", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

'Kadınlar kocamla oral seks yapmak istiyor'

Amerika'da yayınlanan 'Maury Show' adlı bir televizyon programına katılan Tia isimli kadın, lise aşkı ve kocası Jermaine ile ilişkisinin genç adamın 21 yaşına girmesinden sonra değiştiğini açıkladı. Yasal olarak içki içme yaşının 21 olduğu Amerika'da kocasının sürekli barlarda içki içtiğinden şikayetçi oldu. Jermaine, karısı Tia'ya karşı sadece bir kez ihanet ettiğini söylerken, genç kadın kocasının ihanet çetelesinde bir çok çentik olduğunu belirtti.

KOCASININ İHANETLERİ KADINI PARANOYAK ETMİŞ

Bir çocuk annesi Tia kocasının aldatmalarından ötürü paranoyaklaştığını itiraf ederek, Jermaine'in eve her gelişinde testislerinin ağır mı yoksa hafif mi olduğunu kontrol ederek kendisine ihanet edip etmediğini anladığını söyledi. Tia gündüz yayınlanan televizyon şovunda: "Ağır olduklarını görmek istiyorum. Facebook'tan kocama asılan hatunlar var. Ona ağız yoluyla cinsel ilişki yapmak istediğini söyleyen kadınlar var." sözlerini dile getirdi.

KENDİSİ EVDE YOKKEN KOCASININ EVE KADIN ALDIĞINI İDDİA ETTİ

Kızgın kadın yatağının altında boş prezervatif ambalajları bulduğunu, kocasının kendisi evde yokken eve kadın aldığına inandığını söyledi. Karısının ithamları karşısında köpüren Jermaine, eşine izleyenlerin karşısında 'çatlak' sıfatını yapıştırdı. Bunun üzerine Tia kocasını yatakta tembel olarak niteleyerek, eşinin kendisiyle cinsel ilişki için enerji bulamadığını iddia etti ve bu durumu da aldatılmaya yorduğunu söyledi.

 

 

 

YALAN MAKİNESİ TESTİNİ GEÇEMEYİNCE KARISI TERK ETTİ

Yalan makinesine sokulan Jermaine'in test sonucunda karısına sadık olmadığı ortaya çıktı. Kocasının yalan makinesi testinden geçemediğini gören Tia bağırarak Jermaine'i terk edeceğini söyleyerek: "Nafaka ve çocuk için destek parası ödemeye hazır ol." sözlerini sarf etti.

 

Çok Okunanlar

Ahmet Hakan: Acaba o isim aday olsa yüzde kaç oy alırdı?

Alaattin Çakıcı'dan Meral Akşener açıklaması

AKP'nin mitingine kaç kişi katıldı?

AKP'li kadın: Tayyip senin her yerini yerim

Abdulkadir Selvi: Çiller'e, Akşener'i sordum 

İlgili Haberler

Yaşam

Gigi Hadid: Suçlu hissediyorum çünkü ailem zengin

Yaşam

Yağışlar o tarihe kadar devam edecek

Yaşam

Faytoncular Odası Başkanı'ndan açıklama

Yaşam

Adalar'da fayton devri son mu buluyor?

Yaşam

E-Devlet üzerinden 53 yıl sonra babasını buldu

Yaşam

Meteoroloji İstanbul için saat verdi

Yaşam

İstanbul'da bazı yollar kapatıldı

Yaşam

Köpeğe pompalı tüfekle ateş açtı!

Yaşam

Ece Erken'dan başörtülü paylaşım

Yaşam

500 koyun ardı ardına intihar etti!

Yaşam

24 keçiyi zeytinliğine girdiği için öldürdü

Yaşam

Çankaya Belediyesi yaralı ördeği tedavi altına aldı