Başkan Özçınar'ın destek istediği isim ise Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu oldu. Başkan Uğurlu, 'Tam bağımsız, vesayetin son prangalarını ayağından koparmış, atmış çok daha güçlü bir Türkiye için ben de varım' ifadelerini kullanırken, Başkan Uğurlu'nun destek istediği Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ise, 'Tam bağımsız bir Türkiye için, güçlü bir Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için evet ben de varım' dedi.

Videoda, Başbakan Binali Yıldırım'ın 'Binali Yıldırım'la Çok Kolay' adlı seçim şarkısına yer verilirken, videonun başında ve sonunda Türk bayrağında evet kelimesi yer alması da dikkat çekti.

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

AKP'li başkanlardan Rıdvan'a videolu destek

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'yla başlayan 'evet' videosuna Torbalı, Selçuk, Ödemiş, Kiraz, Kemalpaşa ve Kınık Belediye Başkanları da mesajlarıyla katıldı.

Videoda kampanyayı başlatan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Tam bağımsız Türkiye için, 2023 için, 2071 için, çocuklarımız için, geleceğimiz için ben evet diyorum" derken, videonun devamında destek istediği Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, "İstikrarlı ve tam bağımsız Türkiye için ben de varım" dedi.

Başkan Görmez'in destek istediği Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı ise, "Güçlü bir Türkiye için evet diyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Bakıcı'nın destek istediği Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, "Büyüyen, kalkınan, gelişen Türkiye için ben de varım" derken, destek istediği Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "Güçlü bir Türkiye için ben de varım" dedi.

 

Başkan Özçınar'ın destek istediği isim ise Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu oldu. Başkan Uğurlu, "Tam bağımsız, vesayetin son prangalarını ayağından koparmış, atmış çok daha güçlü bir Türkiye için ben de varım" ifadelerini kullanırken, Başkan Uğurlu'nun destek istediği Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ise, "Tam bağımsız bir Türkiye için, güçlü bir Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için evet ben de varım" dedi.

Videoda, Başbakan Binali Yıldırım'ın "Binali Yıldırım'la Çok Kolay" adlı seçim şarkısına yer verilirken, videonun başında ve sonunda Türk bayrağında evet kelimesi yer alması da dikkat çekti.

Çok Okunanlar

Erdoğan balkon konuşmasını iptal etti!

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

Muharrem İnce'den ilk açıklama

Saldırıya uğrayan Ümit Özdağ'dan ilk açıklama

İlgili Haberler

Politika

Erdoğan'dan hileli seçim sonrası balkon konuşması

Politika

Binali Yıldırım'dan balkon konuşması

Politika

Başbakan Yardımcısı Akdağ: Bu gece FETÖ ve PKK üzüldü

Politika

YSK Başkanı Güven: Erdoğan'ın geçerli oyların salt çoğunluğunu aldı

Politika

İşte AKP'nin vekil çıkaramadığı iki il

Politika

Ahmet Şık'tan sonuçlara ilişkin ilk açıklama

Politika

İstanbul'da seçilen milletvekillerinin tam listesi

Politika

Çalışma Bakanı'ndan tehdit gibi açıklama

Politika

Cizre'de HDP'lilere polis müdahalesi

Politika

Karamollaoğlu: Yanlışlarını söyleriz ama onları asla düşman olarak görmeyiz

Politika

Berberoğlu cezaevinden milletvekili seçildi

Politika

CHP adayı Abdüllatif Şener meclise girebildi mi?