unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'na hakaret

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazonoğlu'nu eleştiren Kemal Kılıçdaroğlu hakkında "Bir porno videosundan üretilmiş bir genel başkan" ifadelerini kullandı.

Ensar Vakfı'nda yaşanan cinsel istismar skandalına sesleri çıkmayan AKP'liler, partisinin grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında art arda açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Başbakan Davutoğlu ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un ardından Kılıçdaroğlu'nun yaptığı konuşmaya "tepki" gösterenlerin arasına AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar da katıldı.

Açıklamasında çirkinleşmede sınırlarını zorlayan Tayyar, Kılıçdaroğlu hakkında "Bir yerde de normal diye düşünüyorum. Sonuçta Kılıçdaroğlu dediğiniz zat; siyasetin kendi dinamiklerinin ürettiği bir siyasi figür değil" ifadelerini kullandı.

Tayyar'ın konuşması şu şekilde:

BEKAROĞLU HAKKINDAKİ SÖZLERİ SANKİ KENDİSİNİ TARİF EDER GİBİYDİ
Şamil Tayyar'ın Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri, aslında Tayyar'ın bugüne kadar milletvekilliği koltuğunu almak için verdiği mücadelenin bir gereği gibi görülebilir. Ancak, bu propaganda taaruzundan etkilenerek CHP liderinin sözlerini eleştiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu hakkındaki sözleri ise adeta kendi siuyasi hayatını anlatır gibiydi.

Bekaroğlu'nun milletvekili olabilmek için parti parti gezdiğini söyleyen Tayyar, 'Kılıçdaroğlu Türk siyaseti için bir şanstır' diyen Bekaroğlu'nun 'sahibini' savunduğunu söyledi. CHP'li Bekaroğlu hakkında bu sözleri söyleyen Tayyar, siyasete MHP'de başladı. Milletvekilli adayı gösterilmeyince 1999'da DSP'den aday oldu. Ancak Gaziantep'te son sıradan aday gösterilince son anda adaylığını çekti. Ergenekon operasyonları sırasında bugün 'paralelci' diye küfür ettiği savcı ve polislerin sızdırdığı belgelerle yazdığı Ergenekon kitapları ile hem büyük paralar kazandı hem de AKP'den milletvekili adaylığını kaptı! Yazdığı yalanlar nedeniyle hapis cezası alan ve buı cezası ertelenen Tayyar, kendiisini milletvekili yapan Tayyip Erdoğan'ın hem medyadaki hem de Meclis'teki en ateşli savunucusu.

 

Çok Okunanlar

Anadolu Ajansı seçim sonuçlarını 4 gün önceden açıkladı

Seçime 3 gün kala Gezici'den son anket

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

Ahmet Hakan, İnce için oran verdi

Konda ilk kez anket sonuçlarını açıkladı: Erdoğan ilk turda...

İlgili Haberler

Politika

Bahçeli'nin af önerisi hangi suçları kapsıyor?

Politika

Ahmet Şık: 24 Haziran seçimleri varlık ve yokluk savaşıdır

Politika

Erdoğan el yükseltti: Suriye'de bütünlüklü işgal sinyali

Politika

Görev sırası bizde

Politika

Orhan Aydın: Karardan vazgeçilmezse konservatuvar binasını işgal ederiz

Politika

Seçimin sorusu ortadayken | Hürriyet Yaşar - ABC Kritik

Politika

Süleyman Soylu: Yeni bir belge daha çıktı

Politika

12 bin kadın güvenlikleri sağlanmadığı için oy kullanamayacak!

Politika

ANAR Müdürü Uslu'dan kritik iddia: Erdoğan, MHP ile...

Politika

Seçim sonucunu 3 gün önceden açıklayan Milliyet şimdi de özür diledi!

Politika

Meral Akşener 'altına düşmeyecekleri' vekil sayısını açıkladı!

Politika

Üsküdar Belediyesi'nden İyi Parti mitingine engelleme