unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’a yumruk atıp kaçtı!

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın torunu, Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, bir gece kulübünde eski emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan’la yumruklaştı. Olay yerine gelen polis ekiplerine de saldıran Özbizerdik, gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay, Ortaköy’de bir gece kulübünde dün gece yaşandı. Gece kulübünde eğlenen Onur Özbizerdik, eski Organize Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ile karşılaştı. İkili arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddiaya göre Özbizerdik, Saçan’ı yumrukladı.

Olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Ancak Özbizerdik bu kez de polis ekiplerine direndi. Polis tarafından gözaltına alınan Özbizerdik, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Emniyette işlemleri süren Özbizerdik’in yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

ADİL SERDAR SAÇAN'DAN AÇIKLAMA

Adil Serdar Saçan, olayla ilgili ABC Gazetesi'ne yaptığı açıklamada "Arkadaşlarımın daveti üzerine gittiğim mekanda yanıma geldi. Kendisini tanımam. 'Merhaba abi' dedi. Başımı çevirince bir yumrtuk atıp kaçtı. Korumaların müdahalesi ile yakalanarak polislere teslim edildi. Burada da polisin kulağını ısırdı" dedi.

Yıllarca mafya ve çetelerle mücadele ettiğini ancak bugünkü iktidar tarafından meslekten men edildiğini hatırlatan Saçan, "Bize ne silah taşıma izni verildi ne de koruma. Mafya ile mücadele eden bir emniyet müdürünü bu şekilde açık hedef haline getirirseniz, bu tür olayların yaşanması kaçınılmaz olur. Kabadayı olma özentisi içinde olanların böyle eylemlerle gündeme gelmeye çalışmasını normal karşılıyorum. Ama yumruk atıp kaçmasının nedenini anlayamadım" diye konuştu.

Eski emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan, İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürlüğü yaptığı dönemde suç örgütlerine ve mafyaya karşı verdiği mücadele ile tanınmıştı.

Daha önce defalarca yaralama olayına karışan ve kız arkadaşına tanınmayacak hale gelene kadar işkence yapan Onur Özbizerdik'in ise her olayın ardından bir şekilde serbest kalması ise dikkat çekiyor.

Çok Okunanlar

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

Saldırıya uğrayan Ümit Özdağ'dan ilk açıklama

TRT'ye atanan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış'tan tehditler: Ateş edeceğiz

'AKP'ye yakın cemaat saf değiştirdi'

İlgili Haberler

Güncel

YSK'ya giden yollar kamyonla kapatıldı

Güncel

Saadet Partisi'nden ilk seçim açıklaması

Güncel

AKP'li anketçiden son çırpınışlar

Güncel

DHA, Erzurum'da öldürülen İyi Partiliyi 'Kan davası' diye gördü

Güncel

İHD'den il il seçim ihlalleri raporu

Güncel

Hürriyet seçim usulsüzlüklerini görmedi

Güncel

Urfa'dan sonra Erzurum'da da toplu oy kullanımı

Güncel

AKP'den sahte müşahit kartları

Güncel

Ahmet Şık, yürüyemeyen kadını sandığa taşıdı

Güncel

Bu mahallede oy verme işlemi 30 dakika sürdü

Güncel

Bakırköy'de seçim günü elektrik kesintisi

Güncel

HDP adaylarından Suruç çağrısı