unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Tacizcisi serbest bırakılan 8 yaşındaki çocuk intihara kalkıştı!

2016 haziran ayında 8 yaşındaki M.B aynı mahallede oturan 70 yaşındaki H.B tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. H.B, küçük kızı okul çıkışı metruk binaya götürerek cinsel istismarda bulundu, ailesine söylememesi için tehdit etti.

Daha önce de aynı kişi tarafından tacize uğramış olan M.B bu sefer olayı ailesine anlattı. Ailenin şikayeti üzerine H.B şikayet üzerine tutuklandı fakat tutukluluğu 3 ay sürdü. Bu sırada H.B'nin mahallede bir çocuğu daha taciz ettiği ortaya çıktı. O çocuğun ailesi de sanıktan şikayetçi oldu. Fakat mahkeme, "müsnet deliller oluşmadığından ve mağdurun çelişkili ifadeler vermesi" iddiasıyla sanığın beraatine karar verdi.

AİLE KARARA İSYAN ETMİŞTİ

Aile mahkemenin beraat kararına tepki göstermiş, anne Fadime B., 'Benim kızım 8 yaşında ilkokul ikinci sınıfta cinsel istismara uğradı. Bir değil iki çocuk cinsel tacize uğradı. Bu çocukların geleceği için ben adalete güveniyorum. Ancak adam dışarı çıktı ve her gün evimin önünden gelip geçiyor. Ben şimdi nasıl güvenip de çocuğumu okula göndereyim? Yetkililer sesimizi duysun. Yarın daha kötü şeyler olduğunda mı adalet bize sahip çıkacak? Adalet istiyorum ben. Benim çocuğum şu an psikolojik tedavi görüyor. Doktor bile bunu söylüyor. Çocuğumuzu dışarıya güvenemeyeceksek ne yapacağız? Ben çocuğuma tertemiz bir dünya istiyorum. Çocuğumun korkulu rüyası olan bu adamdan kurtulmak istiyoruz. Çocuğum korkusundan kitaplarını, elbisesini yırtıp attı. Bu adamın tekrar yargılanmasını istiyorum" demişti.

KÜÇÜK KIZ İNTİHARA KALKIŞTI

Ailenin avukatlığını üstelenen Ozan Kayahan'dan ise bugün bir açıklama geldi. Kayahan, küçük M.B'nin yaşadığı travmayı atlatamadığı için intihara kalkıştığını söyledi. 'Minik kızımız öğlen saatlerinde evde ailesinin yanında olmadığı bir sırada bulduğu ilaçları içerek intihar etmek istedi. Annenin durumu sonradan fark etmesi üzerine çağrılan ambulansla küçük kız derhal hastaneye kaldırıldı. Derhal müdahale edilen ve yoğun bakım ünitesinde müşahede altında tutulan kızımızın hayati tehlikesi devam etmektedir' dedi.

DHA

Çok Okunanlar

AKP'nin mitingine kaç kişi katıldı?

Alaattin Çakıcı'dan Meral Akşener açıklaması

Pentagon'dan Menbiç açıklaması

Tuncay Özkan da KHK'ya takıldı

İnce: Erdoğan Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz bir yalancı

İlgili Haberler

Güncel

Çavuşoğlu'ndan Menbiç açıklaması

Güncel

Enes Kanter'in babasına FETÖ'den hapis istemi

Güncel

Millet Kıraathanesi'nde KFC ve Burger King

Güncel

Saadet Partisi'nin seçim bürosuna saldırı

Güncel

Ahmet Hakan'dan cumhurbaşkanı adaylarına çağrı

Güncel

Kuleli Askeri Lisesi'nin akıbeti belli oldu

Güncel

Edirne'de 379 kaçak ve sığınmacı yakalandı

Güncel

O daireler Ankara'da da yasaklandı

Güncel

İnce'den Ahmed Arif'li Babalar Günü paylaşımı

Güncel

Büyükada'da HDP standına bıçaklı saldırı

Güncel

Özel'den ezan polemiği yanıtı: Özür dile

Güncel

Yine bir hayvan cinayeti