darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

Emeklilere maaş şoku!

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

CHP'li gençlerden Urfa'ya kışlık malzeme

CHP Yunusemre Gençlik Kolları tarafından toplanan yardımlar önümüzdeki haftaiçi Şanlıurfa'ya ulaştırılacak. CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı'nda bir basın toplantısı düzenleyen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sevil Buse Cebeci, Şanlıurfa'daki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracakları kışlık malzeme yardımlarıyla ilgili açıklamada bulundu. Toplantıya Yunusemre İlçe Başkanı Kubilay Koç, Kadın Kolları Başkanı Serpil Cebeci ile kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri de katıldı.
"Bu kış üşümesinler"
Topladıkları yardımlar hakkında açıklamada bulunan Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sevil Buse Cebeci, "Gençlik Kolları olarak iki ay önce başlattığımız temiz, kullanılabilir durumda giysi toplama kampanyamız vardı. Bunun yanı sıra kırtasiye malzemeleri bağışında da bulunanlar oldu. Şanlıurfa Gençlik Kollarımızın başlattığı bir kampanya üzerine biz de İlçe Gençlik Kolları olarak kampanyaya destek olmak istedik. Sığınmacılara, Suriyeli mültecilere, kampta kalan insanlara ve Şanlıurfa'daki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza; kampanyanın adına da uygun olarak kışın soğukta üşümesinler diye topladığımız kıyafetler arasından şimdilik 5 koli hazırladık. Onlar da ihtiyaç sahibi ailelere, çocuklara, mültecilere, sığınma kamplarına ulaştıracaklar. Öncelikle bu kampanyada destek olan İlçe Başkanımız Kubilay Koç'a, Kadın Kolları Başkanımız Serpil Cebeci, Kadın Kollarının yönetim kuruluna, bütün üyelerimize ve üye olmayan vatandaşlarımızdan da malzeme getirerek destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Kampanyamız bu ayın sonuna kadar devam edecek. Eğer malzeme getirmek isteyen olursa Yunusemre İlçe Başkanlığımıza ay sonuna kadar yardımlarını teslim edebilirler" dedi.

yunusicerik.jpg

Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cebeci ayrıca, önümüzdeki aylar içerisinde özellikle kırsal mahallerde yaşayan öğrenciler için de bir yardım kampanyası daha başlatmayı hedeflediklerini dile getirdi.

İlgili Haberler

Güncel

Almanya'dan İnsani Yardım Vakfı yasağına onay çıktı

Güncel

Hakkari'de 2 PKK mensubu öldürüldü

Güncel

Kaçan kurbanlık koçlar drone ile bulundu

Güncel

Tunceli'de patlama!

Güncel

Sosyal medya Atatürk'ün o videosuyla bayramlaşıyor

Güncel

Kurban bayramı rezilliği: Hayvanlar havasızlıktan öldü

Güncel

ABD Büyükelçiliği'ne ateş eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı

Güncel

Brunson'ın ilginç talebine savcıdan onay

Güncel

Kurban Bayramı tatilinde 4 günlük kaza bilançosu: 56 ölü, 261 yaralı

Güncel

Öğrenciler dayatılan liselere yerleştiriliyor!

Güncel

AKP'li vekil imam kardeşini danışman yaparsa... Cami lojmanından çıkmıyor!

Güncel

Kesimden kaçan keçi, 3'üncü kattan bir vatandaşın üzerine düştü