darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Başkanlık Sistemi sona erdi'

Dolar ve Euro niye düştü? Piyasalar o ihtimali satın aldı iddiası...

New York Times'tan kritik iddia: ABD THY'ye yaptırım uygulayacak

3 kuruş para için hayvanlara eziyet: Kendi dışkılarında yaşamaya zorluyorlar

Süpermarket zinciri Erdoğan'ın boykot çağrısına uymadı

Davutoğlu partide MYK'yı Erdoğan Saray'da vekilleri topladı

'Saray darbesi'nin ardından gözlerin çevrildiği Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun saat 11.00'de basının karşısına geçeceği açıklanmıştı. Davutoğlu AKP binasına gecikmeli olarak geçti, Resmi Konut'ta olduğu sırada 3 sivil makam aracının konuta girmesi dikkat çekti. Erdoğan ise Saray'da AKP'li vekilleri topladı. Gözlerin çevrildiği AKP MYK ise saat 12.15'te başladı.

MYK TOPLANTISI SONA ERDİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında 12.14'te başlayan MYK toplantısı, 12.50'de sona erdi. Davutoğlu'nun olağanüstü kongre kararını açıklaması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dünkü görüşmesinin ardından flaş gelişmeler yaşandı.AKP, olağanüstü kongreye gidiyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında saat 12.14'te başlayan MYK, 12.50'de sona erdi. Başbakan Davutoğlu, MYK'nın ardından basın toplantısıyla kongre kararını açıklayacak.

galeri-061.jpg

DAVUTOĞLU'NU O İSİMLER KARŞILADI

Genel Merkez'e girişi sırasında Başbakan Davutoğlu'nu, Yalçın Akdoğan, Hayati Yazıcı, Mehmet Ali Şahin ve genel başkan yardımcıları karşıladı.

MYK toplantısının açıklandığı saatte başlamaması 'Davutoğlu'na izin çıkmadı mı?' sorusunu akıllara getirdi.

GECİKMELİ BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesinin ardından gözlerin çevrildiği Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görevi bıraktığını açıklaması bekleniyor. Bugün saat 11.00'de başlayacağı duyurulan AKP MYK, 1 saat 15 dakika gecikmeli olarak saat 12.15'te toplandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, olağanüstü kongre kararını MYK toplantısı sonrası açıklayacak. Saat 11.00’deki toplantı için MYK üyeleri AKP Genel Merkezi’ne geldiler.

DAVUTOĞLU 1 SAAT GECİKMELİ GELDİ

Başbakan Davutoğlu, 11:00'de başlayacağı açıklanan MYK toplantısı için AKP Genel Merkezi'ne bir saat gecikmeli olarak gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesinin ardından gözlerin çevrildiği Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görevi bıraktığını açıklaması bekleniyor. 

Bugün saat 11.00'de başlayacağı duyurulan AKP MYK hâlâ toplanabilmiş değil. Davutoğlu'nun henüz konutundan çıkmadığı bildirildi.

SAAT SAAT ANKARA'DA YAŞANANLAR

SAAT 12.30 - Davutoğlu'nu Genel Merkez'e girişi sırasında, Yalçın Akdoğan, Hayati Yazıcı, Mehmet Ali Şahin ve genel başkan yardımcıları karşıladı.

SAAT 12.20 - Davutoğlu MYK toplantısının ardından açıklama yapacak. Davutoğlu'nun bu açıklama sonrasında soru almayacağı ifade ediliyor.

SAAT 12.15 - AKP MYK 1 saat 15 dakika gecikmeli olarak başladı.

SAAT 12.00 - Davutoğlu bir saat gecikmeli olarak AKP Genel Merkezi'ne giriş yaptı. Görüşme henüz başlamış değil.

SAAT 11.20 - Erdoğan'dan sürpriz görüşme... Cumhurbaşkanı Erdoğan programında yer almayan bir görüşme gerçekleştiriyor. Erdoğan, Saray'da AKP'li vekilleri topladı.

SAAT 11.05 -  Davutoğlu, Resmi Konut'ta olduğu sırada üç sivil makam aracı giriş yaptı. Gazetecilere bu araçların kime ait olduğu konusunda bilgi verilmedi.

SAAT 11.00 -  AKP MYK daha önce açıklandığı gibi saat 11.00'de başlayamadı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hâlâ Resmi Konut'ta olduğu bildirildi.

İlgili Haberler

Politika

Bakan Akar ile YÖK Başkanı arasında bedelli görüşmesi

Politika

Erdoğan böyle dert yanmış: Talihsizlik CHP'nin ABD karşıtı olması

Politika

Eski HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Altınörs'ten Temelli'ye 'öz eleştiri' yanıtı

Politika

Erdoğan'dan Katar açıklaması

Politika

Albayrak'tan 'Katar' açıklaması: Dünya bir kez daha gördü!

Politika

Çavuşoğlu: İş adamı ve resmi pasaportluya vize kaldırıldı

Politika

Meteoroloji duyurdu: Tüm ülkede artıyor

Politika

TMSF'den 'Şevval Sam' kararı: Yerine başka isim getirildi

Politika

HDP'li Atay'dan 'ekonomik kriz' tepkisi

Politika

Komünistlerden ekonomik krize ilişkin dikkat çeken değerlendirme

Politika

İyi Parti'de bir istifa daha!

Politika

Diyanet'ten 'döviz' fetvası: Cihad niteliğindedir