unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Fuat Avni: Erdoğan'ın IŞİD'e desteği AB ve ABD'nin gündeminde, iç savaş hazırlıkları bundan!

Erdoğan'ın siyasi planlarına dair çoğunluğu doğru çıkan iddiaları ile tanınan tweeter fenomeni Fuat Avn, şimdi de Erdoğan'ın dünya tarafından görülen 'pisliklerinin' üzerini örtmek için ülkede bir iç savaş çıkarma hazırlığında olduğunu yazdı. Gezi'ye yönelik söyleminin altında bunun yattığını iddia eden Fuat Avni, Türkiye'nin IŞİD'e yönelik desteğinin ABD ve Avrupa'dan da raporlara yansıdığını iddialarına ekledi.
İşte Fuat Avni'nin o iddiaları:
1. ABD'deki soruşturmalar Narsist'in kabusu oldu. IŞİD’e destek gerekçesiyle Kuveyt Türk’e soruşturma açılması Narsist’i delirtti.
2. Narsist, Abdullah Tivnikli'yi çağırıp ağzına geleni söyledi. 'Adnan'a söyle, yurt dışına çıkmasın bir de onunla uğraşmayalım' dedi.
3. Narsist'i saran ateş çemberi iyiden iyiye daraldı. Köşeye sıkışan adamlarının tıpkı Reza gibi kendisini satacağının farkında.
4. IŞİD’le kirli ilişkilerinin sorgulanmasına ABD'nin izin vermeyeceğini sanıyordu. Amerikan yargısını İsrafsaray yargısıyla karıştırdı.
5. Rusya'nın, IŞİD'le kirli ilişkileri BM Güvenlik Konseyi'ne taşıması canını çok sıkmıştı. 'Şimdi bir de ABD çıktı' diye sayıklayıp duruyor
6. Avaneler, yurt dışında yürüyen soruşturma ve davalardaki suçlamaları gözden geçirdiler. Hepsi çaresiz.
7. Toplantıda, Rusya'nın BM'ye verdiği rapor masaya yatırıldı. Raporda IŞİD’le yapılan petrol ticaretine dair detaylar yer alıyor.
8.Ruslar, IŞİD petrolünün K. Irak petrolüne karıştırılarak Türkiye'ye sokulduğunu kaydetmişler. Varank, 'Adamlar çok detaylı çalışmış' dedi.
9. Bulut'un, dosyanın benzerinin Pentagon'da bulunduğunu ve Berat Albayrak'ın da adının geçtiğini söylemesi toplantıdakileri şoke etti.
10. Dosyada IŞİD'e silah ve kimyasal madde verilmesi, malzemelerin türü ve miktarı,  şirket isimleri, ne zaman yollandığı bilgileri de var.
11. Dosya'daki son başlık, teröre insan kaynağı kazandırılması. Bu kısımda, Narsist'in ve partisinin çok detaylı suç bilgileri var.
12. Sınırdaki şehirlerin IŞİD’e militan yetiştirme üssüne çevrildiği ve AKP'ye yakın özel güvenlik firmalarının militan eğittiği de dosyada.
13. Antep, Kilis, Urfa, Konya ve İstanbul’da eğitilen 5 bin kişinin IŞİD’e katıldığı ve yaralıların Türkiye’de tedavi edildiği not ediliyor.
14. Avanelerin elindeki bir diğer belge Alman istihbaratının hazırladığı gizli bilgiler. Ciddi suçlamalar içeren bir istihbarat raporu.
15.Raporda, Narsist’in mülteci sorununu koz olarak kullandığı, Fransa ve Belçika’daki eylemler için IŞİD'le işbirliği yaptığı iddia ediliyor
16. Almanlar, rapora bazı MİT ve hükümet yöneticilerinin görüşme tapelerini ve teröristlerin konuşmalarının deşifrelerini de koymuşlar.
17. Almanlar'a göre, Avrupa'da patlayan bombaların malzemeleri Türkiye'den gitmiş ve IŞİD'çilerin lojistik ihtiyaçlarını MİT karşılamış.
18. Rapordaki ayrıntılar Narsist'in önüne konduğunda yüzü kapkara kesildi. Sus pus oldu. Tüm suçları Fidan'a yükleyecek.
19. İsrail ile anlaşıp, Esad'a zeytin dalı uzatıp, IŞİD'e yardım işini 'Beni aldattılar' diyerek Davutoğlu ile Fidan'ın üzerine atacak.
20. Ülkeyi kaosa sürüklemekten başka alternatifi kalmayan Narsist, biran önce iç savaş olsun istiyor. Çıkış yolu kalmadı.
21. Topbaş'a ve Avcı'ya 'Ne olursa olsun Gezi projesini uygulayacaksınız' dedi. Topbaş, neredeyse ağlayacaktı.
22. Veli Küçük'ün kankası Kasırga eski derin ekibiyle içerden, Sinirlioğlu dışardan çalışıyor. Narsist yuları çoktan kaptırmış.
23. Plan safha safha uygulanıyor. Narsist, kendi halkına savaş açarak kendi sonunu hazırlıyor. Oyun bitti. Farkında değil.
24. Ne yaparsa yapsın dünya Narsist’in bütün illegal işlerinin farkında. Başını kuma gömse de gövdesi olduğu gibi dışarda.
Türkiye, dünyanın gördüğü pislikleri ülkesinde görünmez kılmak için savaş çıkarabilecek hasta bir Narsist tarafından yönetiliyor.

Çok Okunanlar

Erdoğan balkon konuşmasını iptal etti!

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Muharrem İnce'den ilk açıklama

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

İşte Adil Seçim'e göre oy oranları

İlgili Haberler

Güncel

TRT spikerinden skandal sözler: Önde gidiyoruz

Güncel

YSK Başkanı Güven: Güzel bir seçim sonuçlandırdık

Güncel

Meclis'in ilk oturumunu Devlet Bahçeli yönetebilir

Güncel

Bir vahşet haberi de Isparta'dan geldi!

Güncel

Sonuçlar açıklandı, sosyal medya gözaltıları başladı

Güncel

HDP'den Meclis'e 25 kadın vekil

Güncel

Yandaş basında Erdoğan sevinci

Güncel

Müslüman Kardeşlerden Erdoğan'a seçim tebriği

Güncel

CHP PM üyesi: Genel Başkan nerede!

Güncel

HDP oyları Doğu'da düşüş yaşadı, Batı'da yükseldi

Güncel

'Yetmez Ama Evetçi' Aydın Engin: Demokrasi kaybetti

Güncel

Bakan Şimşek: Piyasalar seçimi kutluyor