Çok Okunanlar

AKP'yi üzecek anket sonuçları: AKP ve CHP baş başa

'Fesli Kadir'in yeni ziyaretçisi şaşırtmadı

CHP, üç büyükşehir için kararını verdi

Menzilcilerden Atatürk'e hakaret videosu

Üniversite hocalarına Osman Kavala operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

Düzce Belediyesi'nde mafyatik FETÖ kavgası, Avrasya Feribotu'nu kaçıranlarla belediye başkanı birbirine girdi!

ABC GAZETESİ-

AKP'li Düzce Belediyesi'nde 15 Temmuz sonrası ilginç olaylar yaşandı. Avrasya Feribotu'nu kaçıran ve Swissotel baskınına adı karışan Muhammet Tokcan'ın kardeşi Ali Tokcan, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney'in FETÖ mensubu olduğunu ileri sürdü. 
Sosyal medya hesabından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i ve Ali Güney'i hedef alan paylaşımlar yapan Tokcan, daha sonra evinin polis tarafından basıldığını iddia etti. 

aliicerik2.jpg
Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise iddialara katıldığı bir televizyon programında yanıt verdi. Yardımcısı Ali Güney'in FETÖ mensubu olmadığını kendisinin Güney'e kefil olduğunu belirten Keleş, "İddiları ortaya atanlar hesabını verecek" tehdidini savurdu. 

aliicerik3.jpg
Tüm bunlar yaşanırken, belediye başkanı Mehmet Keleş'in yeğeni İslam Keleş de sosyal medya hesabından tehdit edildiklerini belirterek, "Kimi iş yapar, kimi oturduğu yerden sadece klavye kabadayılığı yapar, Bugüne kadar neye, kime ateş ettin lan i..." mesajını paylaştı. 

aliicerik4.jpg
Karşılıklı tehditlerin ardından Ali Tokcan sosyal medya hesabından evinin basıldığını iddia etti. 
Tokcan'ın paylaşımı şu şekilde; 
Düzce Belediyesindeki kripto fetöcüleri ifşa etme gayretimiz ortalığı fena karıştırdı
      İş artık çığrından çıkmış vaziyette, Başkan Keleş tarafından canlı yayında alenen tehdit edilmemizin akabinde düzcedeki mafyatik bağlantılarını devreye sokarak beni susturabilmek için tehdit ve hakaretlerin dozunu artırmıştır, bu tehditlere yarım saat içinde uygun bir cevap vermemizi bahane ederek,  bütün emniyet teşkilatını peşimize taktılar, 
      Hakkımızda tam anlamıyla bir sürek avı başlamış durumda, dün gece 4 ayrı ekip  ve 6 araçla derdin köyündeki evimiz basıldı didik didik arandı, (ne aradıklarını tahmin ediyorum tabi ki) araçlarımız çekicilere yüklenip götürüldü.
       Kardeşim  Kurtuluş Tugipa Gablia  ve Önder Tokcan gözaltına alındılar hukuksuz bir şekilde, Ali tokcan gelmeden sizi bırakmıycaz diye alenen baskı görmekteler,  
       Dediğim gibi siyasi erk şimdilik sizde ama boyun eğmeyeceğiz bir ayda gözaltında tutsanız hak yerini bulmadan teslim olmak yok
Hapse atıp susturmaya çalıştığınızıda çok iyi biliyorum, sayın Vali Ali fidan'ıda bu tezgahlarınıza alet ediyorsunuz yakında o da farkedicek sizin gerçek kimliğinizi, dün Vali beyin makamında beraber otururken tehdit ve hakaret etme cesaretini gösterdiler, ve vali Fidanla da selfie çekip bu tehditlerin arkasından paylaşım yaptılar, akılları sıra Vali Beyle bana gözdağı vereceklerini zannettiler
     Olaylar yargıya intikal ettiği için detaylara girmiyorum, 
       Ez cümle; Sırtımı Gumanın yalçın dağlarına yasladım, sizin tarladan hıyar çalan fetöcü çakma sat komandolarınızada benzemeyiz. Biz bu dağların çocuklarıyız burdan adam almak zordur.
 

İlgili Haberler

Güncel

Erdoğan ve Trump telefonda görüştü

Güncel

Meteoroloji açıkladı: Kış mevsimi nasıl geçecek?

Güncel

Aday tanıtım toplantısına giden AKP'liler kaza yaptı: Çok sayıda yaralı!

Güncel

Gözaltına alınan akademisyenler hakkında flaş gelişme

Güncel

Seni de o manşetleri de unutmadık Ahmet Kaya...

Güncel

Ziya Selçuk, Andımız sorusuna böyle cevap verdi

Güncel

ABD'den sınır dışı edilen FETÖ'cü Türkiye'ye getirildi

Güncel

Amatör denizci ehliyeti almak kolaylaştı

Güncel

Atatürk Havalimanı saldırısı davasında karar belli oldu

Güncel

Kadınlar şiddete karşı 'Karar aldım' diyor

Güncel

Aidatını ödeyemediği için çocuğu okuldan atılan veli isyan etti

Güncel

Çocuklar hakları için anayasa yazıyor