unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Ahmet Hakan'dan Ahmet Altan'a: Kullanışsız aptal!

Son zamanlarda adını diline doladığı Ahmet Altan, köşesinde“Programında canlı yayına çıkalım ikimiz. Orada her şeyi sor'diye çağrıda bulununca Hakan, resti kabul ettiğini belirterek, “Programdaki 'yargılamaya’, bazı tanıkların katılmasına da bir itirazın olmayacaktır sanırım' demişti.

Önceki gün köşesinde Hakan’a, “Teke tek’ hesaplaşmaktan ölümden korkar gibi korkuyorsun' diye yüklenen Altan, “Tek satır bilgin olmayan konularda, iktidara yaranmak, hakkımda algı operasyonları yapmak için o palavraları yazdıktan sonra korkacaksın tabii' diye yazmıştı.

'Veli Küçük bile bir tanecik faili meçhulden yargılanmadı’

Bugünkü köşesinde Altan’a bir kez daha yanıt veren Hakan, 'Ahmet Altan’a hak ettiği dilden bir cevap’ başlıklı bir yazı kaleme aldı ve tek başına programa çıkmayacağını yineledi.

Hakan, yazısının bir bölümünde Hrant Dink’i, katledilişinden beş gün önce telefonla arayıp tehdit eden, Susurluk kazasında ölen kontrgerilla Abdullah Çatlı’nın da telefonda son konuştuğu kişi olan Ergenekon sanığı Veli Küçük’le ilgili “Bunların hepsini geçtim. Veli Küçük bile… Evet, Veli Küçük bile… Bir tanecik faili meçhulden yargılanmadı a be kullanışsız aptal!' diye yazdı.

'A be kibirli hödük!’

Hürriyet yazarı yazısına şöyle devam etti: “Bana diyorsun ki…'Arkadaşlarını yanına almadan gel… Teke tek çıkalım.’ Onlar benim arkadaşlarım değil a be alçak adam! Onlar senin öldürdüğün, süründürdüğün, hayatlarını kararttığın insanlar… Onlar benim adamlarım değil a be burnundan kıl aldırmaz madrabaz! Hükümet, Cemaat ve başında olduğun Taraf gazetesinin kurduğu büyük ortaklığın operasyon çektiği kişiler. Onlar senin beni yenebileceğini düşündüğün bir ekran müsameresinin figüratif unsurları ya da yancıları değil a be kibirli hödük!'

Çok Okunanlar

Avrasya Araştırma, 24 Haziran anketini açıkladı

Davutoğlu ekibi Erdoğan'a bayrak açtı

ANAR Müdürü Uslu'dan kritik iddia: Erdoğan, MHP ile...

SONAR'dan son anket: Seçim ikinci tura kalıyor

Guardian'dan çok konuşulacak yazı: Erdoğan'ı kovun...

İlgili Haberler

Medya

AKP'den 'muhalif kanalları silin' baskısı

Medya

Cem Küçük şimdi de AKP küskünlerini tehdit etti

Medya

RTÜK'ten TRT raporu

Medya

Sabah'ın son çırpınışları: İnce, 15 Temmuz'da tavla partisindeydi

Medya

Davutoğlu ekibi Erdoğan'a bayrak açtı

Medya

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

Medya

Tutuklu gazeteci Doğan'a Gazetecilikte Cesaret Ödülü

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk tutuklandı

Medya

Gazeteci Çiğdem Toker'in davası ertelendi

Medya

Twitter'a yeni özellik

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk'ün gözaltı süresi uzatıldı

Medya

TELE1 Kanalı'na "Basın Özgürlüğü Ödülü!"