Çok Okunanlar

Metropoll anketi: AKP'de oy kaybı, kriz kaygısı ve enflasyon

Atatürk'e hakaretten tutuklanan gericiye siyasi partiden ziyaret!

TBMM'yi karıştıran sağlık teklifinde 'geri adım attılar'

Bir konkordato ilanı da Türkiye'nin en büyük hayvan işletmesinden

Yandaşların 'Atatürk' yalanı bitmiyor... Gerçek saniyeler içinde ortaya çıktı!

Bahçeli'den 'Şeyh Pir' tepkisi: Nasılsa yalan egemen olmuş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

MHP Ğenel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

Kefen ve bez edebiyatı yapanlar dünyalıkları yaktak odalarına bodrumlara yığarlar. Hak derler hakikate kast ederler. Hukuk derler adalete kara çalarlar. Taviz verirler kazandık diye kandırırlar. Teröristle masaya otururlar sonra pardonla yiğitliğin şanına rahmet okuturlar. Emperyalizmin bekçiliğine soyunurlar.

KADİR MISIROĞLU'NA TEPKİ: AKIL SAĞLIKLARINI YİTİRMİŞLER

Gazze'ye gemi gönderip sonra bana mu sordunuz diye 180 derece çark ederler. Dostları arttırıyoruz derken Esad'a göz kırpıyorlar. Bunların şairi Shakespeare'i Şeyh Pir diye yutturmaya çalışacak kadar akıl sağlıklarını yitirmişlerdir. Nasıl olsa yalan egemen olmuş.

BÖYLE BİR DÜZEN NEREDE GÖRÜLMÜŞ?

HDP'li belediyeler PKK'ya çalışacak iktidar susacak! Dünya üzerinde böyle bir yönetim nerede görülmüştür!

MHP doğru ve milli politikaların sağlam bir şekilde yanındadır. AKP hükümetine sesleniyorum, yetkiyse elimizde vardır, duaysa milyonlar arkamızdadır. İhanet odaklarına hadlerini bildirin. Yeni bir kurtuluş savaşı başlatarak bu sorunun üstesinden gelinebilir. Herkes bilmelidir ki Türkiye düşmanları yaptıklarının hesabını bu dünyada verecektir.

Güçlü ve onurlu bir Türkiye MHP'nin omuzlarında yükselecektir.

SURİYELİLERE VATANDAŞLIK

Bu tartışmanın fitilini Cumhurbaşkanı ateşlemiştir. Cumhurbaşkanı'nın Suriyelilere teşekkür etmesinin manası yoktur. İçi boştur. Suriyelilerin hukuki statüleri netleşmemiştir. Nasıl vatandaşlığa alınacağı 5901 sayılı kanunla belirlenmiştir. Vatandaşlıkla ilgili işler Cumhurbaşkanlığı'nın yetkisi dahilinde değildir.

Mülteciler mal varlıklarını geride bırakarak güvenli bir ülkeye iltica etmekteyken göçmenler ise ekonomik olarak daha rahat yaşamak için göç etmişlerdir.

Suriye'deki iç savaşlardan dolayı evimizi açalım, ekmeğimizi paylaşalım. İnsani yardım ve desteğimizi muhataplarına sunalım. Suriyelilerin Türk vatandaşlığına almak siyasi oy hesabıyla yapmak sorumsuzluktur. Şuursuzluktur. Madem Suriyelilere verilecek TOKİ konutları vardı vatandaşlarımızdan niye esirgenmiştir

Geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum. Gönül isterdi ki bayramı huzur içinde geçirelim. Yüzler gülsün, gönüller coşsun. Zincirleme felaketler durmadı. Bizleri derinden yaralayan olaylarda bir zayıflama, azalma görülmedi. Buruk geçen Ramazan ve sonrasında aradığımız ortama ulaşabilmiş değiliz. Bayram'ın birinci günü Giresun'da TSK'ya ait Sikorsky helikopter kaza kırımına uğramıştır. 7 vatan evladı şehit olmuş, 8 kardeşimiz de yaralanmıştır. Bölgenin elverişsiz şartlarından dolayı yaralılara ulaşmak kolay olmamıştır

Konya'da yaşanan olaylar düşündürücüdür. Türk vatandaşlığı Cumhurbaşkanının keyfine bırakılmış bir unvan değildir. Türk vatandaşları millet bilinciyle Türkiye Cumhuriyeti'ni kurdu. Bu bağ zayıflarsa milli birlik ve kardeşlik ağır travmaya girer.

"10 TEMMUZ HİKAYESİ SONA ERDİ" 

Grup toplantısının ardından soruları yanıtlayan Bahçeli "10 Temmuz hikayesi sona erdi, önümüze bakacağız. Korsan toplantılar yapan birileri varsa disiplin kuruluna sevk edilecek" dedi.

İlgili Haberler

Politika

KHK'lı doktorların çalışmasını kısıtlayan madde değiştirildi

Politika

Çorlu'da öğrencilere 'sabah namazı' dayatması

Politika

'Anadolu'da gençler çok yalnız ve umutsuz'

Politika

Edirne'de Atatürk'e hakaret ettiği için tutuklanan Şahin, serbest bırakıldı

Politika

CHP'li Torun'dan Mansur Yavaş açıklaması

Politika

Mevlüt Çavuşoğlu: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız

Politika

CHP'de 140 belediye başkan adayı belli oldu

Politika

Eski Zaman gazetesi başyazarı Ali Ünal'a 19 yıl 6 ay hapis cezası

Politika

CHP, Ankara ve Eskişehir adaylarını belirliyor

Politika

AKP Erbaş'a sahip çıktı: Hasta ziyaretinin siyaseti olmaz

Politika

HDP'den Kılıçdaroğlu-Türk görüşmesine ilişkin açıklama

Politika

Türkeş 'Fesli Kadir' için ne demişti?