unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Erdoğan hala öfkeli: Süleyman Soylu'nun oğluna olanlardan haberi vardı!

Geçen günlerde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlunun aracını polisler durdurmuş, arabayı detaylı bir şekilde aramışlardı. Daha da çarpıcısı olanı ise, İstanbul Emniyet Müdürü'nün Bakan Soylu'nun telefonlarına çıkmadığı iddia edilmişti.

Korkusuz gazetesindenCan Ataklı, bugünkü köşesinde bu konuyu yeniden hatırlattı. Ataklı'nın AKP'li kaynağından aktardığı bilgiye göre, olanlarda AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haberinin olduğu ve 15 Temmuz gecesi Soylu'nun ortalıkta olmamasından dolayı Erdoğan'ın Soylu'ya hâlâ bir öfkesi bulunduğunu belirtti.

İşte Can Ataklı'nın yazısının ilgili kısmı:

"Hafta başında AKP'ye çok yakın kaynaklarımdan biriyle kahve içtik Boğaz'a nazır bir cafede. 'Biliyor musun' dedi 'AKP'de en sevilmeyen bakan kim?'Nereden bilebilirim? 'Akit gazetesinde bir haber çıktı geçen hafta dikkatini çekti mi?' diye bir soru daha sordu. Düşünüp cevap veremeyince hatırlatmak için ipucu verdi. 'Oğlu ile ilgili' deyince aklıma geldi. Habere göre, İstanbul'da Yunuslar Süleyman Soylu'nun oğlunun aracını durdurmuşlar. Genel güvenlik araması yapmak istemişler. Olabilir mi? Normalde olabilir ama İçişleri Bakanı bütün polislere oğlunun kullandığı aracın plakasını vermiştir. Yani polisler durdurmadan önce aracın kime ait olduğunu büyük ihtimalle biliyordur. Diyelim ki ilk anda farkına varmadılar. Oğlan kim olduğunu söylüyor. Ancak polisler hiç aldırmıyor. Aracı çok uzunca bir süre tutuyorlar ve didik didik arıyorlar. Soylu'nun oğlu durumu babasına aktarıyor. Baba müdahale etmek istiyor, ama polis müdürleri telefonları açmıyorlar. Böyle garip bir olay. Henüz yalanlanmadı.

AKP'ye yakın kaynağım 'Bu işten genel başkanın haberinin olmaması mümkün mü? Mutlaka onun da olurunu aldıktan sonra polisler böyle bir uygulama yapmıştır' dedikten sonra 'Neden biliyor musun?' diye sorup cevabını da kendi verdi. 'Çünkü Soylu iç işlerini adı mafya ile anılan bir grubun adamlarıyla yönetiyor. Soylu darbe gecesi her şey olup bitene kadar ortalıkta yoktu, sonra darbenin başarısız olduğu anlaşılınca TRT'yi basmaya gitti. O sırada yanında 16 kişi vardı. Hepsi de o grubun adamlarıydı.' AKP'li kaynağıma göre Erdoğan bunu öğrendikten sonra çok öfkelenmiş. Kaynağım 'Öfkesi bu konulardaki duyarlılığından değil, kendi haberi olmadan bu ilişkilerin kurulmasına' dedi."

f2-028.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Çok Okunanlar

İşte AKP Türkiye'si: 'Mini etekli yolcu var' diye otobüsü karakola çektirdi

Adnan Oktar'ın villasında kepçeli kazı: 200 milyon lira...

İyi Partili Özdağ açıkladı: Adnan Oktar operasyonları neden yapılıyor?

Korkutan araştırma: Yerli sermaye de kaçıyor

Adnan Oktar'ın kaldığı lüks villa ile ilgili şok iddia!

İlgili Haberler

Güncel

Makro-Uyum ve Real Market işçilerine polis saldırısı!

Güncel

Merdan Yanardağ'dan kritik 15 Temmuz yorumu

Güncel

AÖF öğrencilerine büyük müjde

Güncel

Hande Fırat açıkladı: Erdoğan'la konuştuğu telefonu ne yapacak?

Güncel

Adnan Oktar soruşturmasında yeni gelişme

Güncel

Koç Üniversitesi'nden duyuru: Üç kişinin ilişiği kesildi!

Güncel

'Adnan Oktar'ın isteyip de elde edemediği tek kadın benim'

Güncel

'348 hamile çocuk' skandalının ardından Sağlık Bakanlığı'ndan açıklama

Güncel

Evine hırsız girdi, site yönetimi ve güvenliğine dava açıp kazandı!

Güncel

Ankara'da fabrika yangını!

Güncel

Koç Üniversitesi'nde Adnan Oktar tutuklaması

Güncel

Muharrem İnce'den 15 Temmuz mesajı!