Tenis antranörü Ali Güler ise yıllar önce öğretmenliğini yapan kişiye ders vermenin farklı bir duygu olduğunu söyledi. Güler, 'İlkokuldayken kendisi bizim beden eğitimi dersimize giriyordu. Şimdi kendisine tenis öğretiyoruz. Tenis sporunun yaşı yoktur. Buradaki amacımız, tenisi daha geniş kitlelere yaymaktır. İnşallah 73 yaşındaki Nergis hocamızla turnuvalara katılarak, güzel başarılara birlikte adım atarız' diye konuştu.

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "https://cdn-photo.pivol.com/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

AKP'nin Anayasa taslağını hazırlayan isimden Berberoğlu itirafı

Merdan Yanardağ: Aynı gemide değiliz!

SPK'den Demirören'e 264 milyonluk kur muafiyeti

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

HDP heyeti: Tunceli'deki yangına müdahale edilmiyor, vali manipüle ediyor

73 yaşında tenis öğreniyor

Emekli beden eğitimi öğretmeni Nergis Yakın, ilerlemiş yaşına rağmen tenis öğrenmek için ders almaya başladı. Nergis Yakın'a, 1985-1986 yıllarında ilkokul öğretmenliğini yaptığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde tenis antrenörü olan Ali Güler ders veriyor. 2 çocuk, 4 torun sahibi Nergis Yakın, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait tenis kortunda haftada 5 saat antrenman yapıyor. Ev işlerini tamamladıktan sonra korta koşan Nergis Yakın, zaman zaman ders alan diğer öğrencilerle de tenis oynuyor.

Spor yapmanın yaşı olmadığını söyleyen Nergis Yakın, "Nisan ayından beri antremanlara katılıyorum. İnsan, hayatında mutlaka ve mutlaka bir spor dalı ile uğraşması gerekir. Spor ve özellikle tenis insanı çok geliştiriyor. İnşallah bundan sonra turnuvalara katılarak, güzel başarılar elde ederek, Bartın'ın adını duyurmayı amaçlıyorum" dedi.

 

Tenis antranörü Ali Güler ise yıllar önce öğretmenliğini yapan kişiye ders vermenin farklı bir duygu olduğunu söyledi. Güler, "İlkokuldayken kendisi bizim beden eğitimi dersimize giriyordu. Şimdi kendisine tenis öğretiyoruz. Tenis sporunun yaşı yoktur. Buradaki amacımız, tenisi daha geniş kitlelere yaymaktır. İnşallah 73 yaşındaki Nergis hocamızla turnuvalara katılarak, güzel başarılara birlikte adım atarız" diye konuştu.

İlgili Haberler

Yaşam

Manisa'da orman yangını: 45 dekarlık alan zarar gördü

Yaşam

İstanbul'da sıra dışı sabah

Yaşam

Mardin'de 2 kilise, 30 yıl sonra ibadete açıldı

Yaşam

Mersin'de boruya sıkışan kediyi itfaiye kurtardı

Yaşam

Çam ağaçlarını çıra elde etmek için katlettiler

Yaşam

'Ümit Karan, kardeşi tarafından dolandırıldı' iddiası

Yaşam

THY'den bilet fiyatı açıklaması

Yaşam

Meteoroloji'den tatilcilere uyarı

Yaşam

Silahla öldürülen yunus kıyıya vurdu

Yaşam

İki araç birbirine girdi: Belediye başkanından çarpıcı iddia

Yaşam

Canan Karatay: İstediğiniz kadar kırmızı et yiyebilirsiniz

Yaşam

Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin hayatını kaybetti