darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Piyasalara saldırının en büyüğü geliyor'

Abdulkadir Selvi'den Brunson iddiası

Erdoğan'ı istifaya davet etti

'CHP'de uzlaşı sağlandı, kurultay talebi ertelendi'

Canlı yayında ilginç 'dolar' kavgası: Ben sizinle aynı gemide değilim

Fuat Avni: Cem Uzan'ın el konulan çiftliğinde IŞİD'çiler eğitiliyor!

Fuatavni, Atatürk Havalimanı saldırısıyla ilgili Narsist'in timsah göz yaşları döktüğünü iddia etti, Türkiye'deki IŞİD kampı olduğunu iddia ettiği yerleri ve IŞİD'lilerin tedavi gördüğü hastaneleri yazdı. Fuatavni Cem Uzan'ın el konulan çifliği ve İçişleri Bakanı Efkan Alanın'nın kuzeni Halil İbrahim Yıldız'la ilgili de iddialarda bulundu. 

Fuatavni bugün bomba iddialarda bulundu. Twitter hesabı @fuatavni'den, "Pamukova’da el konulan Cem Uzan'ın çiftliğinde IŞİD'çiler eğitiliyor" şeklinde paylaşım yapıldı.

Konya'da Uludağ'da, Bolu'da Tekirdağ'da IŞİD kampları olduğunu iddia eden Fuatavni, "Türkiye'de binlerce militan yetiştirildi. Konya-Kırşehir-Bolu-Sakarya-Bursa-İstanbul-Tekirdağ hattı IŞİD militanlarının kışlası oldu. Sakarya Akyazı ilçesi ve İnönü Yaylası’nda IŞİD kampları var. Pamukova’da el konulan Cem Uzan'ın çiftliğinde IŞİD'çiler eğitiliyor. Uludağ’ın iç kesimlerinde IŞİD’e kamp yerleri tahsis edildi. Ayrıca Konya Meram’da IŞİD kampları var. Fatih’te uyuşturucu bağımlısı gençleri ıslah için kurulan Gençlik ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği, müptela gençleri IŞİD'e yolluyor." dedi.

YEREL YÖNETİMLERİN HABERİ VAR İDDİASI
Fuatavni bu kampalardan belediye başkanlarının haberi olduğunu, "Teröristlerin eğitildiği kamplardan o bölgenin AKP'li belediye başkanlarının haberi var. Kamplara yiyecek, içecek, giyecek yolluyorlar. Kayseri Bedir Gençlik Kolları Derneği’nin IŞİD’e katılım sağladığı belgelenmesine rağmen, konu Kayseri Valiliği’nin emriyle kapatıldı." şeklinde paylaşımlarla öne sürdü. 

"Osmanlı Torunları derneği, IŞİD’in önemli eleman kaynaklarından biri. Derneğin başkanı İsa Üçüncü MİT'e çalışıyor." diyen Fuatavni, İçişleri Bakanı Efkan Alanın'nın kuzeni Halil İbrahim Yıldız'la ilgili, " Esenkent’te Halil İbrahim Yılmaz yönetimindeki Sosyal Yardımlaşma Derneği IŞİD’e eleman ayarlıyor. H.İ.Yılmaz, Efkan’ın kuzeni. IŞİD'in başındaki Bağdadi’nin kardeşi İstanbul’daki Göçmen Toplama Merkezi’ne gelerek MİT'çilerle çalıştı." biçiminde iddialarda bulundu. 

"EMİNE ERDOĞAN'IN HASTANESİNDE TEDAVİ EDİLDİLER"
Fuat Avni IŞİD'lilerin İstabul'daki hastanelerde tedavi edildiğini de öne sürerek, "İstanbul Başakşehir 4. Etapta bazı bloklar, yandaş hastanelerin himayesinde yaralı IŞİD militanlarının tedavisine ayrıldı. Sakarya’daki Fırıncı Adnan yaralı IŞİD’lileri Emine Erdoğan’ın Medical Park hastanesinde tedaviye getirenlerden. Her adımları belgelenmiş"dedi.

