darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

CNN manşetten duyurdu: Çin ABD'ye saldırmaya hazırlanıyor!

AKP'den yerel seçim hamlesi

Trump'tan flaş Türkiye açıklaması!

Trump'tan Türkiye'ye yeni tehditler

Dünyanın ilk Atatürk heykeli artık özgür!

Beşiktaş'ta Sosa krizi büyüyor

Jose Sosa'nın Milan'a gitme konusundaki ısrarı hem İtalyan kulübünün hem de Beşiktaşlı futbolcunun başına iş açacağa benziyor. Arjantinli oyuncuyu hukuksal olarak kıskaca alan Beşiktaş yönetimi, antrenmanlara çıkmamakta ısrar eden futbolcunun cezasını da katlayacak.

Sosa'nın, Avusturya kampındaki her adımını yakından takip eden ve bu konuyla ilgili kamptan sabah akşam rapor alan Beşiktaş Yönetimi, Sosa'nın bu tavırlarına devam etmesi halinde, bu oyuncuyu hiç bir yere göndermeyecek.

Beşiktaş ile uzlaşma yerine işi yokuşa sürdüğü için Başkan Fikret Orman'ın tepkisini çeken Jose Sosa için, daha önce tutanak tutulmuş ve ceza kesilmişti. Kartal, şimdi bu cezayı daha da artıracak. Yönetim bu futbolcu için gelecek teklifleri kabul etmemeyi de yaptırımları arasına kattı.

Sosa'nın tek taraflı olarak Beşiktaş ile olan sözleşmesini feshetmesi durumunda, bu oyuncudan yüksek tazminat bedeli alacağını bilen yönetim, bu nedenle çok daha rahat hareket edebiliyor. Beşiktaş yönetimi, futbolcu Milan'a gitme konusunda ısrarcı olursa FIFA'ya giderek, sözleşmesi devam eden oyuncusunun ayartıldığını belirtip İtalyanlar'ı da şikayet etmeyi kafasına koydu. Bu durumda hem futbolcu hem de Milan yanacak.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını dün sabah basına kapalı yaptığı antrenmanla sürdürdü. Avusturya'nın Leogang bölgesinde kamp yapan Beşiktaş yönetimiın idmanına Arjantinli futbolcu Jose Sosa'nın yine katılmadığı bildirildi.

İlgili Haberler

Spor

Napoli, Arsenal'ın kalecisini kiraladı

Spor

Galatasaray'dan Carole açıklaması

Spor

Trabzonspor yeni transferi KAP'a bildirdi

Spor

Galatasaray Başkanı'ndan Emre Akbaba açıklaması

Spor

Galatasaray, Emre Akbaba'yı Fenerbahçe'ye bırakmadı

Spor

At yarışlarında ABD protestosu

Spor

Emre Akbaba transferinde son durum

Spor

Galatasaray Trabzonsporlu oyuncuya talip oldu!

Spor

Beşiktaş'ın Play-off'taki rakibi belli oldu!

Spor

Galatasaray'dan Rodrigues açıklaması

Spor

Fenerbahçe Kulübünden "FBTV" açıklaması

Spor

Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe'nin eski yöneticisi hakkında suç duyurusu