• BIST 102.234
  • Altın 146,353
  • Dolar 3,5209
  • Euro 4,1790
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 25 °C
  • İzmir 28 °C
  • Adana 33 °C
  • Antalya 29 °C

Basketbolda Temsilcilerimizin Avrupa Ligi fikstürü belli oldu

Basketbolda 'Turkish Airlines Euroleague’de ilk hafta dün oynanan mücadelelerle geride kalırken, TOP 16’ya kalabilmeyi başaran son ekiplerin netleşmesiyle yeni fikstür de belli oldu.

Basketbolda Turkish Airlines Euroleague’de (Türk Havayolları Avrupa Liği) ilk hafta dün oynanan mücadelelerle geride kalırken, TOP 16’ya kalabilmeyi başaran son ekiplerin netleşmesiyle fikstür de belli oldu.

Fenerbahçe'nin  TOP 16 Fikstürü

1. Hafta | Fenerbahçe – Panathinaikos |30 Aralık

2. Hafta | Kızılyıldız – Fenerbahçe | 7-8 Ocak

3. Hafta | Fenerbahçe – Lokomotiv Kuban | 14-15 Ocak

4. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Fenerbahçe | 21-22 Ocak

5. Hafta | Fenerbahçe – Cedevita Zagreb | 28-29 Ocak

6. Hafta | Anadolu Efes – Fenerbahçe | 4-5 Şubat

7. Hafta |Fenerbahçe – Unicaja Malaga | 11-12 Şubat

8. Hafta | Panathinaikos – Fenerbahçe | 25-26 Şubat

9. Hafta | Fenerbahçe – Kızılyıldız | 3-4 Mart

10. Hafta | Lokomotiv Kuban – Fenerbahçe | 10-11 Mart

11. Hafta | Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş | 17-18 Mart

12. Hafta | Cedevita Zagreb – Fenerbahçe | 24-25 Mart

13. Hafta | Fenerbahçe – Anadolu Efes | 31 Mart – 1 Nisan

14. Hafta | Unicaja Malaga – Fenerbahçe | 7-8 Nisan

Anadolu Efes'in TOP 16 Fikstürü

1. Hafta | Anadolu Efes – Kızılyıldız | 30 Aralık

2. Hafta | Lokomotiv Kuban – Fenerbahçe | 7-8 Ocak

3. Hafta | Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş | 14-15 Ocak

4. Hafta | Cedevita Zagreb – Anadolu Efes | 21-22 Ocak

5. Hafta | Unicaja Malaga – Anadolu Efes | 28-29 Ocak

6. Hafta | Anadolu Efes – Fenerbahçe | 4-5 Şubat

7. Hafta | Panathinaikos – Anadolu Efes | 11-12 Şubat

8. Hafta | Kızılyıldız – Anadolu Efes | 25-26 Şubat

9. Hafta | Anadolu Efes – Lokomotiv Kuban | 3-4 Mart

10. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Anadolu Efes | 10-11 Mart

11. Hafta | Anadolu Efes – Cedevita Zagreb | 17-18 Mart

12. Hafta | Anadolu Efes – Unicaja Malaga | 24-25 Mart

13. Hafta | Fenerbahçe – Anadolu Efes | 31 Mart – 1 Nisan

14. Hafta | Anadolu Efes – Panathinaikos | 7-8 Nisan

Darüşşafaka Doğuş'un TOP 16 Fikstürü

1. Hafta | Unicaja Malaga – Darüşşafaka Doğuş | 29 Aralık

2. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Cedevita Zagreb | 7-8 Ocak

3. Hafta | Anadolu Efes – Darüşşafaka Doğuş | 14-15 Ocak

4. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Fenerbahçe | 21-22 Ocak

5. Hafta | Panathinaikos – Darüşşafaka Doğuş | 28-29 Ocak

6. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Kızılyıldız | 4-5 Şubat

7. Hafta | Lokomotiv Kuban – Darüşşafaka Doğuş | 11-12 Şubat

8. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Unicaja Malaga | 25-26 Şubat

9. Hafta | Cedevita Zagreb – Anadolu Efes | 3-4 Mart

10. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Anadolu Efes | 10-11 Mart

11. Hafta | Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş | 17-18 Mart

12. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Panathinaikos | 24-25 Mart

13. Hafta | Kızılyıldız – Darüşşafaka Doğuş | 31 Mart – 1 Nisan

14. Hafta | Darüşşafaka Doğuş – Lokomotiv Kuban | 7-8 Nisan

 

      UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
      Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
      Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 ABC Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 212 963 1051 (pbx)