Perinçek, 'Bunlardan kurtulacağız. Hem iç koşullar hem dış koşullar Türkiye'ye dayatılan bu karşı devrimin artık bittiğini gösteriyor' dedi. 

'TÜRKİYE BU EKONOMİK KRİZDEN DİRENİŞLE ÇIKACAK'

Parti olarak programlarını yaptıklarını, milletin önüne koyduklarını söyleyen Doğu Perinçek, 'Şimdi bu gelen ekonomik krize de meydan okuyoruz. Bu ekonomik krizden Türkiye çökerek, yıkılarak çıkmayacak. Bu ekonomik krizden Türkiye büyük bir güvenle çıkacak, büyük direnişle çıkacak' dedi.

Perinçek, konuşmasının ardından kitaplarını imzaladı.

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Perinçek: Türkiye artık bir Asya ülkesi olmuştur

Bir zamanlar açlık içerisinde yaşayan ülkelerin bugün dünya ekonomisinin lokomotifi olduğunu söyleyen Perinçek, "Rusya ve Çin'in kurduğu Şangay İşbirliği Örgütü artık dünyanın motoru, lokomotifi oldu. Türkiye açısından bakarsak; Türkiye'nin en büyük ortağı Çin, ikincisi Rusya. Nerede Amerika. Bizim ticari ortaklarımız Rusya ve Çin. Üçüncüsü Almanya" dedi.

'TÜRKİYE ASYA ÜLKESİ OLMUŞTUR ARTIK'
Türkiye'nin enerji güvenliğinin de Asya ülkelerinde olduğunu söyleyen Perinçek, "Enerji güvenliğimiz nerede. İran, Irak, Azerbaycan ve Rusya. Enerji güvenliğimiz de Asya'da. O nedenle Türkiye, Asya ülkesi olmuştur artık. Atatürk, 'Biz Asyai bir milletiz' demiştir. Şangay İşbirliği Örgütü daha Türkiye üye olmadan gel dedi, enerji kulübümüzün başkanı ol" diye konuştu.

Adana'daki yurt yangınıyla ilgili de konuşan Perinçek, "Gencecik kızlarımızı o tarikat okullarında yangınlara veren kara cehaletten ve orta çağdan kurtulmanın şimdi eşiğine gelmiş bulunuyoruz" dedi.

Perinçek, "Bunlardan kurtulacağız. Hem iç koşullar hem dış koşullar Türkiye'ye dayatılan bu karşı devrimin artık bittiğini gösteriyor" dedi. 

'TÜRKİYE BU EKONOMİK KRİZDEN DİRENİŞLE ÇIKACAK'

Parti olarak programlarını yaptıklarını, milletin önüne koyduklarını söyleyen Doğu Perinçek, "Şimdi bu gelen ekonomik krize de meydan okuyoruz. Bu ekonomik krizden Türkiye çökerek, yıkılarak çıkmayacak. Bu ekonomik krizden Türkiye büyük bir güvenle çıkacak, büyük direnişle çıkacak" dedi.

Perinçek, konuşmasının ardından kitaplarını imzaladı.

Çok Okunanlar

THY'nin yeni reklamında dikkat çeken Cemaat detayı

Avrasya Araştırma, 24 Haziran anketini açıkladı

Davutoğlu ekibi Erdoğan'a bayrak açtı

ANAR Müdürü Uslu'dan kritik iddia: Erdoğan, MHP ile...

SONAR'dan son anket: Seçim ikinci tura kalıyor

İlgili Haberler

Politika

Havada seçim trafiği

Politika

İnce'den Erdoğan'a Maltepe yanıtı

Politika

Demirtaş son konuşmasını yaptı: HDP'nin kaybetmesi...

Politika

Muharrem İnce'den Maltepe paylaşımı

Politika

Demirtaş'tan soğan fiyatlarına çocukluk fotoğrafıyla tepki

Politika

Avukatlardan Muharrem İnce'ye yanıt: Cübbem de hazır, ben de hazırım

Politika

HDP'den Van'da son seçim mitingi: Toplandılar gidiyorlar

Politika

Metin Feyzioğlu'ndan seçim uyarıları

Politika

Seçimi çok sayıda uluslararası gözlemci izleyecek

Politika

Kuzey Kıbrıs sandık başına gidiyor

Politika

Bahçeli: Vatan gittikten sonra neyin özgürlüğünü konuşacaktık?

Politika

HDP adayı Atay'dan Muharrem İnce'nin o sözlerine destek