unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

AKP'nin mitingine kaç kişi katıldı?

Demirtaş, HDP'nin ikinci tur kararını açıkladı

Erdoğan, İnce'ye cevap vereyim derken kendisini yalancı çıkardı

İnce: Erdoğan Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz bir yalancı

The Guardian: Erdoğan kaybederse meclisi feshedebilir

8 yaşındaki çocuğu dişçi mi darp etti?

Tülay E., kızı İ.’yi sallanan süt dişini kontrol ettirmek için Merkez Osmangazi ilçesindeki Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği’ne götürdü. Küçük kızı yalnız başına içeriye alıp koltuğa oturtan doktor R.G., İ.E.’den ağzını açmasını istedi. 

Dişçiden korktuğu için ağzını açmayan İ.E.’ye, doktor R.G., iddiaya göre, “Bu dişi çekmek lazım, çektirmeyeceksen niye geldin' diye bağırdı, ardından da elindeki diş çekme aparatıyla yüzüne vurdu, kolundan tutarak oturduğu koltuktan yere fırlattı. Bunun üzerine Tülay E., İ.’nin yüzünde kızarıklık, kolunda morluklar ve tırnak izlerini görünce R.G.’nin odasına girdi. Doktor R.G. ile anne arasında tartışma çıktı. Tartışma esnasında R.G. iddiaya göre, “Madem kızın ağzını açmayacaktı niye getirdin' diyerek Tülay E.’ye de tokat attı.

DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Avukat ve psikolog eşliğinde ifadesi alınan İ.E., “Annemle birlikte doktora gittik. Annem dışarıda kaldı, hemşire beni içeriye yalnız aldı, koltuğa oturttu. Doktor bayan ağzımı açmamı istedi, ben de canım acıyacak diye açmadım. Sonra bana otur dişine bakacağım mecbursun diyerek elindeki aletle bir şeyler yaptı, canım yandı acıyor diye yüksek sesle bağırdım, bunun üzerine bayan doktor elindeki alet ile önce ağız kenarıma, sonra alın bölgeme sert bir şekilde vurdu. Ben acı ile istemediğimi söyleyince oturduğum koltukta sol kolumdan tutarak dışarıya doğru fırlattı' dedi.

5844a791eb10bb2670172ac7.jpg

PSİKOLOG DA DOĞRULADI

Psikolog Özgün Baştürk Kahveci ise “Mağdur ile ifade öncesi yaptığım görüşmede ifadesi sırasında anlattığı gibidir mağdur yaşı itibariyle yer, zaman ve neden sonuç ilişkisini kurabilecek bilinçsel seviyededir' dedi. Tülay E. ve İ.E., Çekirge Devlet Hastanesi ve Adli Tıp Kurumu’ndan darp raporu aldıktan sonra savcılığa suç duyurusunda bulundu. Üzerine atılı iddiayı kabul etmeyen diş doktoru R.G. hakkında soruşturma başlatıldı. 

İlgili Haberler

Yaşam

Adalar'da fayton devri son mu buluyor?

Yaşam

E-Devlet üzerinden 53 yıl sonra babasını buldu

Yaşam

Meteoroloji İstanbul için saat verdi

Yaşam

İstanbul'da bazı yollar kapatıldı

Yaşam

Köpeğe pompalı tüfekle ateş açtı!

Yaşam

Ece Erken'dan başörtülü paylaşım

Yaşam

500 koyun ardı ardına intihar etti!

Yaşam

24 keçiyi zeytinliğine girdiği için öldürdü

Yaşam

Çankaya Belediyesi yaralı ördeği tedavi altına aldı

Yaşam

Altın madenine karşı direndi ve kazandı

Yaşam

Kumkapı'da denizde erkek cesedi bulundu

Yaşam

15 yaşındaki çocuk komşularına ateş açtı!