ERDOĞAN'A YARANMA TELAŞI, KADIN VEKİLİ DARP ETTİRDİ! 

Fatma Kaplan'ı darp edip, elindeki telefonu gasp eden Gündoğdu, Fethullah Gülen'e yönelik övgüleriyle biliniyor. 

Gündoğdu 2011'de yaptığı bir konuşmada 'Fethullah Gülen Hocaefendi'nin hizmetlerinin tartışmaya açılması doğru değil' demişti

Gündoğdu'nun o açıklamalarının tamamı şu şekilde; 

'Hizmetlerin durdurulma çağrısı yapılıyor. Keşke siyasi partiler referandumda bu milletin ne dediğini okuyabilseler. Keşke geçmişlerinde milli manevi değerlere önem verdiğini söyleyen siyasi partiler 12 Eylül referandumunda darbecilerle ve daha önce 'tu kaka' ilan ettikleriyle aynı safta nasıl yer alabildiklerini bir çek edebilseler.

Biz tüm cemaatlerin bu ülkeyi tanıtma adına yaptığı her şeyi alkışlarız. Fethullah Hoca cemaatinin de Türkçe olimpiyatları ve Türk okullarıyla yaptığı hizmetlerin tartışmaya açılmasını, şaibe altında bırakılmasını doğru bulmuyoruz. Bugün geçmiş onlarca yılda devletin yapması gerekip de yapamadığı birçok hizmetin bu Cemaat aracılığı aracılığıyla yapıldığını, güzel ülkemizi dünyaya tanıttıklarına tanıklık ediyoruz. Bu hizmetlere destek olamayanlar bari gölge olmasınlar.'

İşte o görüntüler;

Gündoğdu Eylül ayında CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor programında da 'Cemaat'i devlete CHP yerleştirdi' çıkışıyla gündeme gelmişti. 

İşte o anlar; 

 

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

CHP'li kadın vekili darp edip, telefonunu gasp eden AKP'li Gündoğdu, Gülen'i böyle övmüş

ABC Gazetesi/ Haber Merkezi

Meclis'te süren Anayasa görüşmelerinde CHP'li kadın vekile saldırıp telefonunu gasp eden Meclis İdare Amiri AKP Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun Fethullahçı Terör Örgütü lideri Gülen'i övdüğü görüntüler ortaya çıktı. 

MECLİS'TE YUMRUKLAR KONUŞTU

ELİTAŞ PROVOKASYONU

Meclis'te süren Anayasa görüşmelerine AKP'lilerin gizli oy ilkesini ihlal etmesi damga vuruyor. Bu akşam saatlerinde AKP'liler oylama sırasında yapılan ihlalleri görüntüleyen CHP'li vekilleri hedef aldı. AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş kabin dışında oy kullanırken kendisini görüntüleyen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'in üzerine yürüdü. 

GASPÇILARA TAŞ ÇIKARTTI

Elitaş'ın bu hareketinin ardından kargaşa çıktı. Kargaşa esnasında kalabalıktan sıyrılıp gelen Meclis İdare Amiri AKP'li Ahmet Gündoğdu, CHP'li Fatma Kaplan'a bağırdı, ardından telefonunu elinden alarak gasp etti. Kaplan'ın boynunda kızarıklar oluştu. 

Gündoğdu'nun bu hareketi tepkilere neden oldu!

İşte Kaplan'a saldırı anı; 

ERDOĞAN'A YARANMA TELAŞI, KADIN VEKİLİ DARP ETTİRDİ! 

Fatma Kaplan'ı darp edip, elindeki telefonu gasp eden Gündoğdu, Fethullah Gülen'e yönelik övgüleriyle biliniyor. 

Gündoğdu 2011'de yaptığı bir konuşmada "Fethullah Gülen Hocaefendi'nin hizmetlerinin tartışmaya açılması doğru değil' demişti

Gündoğdu'nun o açıklamalarının tamamı şu şekilde; 

"Hizmetlerin durdurulma çağrısı yapılıyor. Keşke siyasi partiler referandumda bu milletin ne dediğini okuyabilseler. Keşke geçmişlerinde milli manevi değerlere önem verdiğini söyleyen siyasi partiler 12 Eylül referandumunda darbecilerle ve daha önce 'tu kaka' ilan ettikleriyle aynı safta nasıl yer alabildiklerini bir çek edebilseler.

Biz tüm cemaatlerin bu ülkeyi tanıtma adına yaptığı her şeyi alkışlarız. Fethullah Hoca cemaatinin de Türkçe olimpiyatları ve Türk okullarıyla yaptığı hizmetlerin tartışmaya açılmasını, şaibe altında bırakılmasını doğru bulmuyoruz. Bugün geçmiş onlarca yılda devletin yapması gerekip de yapamadığı birçok hizmetin bu Cemaat aracılığı aracılığıyla yapıldığını, güzel ülkemizi dünyaya tanıttıklarına tanıklık ediyoruz. Bu hizmetlere destek olamayanlar bari gölge olmasınlar."

İşte o görüntüler;

Gündoğdu Eylül ayında CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor programında da 'Cemaat'i devlete CHP yerleştirdi' çıkışıyla gündeme gelmişti. 

İşte o anlar; 

 

Çok Okunanlar

Ahmet Hakan: Acaba o isim aday olsa yüzde kaç oy alırdı?

AKP'li kadın: Tayyip senin her yerini yerim

Abdulkadir Selvi: Çiller'e, Akşener'i sordum 

CHP'den çok konuşulacak seçim videosu

Melih Gökçek'e Twitter'da büyük anket şoku!

İlgili Haberler

Güncel

HDP standına saldırı: Suruç gibi yapacağız

Güncel

İstanbul'da yavru kediye tecavüz eden sapık tutuklandı!

Güncel

Ataşehir'de Halk Arenası'na saldırı girişimi

Güncel

Petrol boru hattında patlama

Güncel

Söylediği şarkıda 'Kürdistan' sözcüğü yer aldığı için tutuklandı

Güncel

Erdoğan bir anda hayvansever oldu çıktı | Nahit Duru yazdı...

Güncel

MHP'nin önemli isminden İnce'ye destek

Güncel

Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!

Güncel

Seçmeni, ''ezik insanlar'' diyerek aşağılayan AKP adayı özür diledi

Güncel

Demirtaş'ın seslendirdiği şarkıyı bu kez eşi Başak Demirtaş seslendirdi

Güncel

Sosyal medya operasyonu: 21 gözaltı

Güncel

Tutuklu Yunan askerler hakkında karar