darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Akit yazarından 3. havalimanı işçilerine: Bu itler, bitlendik diyorsa...

Erdoğan'ın diplomasını sorgulayan parti liderine ölüm tehdidi

20 milyar dolar kayıp

Kırmızı etten sonra balıkta da tehlike!

Yeni parti kuruluyor

CHP'li Cankurtaran'dan Erdoğan'a 'takıları bağışla' çağrısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Halk TV’de yayınlanan Ayşenur Arslan’ın sunduğu “Medya Mahallesi' programına konuk oldu.

Gündemdeki gelişmelerin konuşulduğu programda Arslan, dünyaca ünlü şarkıcı Tarkan’ın nikahına sadece 40 kişinin katıldığına dair haberi göstererek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile nişanlısı Selçuk Bayraktar’ın da bir gösteri merkezinde nikahlanmasının beklendiğini hatırlattı.

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlerde Sümeyye Erdoğan ve nişanlısı Selçuk Bayraktar’ın önümüzdeki 13 Mayıs 2016 günü Küçükçekmece’de bulunan 10 bini kapalı alanda olmak üzere 35 bin kişi kapasiteli Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde nikahlarının kıyılacağı belirtilmişti.

“ŞEHİT ÇOCUKLARINA BAĞIŞLANACAĞI ŞİMDİDEN DUYURULMALI'

Arslan’ın bu sözleri üzerine Cankurtaran, Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da 7 bin 500 davetlinin katılımı ile Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda evlendiğini hatırlatarak, “Erdoğan sonraki süreçte servetindeki o açıklanamayan artışı oğlunun düğününde takılan takılara bağlamış, oğlundan takıların parasını borç aldığını iddia etmişti. Sümmeye Erdoğan’ın düğünü de binlerce kişinin katılacağı bir gösteri merkezinde yapılacağına göre yine takı takılması bekleniyor. Muhtemelen yine takı rekoru kırılacak. Bu zor ve her gün şehit verdiğimiz günlerde Erdoğan, Sümmeye’nin düğün takılarını şehit çocuklarına bağışlamalı. Şimdiden de şehit çocuklarına bağışlayacağını duyurmalı. Ya da çocuk istismarına karşı mücadele eden bir kuruma da bağışlayabilir.AmaTürgev’le bağlantılı bir yere bağışlamasın' dedi.

Cankurtaran’ın açıklamasına destek veren deneyimli gazeteci Ayşenur Arslan da Erdoğan ailesinin Sümmeye Erdoğan’ın düğününde takılacak takıları şehit çocuklarına ve ailelerine bağışlaması çağrısında bulundu..

“TAKILARIN BAĞIŞLANMASI ŞEHİT AİLELERİNE BÜYÜK JEST OLUR'

Program bitiminde bir değerlendirme yapan Cankurtaran, “Sayın Cumhurbaşkanı sürekli terörle mücadelede kararlılık mesajları veriyor. Teröre karşı her gün şehitler veriyoruz. Sadece dün 7 şehit, 63 yaralımız var. Erdoğan’ın Sümmeye Erdoğan’ın düğünündeki takıları şehit çocuklarına bağışlayacağını duyurması terörle mücadeledeki kararlılığa da bir destek olur. Şehit ailelerine büyük jest olur. Düğünü yapan erkek tarafı da olsa böyle onlarında böyle bir bağışa karşı çıkacağını sanmam' diye konuştu.

İlgili Haberler

Politika

Can Ataklı, Brunson'un serbest kalacağı tarihi açıkladı

Politika

AKP'li belediye başkanının aracına silahlı saldırı

Politika

'Türk ordusu böyle itibarsızlaşıyor'

Politika

'Durun daha şirketler batacak, insanlar işsiz kalacak'

Politika

AKP'den ittifak açıklaması

Politika

Kılıçdaroğlu: 24 Haziran gecesi iyi bir sınav vermedik

Politika

Türk vatandaşı olmak artık daha ucuz...

Politika

İyi Parti'den ittifak açıklaması

Politika

'Esad'la ilk güzel sonuç alındı'

Politika

AKP-MHP ittifakı için formül bulundu

Politika

Bakan Akar: Faaliyetler Rusya ile koordineli şekilde devam edecek

Politika

AKP'den AKP'liye 26 milyonluk ihale aktarıldı