", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Sosyetik gazeteciden çılgın Trump protestosu

İngiliz sosyetesinin önde gelen isimlerinden Jemima Khan, ABD'de Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın kadınları taciz ettiği iddialarını Cadılar Bayramı balosuna taşıdı. Khan, Trump'ın eşinin kılığına girdi; sırtına 'tacizci' bir Trump mankeni monte etti...

ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adayı Donald Trump’ın 'kadınları ahtapot gibi taciz ettiği’ iddiası, çarpıcı bir Cadılar Bayramı kostümüne konu oldu. İngiliz 'sosyetik gazeteci’ Jemima Khan, UNICEF’in Cadılar Bayramı balosunda Trump’ın eşi Melania Trump’ın kılığına girdi. Kostümün en önemli ayrıntısıysa, Donald Trump’ın eşine 'ahtapot gibi’ saldırıyor olmasıydı.

Trump’ın kadınları aşağıladığı videonun ortaya çıkmasından sonra New York Times’a konuşan iki kadından taciz suçlaması gelmiş; kadınlardan biri, Cumhuriyetçi liderin kendisini 'ahtapot gibi taciz ettiğini’ söylemişti. Khan’ın kostümü de işte bu sözlerin betimlemesiydi. Melania Trump’a ikizi gibi benzeyen Khan, sırtına, kendisine uygunsuz biçimde dokunan bir Trump mankeni monte etmişti. Jemima Khan, kostümüyle çektirdiği fotoğraf ve videoları Instagram hesabında paylaştı.

jemime.jpg

Amerikan tarihinin en tartışmalı başkan adaylarından biri olan Donald Trump, hakkındaki taciz iddialarını reddediyor. Trump son olarak, 'ahtapot’ iddiasını yayınlayan New York Times’ı dava açmakla tehdit etti. Gazeteyse, haberinin arkasında durarak Cumhuriyetçi adaya meydan okudu.

 

Çok Okunanlar

Anadolu Ajansı seçim sonuçlarını 4 gün önceden açıkladı

Seçime 3 gün kala Gezici'den son anket

Ahmet Hakan, İnce için oran verdi

Konda ilk kez anket sonuçlarını açıkladı: Erdoğan ilk turda...

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

İlgili Haberler

Dünya

ABD'den Menbiç iddiası

Dünya

Bloggera ''casusluk''tan 7 yıl hapis

Dünya

Meksika'da 2 belediye meclisi üyesi adayı öldürüldü

Dünya

İsrail Başbakanı Netanyahu'nun eşine yolsuzluk soruşturması

Dünya

İsrail askerleri Batı Şeria'da patlayıcı mermiyle ateş açtı

Dünya

Seçim gözlemcisinin Türkiye'ye girişine izin verilmedi

Dünya

IMF, Türkiye için acil durum grubu oluşturdu

Dünya

AİHM, 77 kişiyi katleden Breivik'in başvurusunu reddetti

Dünya

Başbakan Modi 50 bin kişiyle yoga yaptı

Dünya

Lavrov: Rusya, BM'nin Doğu Guta raporuna şüpheyle yaklaşıyor

Dünya

Trump: Kuzey Kore 200 ABD askerinin geri kalanını gönderdi

Dünya

Dünya Kupası'nda kadın muhabire canlı yayında taciz!