unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Yalçın Hoca 15 Temmuzun ardından ilk kez konuştu

Küçük, kumpas mağduru subayların “yeni bir meslek' olarak Gülen’i taşladıklarını, bu yolla televizyon yıldızı haline geldiklerini öne sürdü. Küçük’ün Oda TV'de yer alan yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Ben Gülen Hareketi’ni bir devlet tarikatı sayarım, devlet örgütüdür, 1961 yılında, “Komünizm ile Mücadele' derneği olarak başlamıştı, 27 Mayıs Lideri Cemal Gürsel çok övmüştü. Demirel, Özal ve Ecevit, avucunda beslediler. Şimdi bugünkü “devlet' tarafından silindiler.

***

Kılıçdaroğlu’nu cehepe’ye koyan ve sonra başkan yapan Gülen’dir. Gülen bu işte Aydın Doğan ile beraberdiler.. El ele gittiler.

***

Çok hoş, bütün “cürüm arkadaşlarım', çoğu Balyoz’dan, adeta yeni bir meslek buldular; başlarında Ahmet Hakan var, sürekli Gülen’i anlatıyor ve adeta taşlıyorlar, televizyonların yeni yıldızları oldular. Şimdi öğreniyoruz, bütün kötülükleri birleştirdiler ve hepsini yapan tektir ve Gülen’dir. Sanki Gülen bir şeytan’dır ve belki de günah keçisidir. Balyoz’dan albaylar ve emekli paşalar, hep bunu oynadılar. İçlerinde albay ya da paşa olmayan Nedim Şener ve Hanefi Avcı da var, haklarını yemek istemiyorum.

Ah hapishaneler, ne güçlüdürler ve çoğunu tanıdım ve artık tanıyorum, girdiklerinde, hep Erdoğan’ın karşısındaydılar ve şimdi, itiraz için Gülen’i buldular. Ve ne kadar da çok, Doğu Arkadaşım’a benzediler; ben mi, hep erken söylüyorum ya, zındandan zındana bir kuş uçuruyorum, Doğu’ya bir mektup yazmıştım, “Doğu Kardaş, sen artık akepeli oldun' demiştim ve beni kırmadılar.

Balyoz’dan çıkanlar da birden Doğu Perinçek’e benzediler. Üstelik bir de televizyon yıldızı oldular. Kutluyorum ve tabii kıskanmıyorum.'

Çok Okunanlar

Polis korumasında oy hırsızlığı böyle görüntülendi

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor: İnce'yi görünce suratını astı

Saldırıya uğrayan Ümit Özdağ'dan ilk açıklama

TRT'ye atanan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış'tan tehditler: Ateş edeceğiz

'AKP'ye yakın cemaat saf değiştirdi'

İlgili Haberler

Güncel

YSK'ya giden yollar kamyonla kapatıldı

Güncel

Saadet Partisi'nden ilk seçim açıklaması

Güncel

AKP'li anketçiden son çırpınışlar

Güncel

DHA, Erzurum'da öldürülen İyi Partiliyi 'Kan davası' diye gördü

Güncel

İHD'den il il seçim ihlalleri raporu

Güncel

Hürriyet seçim usulsüzlüklerini görmedi

Güncel

Urfa'dan sonra Erzurum'da da toplu oy kullanımı

Güncel

AKP'den sahte müşahit kartları

Güncel

Ahmet Şık, yürüyemeyen kadını sandığa taşıdı

Güncel

Bu mahallede oy verme işlemi 30 dakika sürdü

Güncel

Bakırköy'de seçim günü elektrik kesintisi

Güncel

HDP adaylarından Suruç çağrısı