unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Çöplükte kesik bacaktan sonra kol da bulundu

Geçen cumartesi günü merkez Sarıçam İlçesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Arıtma ve Ayrıştırma tesisinde çalışan işçiler, boşaltım yapan çöp kamyonunda bir kadına ait sol bacak buldu. Bacağın, hastane atığı olmadığını anlayan görevliler, durumu polise bildirdi. Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri ve Cinayet Bürosu dedektiflerince incelenen bacağın, kesilme şeklinden cinayeti kurban giden kadına ait olduğu anlaşıldı. Ekipler, cesedin kimliğini ve katili belirlemek için çalışma başlattı.

ÖZEL EKİP KURULDU

Çöpten çıkan ceset parçasının, Münevver Karabulut cinayeti ile benzerlik göstermesi üzerine olayın aydınlatılması için Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, ’Özel araştırma ekibi kurulsun’ talimatı verdi. Talimat üzerine Cinayet ve Gasp Bürosu’ndan deneyimli polislerden oluşan özel ekip kuruldu. Ekipler, yurt genelinde yapılan ’Kayıp kadın’ başvuruları ile evsiz kadınlar ile ilgili araştırma yaparken, arıtma tesisinde de yeni parçalar bulabilmek için çalışma başlatıldı.

ÇEMBER DARALTILDI

Adana’nın 4 merkez ilçesine bağlı mahallelerden alınan çöplerin tek merkez olan arıtma tesisinde toplanması nedeniyle katile ulaşmanın zor olacağını düşünen polis, çemberi daraltmak istedi. Çöp kamyonlarının belirli bölgelerden atık toplaması da polisin işini kolaylaştırdı. Bacak ve kolun bulunduğu atıkları taşıyan kamyonun bölgesini saptayan uzman ekipler, cesedin kent merkezinden alındığını saptadı.

Arıtma tesisinde aramalarını sürdüren polisler, kamyonların getirip boşalttığı çöp dağları arasına girdi. Temizlik işçileri ile birlikte hareket eden polisler, kadına ait eksik kalan parçaları tamamlayabilmek için poşetleri tek tek açıp incelemeye devam ediyor.

 

Çok Okunanlar

Ahmet Hakan: Acaba o isim aday olsa yüzde kaç oy alırdı?

AKP'li kadın: Tayyip senin her yerini yerim

Abdulkadir Selvi: Çiller'e, Akşener'i sordum 

CHP'den çok konuşulacak seçim videosu

Melih Gökçek'e Twitter'da büyük anket şoku!

İlgili Haberler

3.Sayfa

Hayvan katilleri...Bu nasıl bir canilik?

3.Sayfa

Antalya'da feci kaza: Hepsi yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Konya'da otomobil tıra çarptı: 2 ölü, 5 yaralı

3.Sayfa

Şarjda bırakılan batarya yangına neden oldu

3.Sayfa

Doğumdan 7 saat sonra yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Anne ve oğlunun ölümüne neden olan sürücü tutuklandı

3.Sayfa

Bir esnaf borcundan dolayı intihar etti

3.Sayfa

Üzerine ağaç devrilen çocuk hayatını kaybetti

3.Sayfa

Alanya'da Alman şarkıcı cinayetten tutuklandı

3.Sayfa

İstanbul'daki iplik fabrikasında yangın çıktı

3.Sayfa

İzmir'de trafik kazası: 1 ölü

3.Sayfa

Kastamonu'da traktör devrildi: 1 ölü