AKP’de 31 Mart krizi büyüyor! ‘Seçimi senin yüzünden kaybettik!’

AKP’de 31 Mart krizi büyüyor! ‘Seçimi senin yüzünden kaybettik!’

AKP Çorum İl Genel Meclisi üyesi, “Seçimi senin yüzünden kaybettik” diyerek AKP’li belediye başkan aday adayı Cafer Karlı’yı darp ettiği ortaya çıktı.

AKP Osmancık Belediye başkan aday adayı da olan Cafer Karlı, kendisini darp ettiği gerekçesiyle Mehmet Yücel’den şikayetçi oldu.

‘Seçimi senin yüzünden kaybettik’
Karlı, dün saat 15.15 sıralarında yalnız olarak Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinden fide aldığı sırada İl Genel Meclisi Üyesi olan Mehmet Yücel karşılaştığını söyledi. Karlı polis ifadesinde Yücel’in kendisine küfür ederek “Biz senin yaptığını unutmadık, seçimi senin yüzünden kaybettik. dediğini ve darp ettiğini anlattı.

Yumruk atılan Cafer Karlı, iş yerinin önünde bulunan fide kasalarının üzerine düştü. Karşı tarafın kendisine beden gücü kullanarak saldırdığını ifade eden Karlı, Osmancık Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı.

Daha önce herhangi bir husumetlerinin olmadığını, ilk defa böyle bir olay yaşandığını belirten Karlı, darp eden ve hakarette bulunan Mehmet Yücel’den davacı ve şikâyetçi oldu.

Osmancık Belediyesi AKP’den MHP’ye geçmişti
Osmancık daha önce uzun yıllar AK Parti belediye başkanları tarafından yönetirken, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP adayı Ahmet Gelgör belediye başkanlığını kazanmıştı.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR