unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Tayfun Talipoğlu ekranlara geri döndü: Kuzu etinin değil insan derdinin peşinde

Usta televizyoncu ve yazılarını ABC Gazetesi'nde okuduğunuz Tayfun Talipoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 22 yıllık bir televizyon klasiği olan "BamTeli" programı Halk TV ekranlarında seyircisi ile buluştu.

"BamTeli" yeni konuları ve yol maceraları ile Halk TV ekranlarında yeniden yol ve memleket hikayeleriyle karşımızda olacak. Halkın o küçük zandığımız, yerel ama gerçek sorunlarını ülke gündemine taşıyacak.

22 yıl önce insan hikayeleri toplamak üzere yola çıkan ve yaklaşık iki yıldır ekranlardan uzak bırakılan Tayfun Talipoğlu yönetimindeki "BamTeli" programının yeni kanalında ilk konuğu Eskişehir ve Yılmaz Büyükerşen oldu.

KUZU ETİNİN DEĞİL İNSAN DERDİNİN PEŞİNDE 

Son yıllarda ekranların nasıl nitelikli programlardan ve insanlardan arındırıldığına hep birlikte şahit olduk. Bu 'nitelikten arındırma' operasyonunun seçilen kurbanlarından biri ise Tayfun Talipoğlu ve "BamTeli" oldu. Bir kuşağın insan hikayelerini yıllarca evlerimize getiren BamTeli'nin yerini ise, gittiği illerde "En güzel kuzu eti nerede yenir?", "Bu pideyi kendim için değil sizin için yiyorum" diyen 'Gezelim yiyelim' programları ve Acun'un masa başında kurgulanmış karakterlerle yarattığı sanal bir dünya aldı.

Anadolu insanının misafirperverliğini istismar etmek dışında 'muktedirler kızmasın' hassasiyeti ile tek bir sorunlarına bile mikrofon uzatmayan gezi programları ile kuşatılan ekranlarda, Anadolu insanının hikayelerini ve sorunlarını da taşıyan Tayfun Talipoğlu'na yeniden 'hoşgeldin evlerimize' diyoruz.

Malum, yollar uzun, memleket şartları çetin...Bu uzun ve çetin yolda ABC olarak kolaylıklar diliyoruz sana... Yeni insan hikayeleri ile yine 'BamTeli'ne dokunacak nice yolculuklara...

Çok Okunanlar

Anadolu Ajansı seçim sonuçlarını 4 gün önceden açıkladı

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

Seçime 3 gün kala Gezici'den son anket

Davutoğlu ekibi Erdoğan'a bayrak açtı

Ahmet Hakan, İnce için oran verdi

İlgili Haberler

Medya

AKP'den 'muhalif kanalları silin' baskısı

Medya

Cem Küçük şimdi de AKP küskünlerini tehdit etti

Medya

RTÜK'ten TRT raporu

Medya

Sabah'ın son çırpınışları: İnce, 15 Temmuz'da tavla partisindeydi

Medya

Davutoğlu ekibi Erdoğan'a bayrak açtı

Medya

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

Medya

Tutuklu gazeteci Doğan'a Gazetecilikte Cesaret Ödülü

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk tutuklandı

Medya

Gazeteci Çiğdem Toker'in davası ertelendi

Medya

Twitter'a yeni özellik

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk'ün gözaltı süresi uzatıldı

Medya

TELE1 Kanalı'na "Basın Özgürlüğü Ödülü!"