darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

AKP'nin Anayasa taslağını hazırlayan isimden Berberoğlu itirafı

SPK'den Demirören'e 264 milyonluk kur muafiyeti

Merdan Yanardağ: Aynı gemide değiliz!

HDP heyeti: Tunceli'deki yangına müdahale edilmiyor, vali manipüle ediyor

'Türkiye IMF'den borç almaya ikna edilmek istendi'

AWOX devlerle yarışıyor

Can Holding bünyesinde faaliyet gösteren teknoloji şirketi TECTONE, yüzde 100 yerli üretim stratejisi ile elektroniğe Türk Malı damgasını vurdu. 2017 yılında “büyümeye devam' diyen Holding, GSM, telefon, tablet, bilgisayar ekranı üretmek için yatırımlarını tamamlıyor.

Türkiye’nin dış ticaret açığında önemli yer tutan elektronik ürünlerde yerli bir marka hızla yükseliyor. Can Holding’in AWOX markası ile hayata geçirdiği tüketici elektroniği ürünleri Türkiye’yi hem yüksek teknoloji ile buluşturdu hem de ekonomide ithalat yarasına merhem oldu. Üretim ve Pazar payı ile Türkiye’nin ilk 5’i içine giren AWOX, ihracat noktalarını da her geçen gün artırarak dünya markası olma hedefine yaklaşıyor.

Bir evin ihtiyacı olan tüm elektronik ürünleri  uluslararası tescilli AWOX markası ile tüketicinin hizmetine sunan Can Holding, satış sonrası destek hizmetlerini öncelik yaparak müşteri memnuniyetinde de yüzleri güldürüyor. Holding, TECTONE TEKNOLOJİ A.Ş olarak Tüketici Elektroniği, Küçük Ev Aletleri ve Isıtma-Soğutma Teknolojisi sektörlerinde üretim kapasitesini yıllık 8.000.000 adete yükselterek Türkiye’nin devleri arasında yerini aldı. 

Ürünlerin tasarımları ve testlerini kendi tesislerinde gerçekleştiren TECTONE TEKNOLOJİ, kalıplar ve patentleri ile çok sayıda ürünü Türk Malı damgası ve çok sayıda uluslararası sertifika ile ülke ekonomisine kazandırdı.

 % 100 Türk Sermayeli şirketin, ülke çapına yayılmış 15.000 in üzerinde farklı noktalarda satışı bulunuyor.

Tectone Teknoloji A.Ş.  temelleri 1972 yılında atılan ve günümüzde;  İmalat, finans, turizm, gıda, perakende, inşaat, sağlık, dış ticaret,gayrimenkul yatırım ve elektronik ürünler sektörlerinde yatırımları bulunan Can Holding’in teknoloji grubu olarak faaliyet gösteriyor. 

2006 yılında Çerkezköy Organize Sanayi’de 40.000 m2 'lik kapalı alana sahip modern tesislerinde her türlü Tüketici Elektroniğini, Küçük Ev Aletlerini ve Isıtma-soğutma teknolojilerini en son teknoloji cihaz ve makinelerle üretmeye başlayan Tectone A.Ş, 150 beyaz yaka ve 650 mavi yaka olmak üzere 800 kişilik üretim ekibi ailesini de büyütmeye hazırlanıyor. 

unnamed-(2)-066.jpg

Can Holding, 2017 yılının ilk çeyreğinde Türk Malı üretim hedefini, her türlü GSM telefon, tablet, bilgisayar ve bilgisayar monitörü  üretimini de dahil ederek büyütmeyi planlıyor. 

İlgili Haberler

Ekonomi

24 Haziran seçimleri için harcanan para belli oldu

Ekonomi

Almanya Merkez Bankası'ndan TL açıklaması!

Ekonomi

Türkiye'nin en büyük ikinci sağlık sigorta şirketi satıldı

Ekonomi

'İstanbul ve İzmir'de konut fiyatları ucuz kaldı, 2019'da bu rakamlar hayal olacak'

Ekonomi

Markafoni'nin sahibi Mahiroğlu: Avrupa'da yaşayan Türkler Euro'larını bankalara yatırırsa kriz kalmaz

Ekonomi

TŞOF'tan 'ucuz akaryakıt' uyarısı

Ekonomi

Genel müdürden Garanti Bankası çalışanlarına 'ekonomi' maili: Sır saklama yükümlülüklerimiz...

Ekonomi

Sabah yazarı: Brunson kararından önce piyasada döviz toplayan kim?

Ekonomi

S&P, Türkiye'nin kredi notunu düşürdü

Ekonomi

'Varlık barışı' düzenlemesinde değişiklik yapıldı

Ekonomi

Moody's Türkiye'nin kredi notunu düşürdü

Ekonomi

İş Bankası hisse geri alım programı açıkladı