darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

Emeklilere maaş şoku!

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Baltalimanı'nda içki içen 7 kişiye taşlı, sopalı saldırı!

Olay dün gece Baltalimanı’nda bulunan Oba Cafe’ye yakın bir parkta gerçekleşti. Arkadaşlarıyla yemeğe çıkan bir grup, gecenin sonunda evlerine gitmek için yemek yedikleri mekandan ayrıldı. Mekana yakın olan parka gidip taksi çağıran grubun yanına, Oba Cafe’de görevli olduğu ve iddia edilen 5 kişi geldi.

Haberdar'dan Volkan Koç'un haberine göre, Kafede görevli olduğu söylenenlerden bir kişi "Elinizde içki şişesi ile burada duramazsınız" deyince, grup, herhangi bir olay olmaması için, biralar bir ağacın dibine bıraktı. Bu esnada kendilerine saldırıldığını iddia eden grup, saldırganların sopa ve şişe ile saldırdıkları ve bir arkadaşlarının boğazının kesildiğini söylediler. Ellerine bira şişesi olan gruba saldırdığı öne sürülen Oba Cafe çalışanlarının bununla yetinmeyip sopalarla da saldırdığı ve bir kişinin başına ağır bir darbe aldığı belirtildi. Olay sonrasında polisi arayan grup, gelen polis ekiplerine şikâyetçi olduklarını söyledi. Bunun üzerine Oba Cafe çalışanı olduğu belirtilen 5 kişi, Emirgan Karakolu’na ifadeleri alınmaları için götürüldü. Saldırıya uğrayan grup ise tutulan tutanağın ardından hastaneye gidip rapor aldı.

'SOPA VE ŞİŞELERLE SALDIRMIŞLAR'

Saldırıya uğrayan grubun avukatı konuyla ilgili Haberdar’a konuştu. Grubun avukatı,“Bir arkadaşlarına yemeğe gidiyorlar. Yemek sonrasında saat yarımda Oba Restoran’ın yanında bulunan parka gidiyorlar. Taksi çağırmak için. Aralarında evli olanlar da var. Bunlardan bazılarında bira şişesi var. Taksi beklerken, restoranda görevli 5 kişi gelip, 'Elinizde içki var burada duramazsınız’ diyor. Bizimkiler de korkularından ağacın dibine bırakıyorlar. O esnada restoranda görevli kişiler, ellerine aldıkları sopalar ve şişe yardımıyla saldırıyorlar. Çocuklardan biri boynundan yaralanıyor. Dikiş atıldı. Bir diğerinin eli komple kesiliyor. Saldırıya uğrayan çocuklardan biri de kafasına darbe alıyor. Saldırıya uğrayan bir diğer çocuk da yüzünden yaralanıyor. Olayla ilgili hemen zabıt tutturdum. Saldıran kişilerle bizimkileri aynı yerde ifadesini almadılar. Güvenlik gerekçesi ile böyle bir uygulama yapıldığı söylediler. Ama hangi karakola götürdüklerini bilmiyoruz' ifadesini kullandı.

'OLAY ASILSIZ, SOKAKTAN GEÇEN BİRİ GİYMİŞTİR TİŞÖRTÜ'

Oba Cafe’de görevli olan ve isminin Bülent olduğunu söyleyen bir yetkili, konunun kendileri ile alakalı olmadığını ve olayın asılsız olduğunu iddia etti.

baltaicerik.jpgbaltaicerik2.jpgbaltaicerik3.jpg

İlgili Haberler

Güncel

Trump: Erdoğan'la anlaştığımı düşünerek karşılığında yardım ettim

Güncel

Die Welt: TL'nin düşüşünden Erdoğan sorumlu

Güncel

Çapa Tıp'ta ücretleri ödenmediği için hak arayan emekçileri dekanlık tehdit etti

Güncel

Kurban Bayramı tatilinde 3 günlük kaza bilançosu: 49 ölü, 206 yaralı

Güncel

Ne kadar zaman cinsel ilişki olmazsa boşanabilirsiniz

Güncel

NYT: Erdoğan'ın acımasız baskısı demokrasi umudunu boşa çıkardı

Güncel

Ticaret Bakanlığı'ndan ABD'nin gümrük vergileri için dava

Güncel

ABD Büyükelçiliği'nden saldırıyla ilgili son dakika açıklaması

Güncel

Ankara Valiliğinden flaş açıklama: Saldırıyı kabul ettiler

Güncel

Aksa Elektrik AŞ'de iş cinayeti: Akıma kapılan işçi öldü

Güncel

Yunanistan: Türkiye'yle askeri alanda görüşüyoruz

Güncel

Elazığ'da iş cinayeti: Akıma kapılan işçi yaşamını yitirdi