Erdoğan'ın ülkeyi alesine miras bırakmayı düşündüğü öne sürülen Fuat Avni hesabından ayrıca şu şekilde paylaşılar yapıldı:

"Narsist ve avaneleri timsah gözyaşı döküyor. IŞİD onların eseri. IŞİD'i kendi elleriyle büyüttüler.?

Göçmen Toplama Merkezi adı altında çalışan legal görünümlü yerlerde MİT'in illegal birimleri IŞİD’e eleman devşiriyor. 

İSTANBUL'DA TOPLAMA MERKEZLERİ
Başta İstanbul olmak üzere IŞİD’e eleman sevkiyatı yapılan 70 farklı nokta var.

Binlerce insanı devşirip IŞİD askeri haline getirdiler. Zeytinburnu’nda IŞİD’e eleman kazandıran karargah, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Topkapı’da IŞİD’e eleman temin eden merkezler var. 

Gelişini Fidan koordine etti. Bu merkezlerde militanlara para, sahte pasaport ve kimlik ayarlanıyor. Belli bir süre barınmaları ve beslenmeleri sağlanıyor.

Fidan pis işlerini stratejik düşünce kuruluşları ve özel güvenlik firmaları üzerinden yapıyor. Legal görünümlü, illegal yapılar.

Hizbullah, İBDA-C ve selefi radikal örgütlerle ilişkili olan kişiler de IŞİD’e eleman olarak servis edildi. Aralarında MİT'çiler de var.

AKP GENÇLİK KOLLARI VE SADAT İDDİALARI
SADAT, Terörist Eğitim Organizasyonu gibi çalışıyor. Yıllardır bünyesinde radikal tiplere askeri eğitim veriyor.

AKP Gençlik Kolları, Osmanlı Ocakları, Osmanlı Torunları Derneği ve bazı tarikatlardaki saf gençleri kandırıp kamplara yolluyorlar.

Başkan olup ölene kadar Türkiye'yi demir yumrukla yönetmeyi ve kendisinden sonra ülke yönetimini ailesine miras bırakmayı hesaplıyor.

Bazı tarikatlara sızan emekli TSK ve kamu personelleri oradaki gençleri IŞID kamplarına yönlendiriyor.?

IŞİD kamplarına silahlar MİT'ten gidiyor. Militanlar silahları kullanma eğitimini SADAT bünyesindeki eski asker ve polislerden alıyor.?

SADAT'çı Adnan Tanrıverdi, kendince Halife Ordusu kuruyor. Narsist, Adnan'ı desteklemeleri için Bozdağ ile Şentop'u görevlendirdi.?"

NİTOMAK VE METKİM ŞİRKETLERİ 

Fuatavni bazı şirketlere IŞİD'e muhimmat verdikelerinden dolayı askeri ihalelerin verildiğini ileri sürdü ve "IŞİD’e mühimmat sağladığı için uluslararası arenada kara listede bulunan Nitromak ve Metkim şirketlerine Savunma Bakanlığı ihale veriyor" diye paylaşım yaptı.

İlgili Haberler

Politika

BM'den Türkiye-ABD açıklaması: Sorunlar iki ülkenin ötesine yansıyabilir

Politika

Rus uzman: Türkiye ABD'ye daha bağımlı, karşı tedbir imkânları kısıtlı ve yetersiz

Politika

NATO'dan ABD-Türkiye açıklaması

Politika

Kılıçdaroğlu'ndan 'hepimiz aynı gemideyiz'e yanıt

Politika

Gerici kustu: TL'den Mustafa Kemal'in resmini kaldırıp yerine Şeyh Said'i koyalım

Politika

Erdoğan: Şiddet asla bir hak arama yöntemi değildir

Politika

Eski HDP İstanbul İl Başkanı gözaltına alındı

Politika

İki yılda 154 FETÖ şüphelisi sınırda gözaltına alındı

Politika

Erdoğan'ı istifaya davet etti

Politika

CHP'li Adıgüzel: Fındığın fiyatı maliyetinin altında

Politika

Erdoğan'ın 'boykot' çağrısını Cumhurbaşkanlığı görmedi

Politika

Meral Akşener'den Meclis'e toplantı çağrısı