unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Gebze'de Suriyeli çocuğa tecavüz iddiası

Gebze’nin Pelitli Mahallesi Muhtarı Kafer Ceyhanlı, mahallelerinde yaşayan Z.T. (57) isimli şahsın ve bir kişinin 13 yaşındaki Suriyeli erkek çocuğuna tecavüz etmeye çalıştığını iddia etti. Tecavüz olayının tüm mahallelileri rahatsız ettiğini belirten muhtar basın ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Muhtar Kafer Ceyhanlı, “Köyümüz sakinlerinden 57 yaşında Z.T.’nin daha önce toplum içinde kendisi ile ilgili olarak cinsel sapık olduğuna yönelik duyumlar aldık. Bizler bu olayı tamamen yalan ve iftiradır diyerek geçiştirdik. 4 gün önce vatandaşlardan bana gelen ihbarla Bağlar Yolu bölgesinde Z.T.’ye ait olan bağlık evde 13 yaşındaki bir Suriyeli çocuğa tecavüz edildiğini öğrendim. Olayı görenlerin olduğunu öğrenince benharekete geçtim. Yaşanan olayı jandarmaya haber verdim. Kendi çabalarımla görgü tanıklarına ulaştım. Çocuk çıplak bir şekilde kaçarak 'Amca beni kurtarın, bana tecavüz ettiler’ diyerek olay yerinde kaçmaya çalışmış. Olayı gören bir Suriyeli ile yine köyümüz sakinlerinden biri tarafından çocuk alınarak olayın olduğu yere götürülüyor. Orada bulunan Z.T. ve diğer kişiye bu çocuğa ne yaptıklarını soruyorlar. Z.T. ve yanında bulunan Gebze’de ayakkabı boyacılığı yapan 60 yaşındaki o kişi Suriyeli çocuğun ırzına geçmişler. Çocuk beni kurtarın deyince de Suriyeli o vatandaş ve köyümüz sakini çocuğu kıyafetlerini giydirip otobüse bindirip çocuğu Gebze’ye gönderiyorlar' dedi.

Jandarma ile yaptığı görüşmelerde şahısların suçu itiraf ettiklerini söyleyen Ceyhanlı, “İfadelerinde, bugüne kadar defalarca bu tür çocukları buraya getirip tecavüz ettiklerini söylemişler. Yine köyümüz sakinlerinden 27 yaşındaki S.E. de 6 yıldır tehdit ve zorla Z.T. tarafından tecavüze uğruyormuş. Bu çocuk da dün akşam her şeyi itiraf etti. Bu çocuk da rapor almak için hastaneye götürüldü. 13 yaşındaki Suriyeliye tecavüz olayının da şahidi. Şahıslar bu tür çocuk istismarına uygun bir yerde olduğu için bu olayları yaptıklarını söylüyorlar. Suriyeli çocuğun Yavuzselim Mahallesi'nde oturduğu ve Çoban Mustafa Paşa Camii etrafında dilencilik yaptığını öğrendik' şeklinde konuştu.

Pelitli Mahalle Muhtarı Kafer Ceyhanlı’nın 13 yaşındaki Suriyeli çocuğa tecavüz ettiklerini iddia ettiği şahısların Mollafenari Jandarma Karakolu’nda gözaltında olduğu bildirildi.

Çok Okunanlar

Erdoğan balkon konuşmasını iptal etti!

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Muharrem İnce'den ilk açıklama

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

İşte Adil Seçim'e göre oy oranları

İlgili Haberler

3.Sayfa

Kırıkkale'de zincirleme kaza: 11 araç birbirine girdi

3.Sayfa

WhatsApp üzerinden uyuşturucu ticareti

3.Sayfa

Hayvan katilleri...Bu nasıl bir canilik?

3.Sayfa

Antalya'da feci kaza: Hepsi yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Konya'da otomobil tıra çarptı: 2 ölü, 5 yaralı

3.Sayfa

Şarjda bırakılan batarya yangına neden oldu

3.Sayfa

Doğumdan 7 saat sonra yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Anne ve oğlunun ölümüne neden olan sürücü tutuklandı

3.Sayfa

Bir esnaf borcundan dolayı intihar etti

3.Sayfa

Üzerine ağaç devrilen çocuk hayatını kaybetti

3.Sayfa

Alanya'da Alman şarkıcı cinayetten tutuklandı

3.Sayfa

İstanbul'daki iplik fabrikasında yangın çıktı