unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Canpolat seçim startını verdi: Her gün bir ilçede olacağız

İl Başkanı Cemal Canpolat, Beykoz İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Beykoz esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Canpolat, “Bütün ilçelerde seçim çalışmalarını başlattık. Her gün bir ilçemizde olacağız ve sahipsiz kalan, yoksul insanların, mağdurların yanında olacağız. Belediyesi biz de olmayan 12 ilçeyi pilot bölge olarak belirledik ve bu ilçelerin 8 tanesinde birinci partiyiz' dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, il başkan yardımcıları, İlçe Başkanı Mahir Taştan ve partililerle birlikte Beykoz’u sokak sokak dolaşarak halkla buluştu. Sabah saatlerinde Beykoz’a gelen İl Başkanı Canpolat önce CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

unnamed-066.jpg

CHP Beykoz İlçe Merkezi’nde partililerle toplantı yapan Canpolat daha sonra Beykoz sokaklarını dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. “Seçimler hangi tarihte olursa olsun biz seçim çalışmalarımıza başladık' diyen Canpolat, “Beykoz’da seçim startını verdik. Beykoz örgütüyle bir kez daha gurur duydum. Çok dinamik bir örgütümüz var. Yaptığımız çalışmalarda görüyoruz ki Beykoz’da birinci partiyiz. Beykoz’un çözülmemiş birçok sorunu var; 2B sorunu, imar sorunu, gecekondu sorunu, uyuşturucu sorunu. İstanbul’da en yoğun işsizlik sorunu Beykoz’da ve hala halkın çoğunluğunun sahipsiz ve mağdur olduğu bir bölge. CHP olarak bu sorunları çözeceğiz. Her seçimde çok küçük bir oranla kaybettiğimiz seçimleri bu defa kazanacağız. Bugün seçim olsa İstanbul’u alıyoruz' dedi.
unnamed-(6)-010.jpg

Çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini vurgulayan Canpolat, 1 Ekim Cumartesi günü Sultangazi ve Eyüp’e gideceklerini söyledi. Canpolat, “Sultangazi’de ve Eyüp’te işsizlerle, yoksullarla, mağdurlarla birlikte olacağız. Dernekleri ziyaret edeceğiz, esnafın sorunlarını dinleyeceğiz, vatandaşın dertlerine ortak olup çözümlerimizi anlatacağız' diye konuştu.

unnamed-(2)-028.jpg

ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP heyeti ayrıca geçtiğimiz gün Şırnak’ta şehit düşen Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’un Beykoz’un Ortaçeşme Mahallesi’nde yaşayan ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.

unnamed-(1)-044.jpg

Çok Okunanlar

Ahmet Hakan: Acaba o isim aday olsa yüzde kaç oy alırdı?

Abdulkadir Selvi: Çiller'e, Akşener'i sordum 

AKP'li kadın: Tayyip senin her yerini yerim

CHP'den çok konuşulacak seçim videosu

Muharrem İnce başkan yardımcılarını açıkladı

İlgili Haberler

Politika

Karamollaoğlu'ndan AKP'ye: İstifa için adaylarımıza baskı var, acınacak haldesiniz

Politika

HDP'den Diyarbakır'da büyük miting

Politika

Ahmet Şık'tan Erdoğan'a: 'Hiç utanmadan “çözüm sürecini HDP bitirdi” diyor

Politika

Meral Akşener: Bunları onlara yedireceğiz!

Politika

Kılıçdaroğlu: Muharrem İnce iktidarın dengesini bozdu

Politika

Erdoğan ses kaydıyla oy istiyor!

Politika

F-35'leri teslim alacak Türk heyet ABD'ye ulaştı

Politika

Muharrem İnce: Manşetlere direne direne geliyorum!

Politika

İnce, kitaplarının gelirini eğitime bağışladı

Politika

CHP'li Tezcan: Reform iktidarı yaratacağız

Politika

YSK genelgeyi gönderdi... O zarflar da geçerli sayılacak!

Politika

MHP'li vekilin 'kara propaganda'dan anladığı: Bana Atatürkçü diyorlar