unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

'Neden açık giyindin, darbecisin’ diyerek saldırdılar!

Evrensel gazetesinde çalışan Hazal Ölmez dün akşam saatlerinde evine giderken “Neden açık giyindin, darbecisin, Fethullahçısın' diyen bir grup tarafından linç edilmek istendi. Evrensel'den Zülal Koçer'in haberine göre, ikisi kadın, 3 kişi Ölmez’i saldırarak, çevredeki insanları da, “açık kıyafetli' ve “darbeci' diye bağırarak lince çağırdı. Saldırganların “Mahallede senin gibi 4 kişi daha var, onlara da sıra gelecek' şeklindeki sözleri de saldırının planlı ve hedefli olduğunu ortaya koyuyor.

'İNSANLARI BENİ LİNÇ ETMEYE ÇAĞIRDILAR’

6 buçuk aylık hamile olan Ölmez yaşadıklarını şöyle anlattı “Mesai saatim bittiğinde işten çıktım ve markete uğradıktan sonra her gün kullandığım yoldan evime gidiyordum. Aniden birisi arkadan saçımı çekti. Dönüp baktığımda kara çarşaflı bir kadını gördüm arkamda ve 'Ne oluyor, neden saçımı çekiyorsun’ dedim ancak kadın bana saldırmaya başladı. Yine kara çarşaf giyinmiş bir kadın da onunla beraber saldırmaya başladı. Ama aynı zamanda 'Hain, darbeci, Fethullahçı’ diye bağırıp insanları toplamaya çalıştılar. Beni orada linç ettirmek istediler'

'SENİN GİBİ 4 KİŞİ DAHA VAR ONLARA DA SIRA GELECEK'

Saldırganların "Senin gibi mahallede 4 kişi daha var mimledik, onlara da sıra gelecek" demesi akıllara saldırının planlı olup olmadığı sorusunu getirdi.

Saldırı esnasında çevrede bulunan insanlardan yardım isteyen Ölmez "Kim bilir ne yaptın da bunlar sana saldırıyor" yanıtını aldı.

'DOKTOR DARP OLDUĞUNU KABUL ETTİ AMA RAPOR VERMEDİ'

Saldırı sonrası özel bir polikliniğe giden Hazal Ölmez’in tekmeler sonucu ayak bileği zedelenirken, doktor “Raporluk bir durum yok, emniyete gidip suç duyurusunda bulunabilirsin, bizim yapabileceğimiz bir şey yok' dedi. Doktorun ayrıca “İyi ki hamile olduğunu fark etmemişler, yoksa bebeğin de zarar görebilirdi' dediğini aktaran Ölmez “Bu cümlelerle darp olduğunu kabul ediyor ama rapor vermiyor' diyerek tepki gösterdi. 

Ölmez saldırganlarla ilgili suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Çok Okunanlar

Erdoğan balkon konuşmasını iptal etti!

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Muharrem İnce'den ilk açıklama

İşte Adil Seçim'e göre oy oranları

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

İlgili Haberler

Güncel

Daha yeni başlıyor

Güncel

TKH'dan seçim açıklaması

Güncel

Aşık Veysel'in torunu Meclis'e girebildi mi?

Güncel

Turisti taksiden atan şoför, hakkında yeni gelişme

Güncel

CHP'de 10 kişi istifa etti

Güncel

Tutuklu HDP'li üye ve yöneticiler hakkında yeni gelişme

Güncel

İran: Erdoğan'ın zaferi güzel haber

Güncel

'Kabinede MHP'li isimler mümkün'

Güncel

Abdullah Gül'den Erdoğan'a tebrik telefonu

Güncel

HDP'nin 'baraj' kutlamalarında 10'u aşkın gözaltı

Güncel

TBMM 8 Temmuz'da yemin edecek

Güncel

CHP'li Tanal: Bu millete her şey müstahak