Karısına şiddet iddiasıyla gözaltına alındı: Görüntülerde bakın ne çıktı

Avustralya’da, kocasıyla tartışırken sinirlenen kadın, “Sana neler yapacağım göreceksin” diyerek daireden çıktı. Bir süre sonra kapıyı çalan polis, Faisal Khan’ı gözaltına aldı. Kamera görüntülerinin peşine düşen genç adam, karısının asansörde kendini yumrukladığı görüntülere ulaştı. Faisal Khan genç kadına dava açmaya ve ülkeden sınır dışı ettirmeye hazırlanıyor.

 

İNTERNETTE TANIŞIP EVLENMİŞLER

Avustralya’nın Sydney kentinde yaşayan Faisal Khan, tanışma sitesi aracılığıyla görüşmeye başladığı Fas asıllı Asmae isimli kadınla bir süre sonra evlendi.
8 aydır evli olan çiftin Nisan ayında evliliğinde sıkıntılar yaşamaya başladı. Karısının kendisini Avustralya’da oturma vizesi için kullandığından şüphelenen Faisal, özel bir avukat tuttu.

“SANA NELER YAPACAĞIM GÖRECEKSİN” DEYİP DAİREDEN AYRILDI

8 aylık evliliklerinin neredeyse her ayı tartışma ile geçen ikilinin yaşadıkları sıkıntılar avukata taşınınca olaylar daha da büyüdü. İddialara göre bu duruma sinirlenen genç kadın kocasına “sana neler yapacağımı göreceksin” dedi ve koşarak daireden ayrıldı.

POLİS, EŞİNİ GÖZALTINA ALDI

Bir süre sonra da polis kapıyı çaldı ve Faisal’ı ‘Kadına şiddet’ iddiasıyla gözaltına aldı. Faisal hemen kamera görüntülerini bulmak için araştırmalarda bulundu ve şoke eden görüntülere ulaştı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Asansör kamerası görüntülerinde genç kadın asansöre binerken görülüyordu. Kısa bir süre sonra ise genç kadın kendi kendini yumruklamaya başlıyordu. Yumrukladıktan sonra da asansörden koşarak uzaklaşıyordu. Olayın ardından genç kadının polise gittiği ve fiziksel şiddete maruz kaldığını açıkladığı belirtildi.
Faisal Khan ise genç kadına dava açmaya ve ülkeden sınır dışı ettirmeye hazırlanıyor.

YAZARLAR