", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "https://cdn-photo.pivol.com/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

CHP'li gençlerden laiklik çağrısı

CHP Gençlik Kolları "Unutmayın ki bu memleket bizim, Cumhuriyet hepimizin." diyerek Laiklik için mücadele çağrısı yaptı.

İstanbul İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında İl Gençlik Kolları yöneticileri ve 39 İlçe Gençlik Kolları başkanları hazır bulundu.

İl Gençlik Kolları başkanı Kenan Otlu,8 Ocak Pazar günü saat 14.00’te tüm yurttaşları Cumhuriyet, Laiklik ve Demokrasi için bir araya gelmeye çağırdı.

Otlu; " Değerli dostlar biliyorsunuz ki Laiklik için mücadele çağrısı yapan genç arkadaşlarımız göz altına alınmıştır. Bizlerde Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Örgütleri olarak hep birlikte o metnin altına imza atıyoruz. Bunlar katliamları ile hayatı bize zulmetmeye çalışan insanlardır. Bundan sonra mahallelerimizde ne İşidçiye nede her hangi bir gericiye, cihatçı çeteye geçit vermeyeceğiz. Gericiliğin karşışında yükseltilmesi gereken  bir bayrak vardır. Bu bayrağın adı Laiklik bayrağıdır. Bugün laiklik demek özgürlük demektir. Kardeşlik insanca bir yaşam mücadelesi demektir. Bizler herkesi bu mücadelenin bir neferi olmaya çağırıyoruz.  Değerli dostlar 8 Ocak Pazar günü saat 14.00’te tüm yurttaşları Cumhuriyet, Laiklik ve Demokrasi için bir araya gelmeye çağırıyoruz.Şişli Kent Kültür Merkezinde buluşmak üzere. Unutmayın ki bu memleket bizim, Cumhuriyet hepimizin"  Çok Okunanlar

10 bin bekçi neden alındı? Cevabına inanamayacaksınız

Fitch, 7 şirketin notunu düşürdü

Yeni Türkiye: Atatürk'e Anıtkabir'de büyük hakaret!

'O eskort kız aklımdan çıkmıyor'

CHP'de imza sayısında son durum

İlgili Haberler

Güncel

Muğla'da iş cinayeti

Güncel

27 yıldır cezaevinde olan Serhat Tuğan'ın annesini görmesine onay

Güncel

İki gündür haber alınamıyordu: Evine döndü

Güncel

Yeni Türkiye: Atatürk'e Anıtkabir'de büyük hakaret!

Güncel

Fabrikaları kim yakıyor?

Güncel

AVM'lere bayram düzenlemesi

Güncel

SGK'dan emekli zammı açıklaması! 

Güncel

'Kendinizi Allah mı Sanıyorsunuz?'

Güncel

Trabzon'da turistleri taşıyan minibüs devrildi

Güncel

Bir doktor daha saldırıya uğradı

Güncel

Aydın'da pompalı tüfekli saldırı: Ölü ve yaralılar var 

Güncel

İsrail'den Gazze'ye saldırı