unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Taşınabilir Plakçalar Geliyor

Plakların ses kalitesi ve o tatlı cızırtısı plakları yeniden yükselişe geçirdi. Ancak, iyi bir sistem kurmak kolay iş değil. Amfi, pikap, hoparlörler, kablolar derken hem ekonomik olarak bütçeyi zorluyor hem de Hi-Fi dünyası çok karışık, herkese göre değil. İşte şimdi bunun bir çözümü var. Plakları sevip nasıl dinleyeceğini bilemeyenlere RokBlok şahane bir seçenek sunuyor ve plak keyfini herkese yaşatıyor.

RokBlok kablosuz bir plak çalar ve hoparlör. Amfisi ve hoparlörü entegre, şarj edilebilir pille çalışıyor, tabii ki bu zamanda olmazsa olmaz, Bluetooth da standart. Yaptığı şey, plaklarınızın üzerinde sevimli bir şekilde dolaşarak onları çalmak. Entegre hoparlörünü kullanabildiğiniz gibi dilerseniz Bluetooth üzerinden 10 metre mesafesindeki herhangi bir kablosuz kulaklık veya hoparlöre sesi gönderebiliyorsunuz.

Kullanımı da yukarıda anlatıldığı kadar kolay. Plak düz bir yüzeye yerleştiriliyor, tuğla şeklindeki RokBlok üstüne konuyor, küçük kol çekildiğinde müzik başlıyor. Elinizi plağın üzerinde tutarak müziği durduruyorsunuz.

RokBlok'un boyutları ve pratikliği inanılmaz bir taşınabilirlik de sağlıyorlar. Piknikte, mangalda, balkonda, bahçede plak dinleyebilmek karmaşık ses sitemleriyle kurulan pikaplar düşünüldüğünde şaşırtıcı bir güzellik.

1-121.jpg2-024.png

RokBlok; plak meraklılarını, Hi-Fi delilerini ya da genel olarak müzikseverleri, binlerce dolarlık ses sistemlerinden ve bu sistemlerin sağladığı ayrıcalıklı müzik keyfinden elbette vazgeçirmez. Ancak, her yerde plak dinlemek isteyene taşınabilir bir alternatif sunuyor. Plak dünyasını merak edip henüz girememiş olanlara da ekonomik ve kolay bir çözüm sağlayan RokBlok'un Kickstarterkampanyasındaki hedef miktara 45 gün öncesinden ulaşması şaşırtıcı değil!

Çok Okunanlar

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

Saldırıya uğrayan Ümit Özdağ'dan ilk açıklama

'AKP'ye yakın cemaat saf değiştirdi'

TRT'ye atanan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış'tan tehditler: Ateş edeceğiz

İlgili Haberler

Kültür Sanat

Game of Thrones: HODOR karakteri yaşıyor mu?

Kültür Sanat

Nuri Bilge Ceylan, 24. Saraybosna Film Festivali'ne konuk olacak

Kültür Sanat

İstanbul Devlet Konservatuarı önünde protesto: 26 Haziran'da direneceğiz!

Kültür Sanat

Samsun'da Duman ve Hayko Cepkin rüzgarı

Kültür Sanat

32. Uluslararası İzmir Festivali'nde dans şöleni

Kültür Sanat

'Ayla' Kore'de izleyiciyle buluştu

Kültür Sanat

Haftanın filmleri

Kültür Sanat

Türker İnanoğlu'ndan kötü haber

Kültür Sanat

25. İstanbul Caz Festivali başlıyor

Kültür Sanat

Dolmabahçe Sarayı'nda ziyaretçileri mehter karşılayacak

Kültür Sanat

Mert Fırat'a 'Melvin Jones' ödülü

Kültür Sanat

Çağan Irmak'tan 'şiddet' tepkisi