unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

İstanbul'da elektrik kesintisinin nedeni hakkında açıklama

İstanbul’un birçok ilçesinde elektrik kesintileri yaşanıyor.

Kesinti TEİAŞ kaynaklı

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamada şöyle denildi:

"TEİAŞ kaynaklı arıza meydana gelmiş olup gerekli incelemeler yapılmaktadır."

İstanbul’da planlı elektrik kesintileri tekrar başlıyor. Olumsuz hava şartlarından ve sabotaj girişimlerinden dolayı istem dışı elektrik kesintilerinin yaşanması nedeniyle planlı elektrik kesintilerine ara verildiği açıklanmıştı. Hava şartlarının normalleşmesi ve yaşanan aksaklıkların giderilmesi ile tekrar elektrik kesintileri başladı. BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre 15 ocak Pazar gününden itibaren planlı elektrik kesintileri uygulanmaya devam edecek.

BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre planlı elektrik kesintileri tekrar başlıyor. 15 Ocak Pazar günü itibariyle devam edecek olan elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş saatleri belli oldu. Yapılan açıklamada Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacağı ifade ediliyor.

Abonelerin kesintiler öncesinde gerekli tedbirleri alması isteniyor. Yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçilmesi için kombilerin kesinti süresince kapalı tutulması tavsiye ediliyor.

15 OCAK PAZAR GÜNÜ İSTANBUL PLANLI ELEKTRİK KESİNTİLERİ

– HÜRRİYET Mh., ARNAVUTTEPE Cd., BAHADIRHAN Cd., OKUL 2 ÇIKMAZI Sk., OKUL YOLU 1 Sk., OYUNBOZAN Sk., SOMUNCU Sk., SOYBAŞI Sk., TIRMIK Sk., TOZKOPARAN Sk., TÖRE Sk., TRAFO YOLU Sk., TOPÇULAR Sk., TULUMBACILAR Sk., TURGUTREİS 2 Sk., TURNALAR Sk., TUTKALCI Sk., TROFO ALTI Sk., (BÜYÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 09:00-15:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4716-24394)

– CİBALİ Mh., ELVANZADE CAMİİ Sk., YEŞİL TULUMBA Sk., SALİHPAŞA Cd., ÜSKÜPLÜ Cd., ÜSKÜPLÜ ÇIKMAZI Sk., PEKMEZCİ Sk., FUKARABABASI Sk., ATATÜRK Bul., DEMİRTAŞ Mh., KIBLE ÇEŞME Cd., KIBLE ÇEŞME ÇIKMAZI Sk., KANTARCILAR Cd., ORD. PROF. DR. CEMİL BİRSEL Cd., KEPENEKÇİ SABUNHANESİ Sk., SARIDEMİR Mh., RAGIP GÜMÜŞPALA Cd., (FATİH İlçesi) ve civarında 08:00-19:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4718-2825-2254)

– KAZIM KARABEKİR Mh., 4. Sk., 4/1B Sk., 4/1A Sk., 7. Sk., 8/3. Sk., 6. Sk., 5. Sk., 4/2A Sk., 4/2. Sk., 4/3A Sk., 6/A Sk., 8/5A Sk., 8/5. Sk., 6/1. Sk., 8/4. Sk., (BAĞCILAR İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4719-18617)

– ORHAN GAZİ Mh., (ESENYURT İlçesi) ve civarında 10:00-22:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4717-21030 DM )

Çok Okunanlar

Muharrem İnce başkan yardımcılarını açıkladı

Sedat Peker'den Bahçeli açıklaması

Meral Akşener'den Tansu Çiller açıklaması

Sigaraya en az yüzde 50 zam geliyor

YSK genelgeyi gönderdi... O zarflar da geçerli sayılacak!

İlgili Haberler

Güncel

Rıza Sarraf New York sokaklarında

Güncel

ALES'e girecekler dikkat: YÖK yönetmelik değişikliği durduruldu

Güncel

Times: Suriyelilerin oyları seçimleri Erdoğan lehine etkileyebilir

Güncel

İki kez oy kullanan kadın serbest bırakıldı

Güncel

Kadın düşmanı dekan kendini savunursa: Harf hatasıymış

Güncel

Muğla'da gece kulübüne silahlı saldırı: Ölü ve yaralılar var

Güncel

Seçime 3 gün kala Gezici'den son anket

Güncel

Ahmet Hakan: İnce için oran verdi

Güncel

Vahşetin ardından ilk ifade ortaya çıktı

Güncel

Suruç'ta öldürülen esnaf ve oğullarının avukatlara verilmeyen otopsi raporu

Güncel

Tutuklanan gazeteci Hakan Gülseven'e tahliye

Güncel

Eskişehir'de trafik kazası: Ölü ve yaralılar var