• BIST 118.069
 • Altın 167,492
 • Dolar 3,9168
 • Euro 4,8244
 • İstanbul 8 °C
 • Ankara 14 °C
 • İzmir 22 °C
 • Adana 21 °C
 • Antalya 17 °C

Erdoğan'ı titreten rapor: Sokak eylemleri kapıda

Erdoğan'ı titreten rapor: Sokak eylemleri kapıda
Sosyal meda fenomeni Fuat Avni, Erdoğan'ın ekibinin hazırladığı raporda 'toplumun patlama noktasına geldiğinin' yazdığını öne sürdü.

Fuat Avni'nin mesajları şu şekilde; 

"Faşist, toplumun nabzını tutsunlar diye özel bir ekibe aylardır rapor hazırlatıyordu. Titiz bir çalışma sonrası rapor tamamlandı.

 Faşist'e sunulan rapora göre toplum patlama noktasına gelmiş durumda. Küçük bir kıvılcımla her şey ters yüz olabilir.

Ekonomik ve sosyal bunalımlar, IŞİD ile oynanan oyunlar, PKK'ya verilen tutulması imkansız sözler krizi derinleştiriyor.

 Rapora göre, umulmadık anda umulmadık şekilde Türkiye'nin çok farklı noktalarında büyük çapta sokak eylemleri başgösterebilir.

 Faşist, zaten halkından korkuyordu. Gelen raporlardan sonra titremeye başladı. Eylemleri kanlı biçimde bastırmakta kararlı.

Faşist, avanelerine 'Artık denge menge yok. Bu noktadan sonra kimsenin ağız kokusunu çekecek değilim, gereken neyse yapılacak' dedi.

Sesini yükseltecek kim olursa olsun, Faşist çok sert tepki vermeyi planlıyor. ‘Bu işler bekçilerle, karakol polisleriyle olmaz’ diyor.

 2015'de parti teşkilatının referansıyla 5 bin Özel Harekatçı aldırdı. Bu güvenlikçilerin ortak özelliği tam biatçı ve acımasız olmaları.

Faşist, kendi ordusunu kurmak için ‘Bizden olan 4 bin Özel Harekatçı daha alın, öl deyince ölecek, vur deyince vuracaklar’ dedi.

Partili Özel Harekatçıların çoğu ağır silahlarla güneydoğuya gönderildi. Suçlu suçsuz demeden insan öldürme eğitimi alıyorlar.

 Ellerinde makineli tüfekler, duvarlara intikam yeminleri ve Faşist’e biat yazıları yazan maskeli Özel Harekatçılar bu alımların ürünü.

Faşist, hayalindeki otoriter devleti kurmak için kendi Özel Harekatçılarını yeterli bulmuyor. Askeri de parti askeri yapmak istiyor.

TSK'nın binlerce askerin kaybıyla sonuçlanma riskini göz önünde bulundurarak 'Suriye'ye girin' emrine direnmesi Faşist'i delirtiyor.

Faşist, TSK’nın komuta yapısının kanunsuz ve histerik emirlere biat etmeyeceğini ve onları halka karşı kullanamayacağını biliyor.

Faşist, TSK'da geniş çaplı tasfiye planlıyor. Bunu çok gizli şekilde kimseye belli etmemeye özen göstererek Varank üzerinden takip ediyor

Varank, Emniyet İstihbarat ile MİT arasında mekik dokuyor. TSK'da Faşist'e biat etmeyecek herkesi yedi ceddine kadar fişliyorlar.

SK mensuplarının eşleri, çocukları, birinci derece yakınları hakkında dosyalar tutuluyor. Komşularının bile kayıtları alınıyor.

TSK mensuplarının yakınlarının çalıştıkları şirketler, tedavi gördükleri hastaneler, kaldıkları oteller yurtdışı seyahatleri not ediliyor

Fişlemeler şimdilik İsrafsaray’da oluşturulan istihbarat havuzunda toplanıyor. Bilgiler, tamamen kişilerin özel hayatıyla ilgili.

Faşist, Varank'a 'Bu çalışmadan TSK'nın komuta kademesinin kesinlikle haberi olmamalı' dedi. Sivil darbe planı gizlice işliyor.

Faşist, Varank'a TSK'dan üç isim verdi. ‘Bunlarla çok gizli olarak çalışabilir, onlara güvenebilirsin’ dedi. Öyle de yapıyorlar.

Bu üç isim, Genelkurmay 2. Başkanı Yaşar Güler, Jandarma’dan Nurettin Alkan ve Albay Güven Sağban."

   UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
   Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
   Diğer Haberler
   123456
   Tüm Hakları Saklıdır © 2016 ABC Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
   Tel : +90 212 963 1051 (pbx)