Çok Okunanlar

2018'in vergi rekortmeni vatandaş oldu

Öğrenci evindeki doktor cinayetinin arkasında kıskançlık krizi çıktı

Elazığ’da öğrenci evinde öldürülen Doç. Dr. Mustafa Girgin’in, pratisyen hekim Çağla Balo ile duygusal ilişki yaşadığı ve bunu öğrenen genç kızın sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

Elazığ'da öğrenci evinde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaşamını yitiren Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli Doç. Dr. Mustafa Girgin (35), gözyaşları içinde toprağa verildi.

Nailbey Mahallesi'nde bir öğrenci evinde öldürülen evli ve 2 çocuk babası genel cerrah Doç. Dr. Girgin cinayetiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olan Fatih Şemsettin Aktaş (23) ile pratisyen hekim sevgilisi Çağla Gül Balo (25), doktor Mustafa Girgin'i kaldıkları eve çağırdı. İddiaya göre Girgin'in Çağla Gül Balo ile arasında duygusal ilişki vardı. Bunu öğrenen Fatih Şemsettin Aktaş, telefonla Girgin'i arayarak yüz yüze görüşmek istedi. Evde çıkan tartışma sırasında doktor Girgin, karın ve göğüs bölgesinden bıçaklandı. Doç. Dr. Girgin kanlar içinde kalırken, iki sevgili, 112'yi arayıp ambulans istedikten sonra polise haber verdi. Olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenen doktorun cansız bedeni, morga kaldırıldı.

Olayın ardından gözaltına alınan Fatih Şemsettin Aktaş ve sevgilisi Çağla Gül Balo tutuklandı. Öldürülen Doç. Dr. Girgin'in yakınları, gittiği evin aynı zamanda sahibi olduğunu, kira ödemesi nedeniyle aralarında tartışma yaşandığını ileri sürdü.

Doç. Dr. Girgin için görev yaptığı hastanenin önünde tören düzenlendi. Törene Fırat Üniversitesi Rektörü Kutbeddin Demirdağ, öğretim üyeleri, tıp öğrencileri ve Girgin'in yakınları katıldı. Girgin'in eşi Feyza, oğlu Mustafa Can (16), kızı Zeynep Ahsen Girgin (7) tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Girgin'in cenazesi, İzzetpaşa Camisi'nde kılınan cenaze namazından sonra Harput'ta bulunan aile mezarlığında defnedildi.

İlgili Haberler

3.Sayfa

Avcılar'da fabrikada yangın!

3.Sayfa

Yine Metro yine kaza: Yaralılar var

3.Sayfa

Vatan Şaşmaz cinayetinin görüntüleri nasıl yayıldı?

3.Sayfa

‘Banka batıyor' diye dolandırdılar

3.Sayfa

Telefonunun şifresini vermeyen kocasını yakarak öldürdü!

3.Sayfa

Banyo kavgasında 'güğüm' silah sayıldı

3.Sayfa

İş adamı elindeki sopayla kediye işkence yaptı! Dehşet anları kamerada...

3.Sayfa

Kuşu kurtarırken ellerinden olan Ramazan'a protez kol takıldı

3.Sayfa

Define ararken kendilerini patlattılar!

3.Sayfa

Araç kaldırımda yürüyenlere çarptı: Yaralılar var

3.Sayfa

İstanbul'da sahte konsoloslukta vatandaşlık vaadi

3.Sayfa

Ehliyet değişikliği için gitti, 'ölüsün' dediler...