unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Burak Can Karamanoğlu cinayetinden aranan şahıs, hırsızlıktan yakalandı

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş’ta bulunan bir marketi soymaya çalışırken market sahibine yakalanınca kaçan zanlılardan biri Kınalı lakaplı Gökhan K.’ydı. Polis kovalamacası sonrasında yakalanan Gökhan K. diğer zanlılarla birlikte Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği’ne götürüldü.

Haberdar'dan Volkan Koç'un haberine göre Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki sorgularının ardından, aralarında Gökhan K.’nın da bulunduğu 4 zanlı çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

GÖKHAN K. KAMUOYUNA AÇIKLANMADI!

Tutuklandığı güne kadar, Burak Can Karamanoğlu cinayetinden araması olan Gökhan K’nin ismi kamuoyuna açıklanmadı. Burak Can Karamanoğlu cinayeti sonrasında, dosyaya el atan İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Gökhan K.’yı bulamamıştı! Mahkeme tarafından da, Gökhan K. hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. Tüm bunlara rağmen, Gökhan K.’nın isminin kamuoyuna açıklanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Öte yandan hırsızlık zanlıları emniyetten çıkarılırken, Gökhan K, aralarında yoktu!

METRİS 2 NO’LU CEZAEVİNDE YATIYOR

Hırsızlık olayı sonrasında tutuklanan Kınalı lakaplı Gökhan K ile ilgili Haberdar’a bilgi veren adliye kaynakları, Gökhan K.’nın Metris 2 NO’lu cezaevinde yattığını söyledi.

GÖKHAN K. NEDEN BULUNAMIYOR?

Cinayetten sonra İstanbul’un farklı yerlerinde görüldüğü iddia edilirken, Gökhan K.’nın zaman zaman Burak Can’ın öldürüldüğü Okmeydanı’nda da görüldüğü mahalleli tarafından iddialar arasında.

ERDOĞAN, DHKP-C’NİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ

Burak Can Karamanoğlu cinayetinden kısa bir süre sonra, dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala, basına yaptığı açıklamada, katil zanlılarının yakalandığını söylemişti. Diğer yandan dönemin Başbakan’ı Erdoğan da 2014 yılında yapılan seçimler öncesinde, Mersin’de gerçekleşen mitingde, Burak Can’ı DHKP-C’nin öldürdüğünü söylemişti. Olayı daha önce üstlenen örgüt, sonrasında Burak Can cinayeti ile alakalarını olmadığını belirtmiş, yakalanan kişilerin de DHKP-C ile herhangi bir bağlarının olmadığı ortaya çıkmıştı.

Çok Okunanlar

Muharrem İnce başkan yardımcılarını açıkladı

Sedat Peker'den Bahçeli açıklaması

Meral Akşener'den Tansu Çiller açıklaması

Sigaraya en az yüzde 50 zam geliyor

YSK genelgeyi gönderdi... O zarflar da geçerli sayılacak!

İlgili Haberler

Güncel

Eskişehir'de trafik kazası: Ölü ve yaralılar var

Güncel

Sınır birliklerine tank sevkiyatı

Güncel

Bozcaada Belediyesi'nden 'İnce bir fırtına' mesajı

Güncel

İnce'nin Çorlu mitinginde bir kişi gözaltına alındı

Güncel

Ahmet Şık, Demirtaş'ın 'Seher' kitabını imzaladı

Güncel

TSK'dan Kandil operasyonu açıklaması

Güncel

Boğaz Köprüsü'nde Akşener pankartı

Güncel

Gazeteci Sedat Sur'a 'Suruç' soruşturması

Güncel

Bekir Coşkun: 'HDP'ye oy vereceğim' diyenlere kızmayın

Güncel

DİSK'in 'TAMAM' broşürüne YSK engeli

Güncel

Erdoğan: Şu anda Kandil'e biniyoruz

Güncel

Tonlarca çayı kimyasal boya ile piyasaya süreceklerdi