Çok Okunanlar

Nihat Genç hakkında suç duyurusu... 'Suçüstü yakalandılar'

Türkiye ‘Kaşıkçı' dedikçe Selman paraları akıtmış

Can Ataklı: Nerede savcılar, bu ajanlık değil mi?

AKP'li vekil: 'Trenin önüne atlayıp ölüyor bunlar'

Economist: AKP hükümeti yeni düşmanlar yaratmak zorunda

Fuat Avni: Erdoğan'ın IŞİD'e desteği AB ve ABD'nin gündeminde, iç savaş hazırlıkları bundan!

Erdoğan'ın siyasi planlarına dair çoğunluğu doğru çıkan iddiaları ile tanınan tweeter fenomeni Fuat Avn, şimdi de Erdoğan'ın dünya tarafından görülen 'pisliklerinin' üzerini örtmek için ülkede bir iç savaş çıkarma hazırlığında olduğunu yazdı. Gezi'ye yönelik söyleminin altında bunun yattığını iddia eden Fuat Avni, Türkiye'nin IŞİD'e yönelik desteğinin ABD ve Avrupa'dan da raporlara yansıdığını iddialarına ekledi.
İşte Fuat Avni'nin o iddiaları:
1. ABD'deki soruşturmalar Narsist'in kabusu oldu. IŞİD’e destek gerekçesiyle Kuveyt Türk’e soruşturma açılması Narsist’i delirtti.
2. Narsist, Abdullah Tivnikli'yi çağırıp ağzına geleni söyledi. 'Adnan'a söyle, yurt dışına çıkmasın bir de onunla uğraşmayalım' dedi.
3. Narsist'i saran ateş çemberi iyiden iyiye daraldı. Köşeye sıkışan adamlarının tıpkı Reza gibi kendisini satacağının farkında.
4. IŞİD’le kirli ilişkilerinin sorgulanmasına ABD'nin izin vermeyeceğini sanıyordu. Amerikan yargısını İsrafsaray yargısıyla karıştırdı.
5. Rusya'nın, IŞİD'le kirli ilişkileri BM Güvenlik Konseyi'ne taşıması canını çok sıkmıştı. 'Şimdi bir de ABD çıktı' diye sayıklayıp duruyor
6. Avaneler, yurt dışında yürüyen soruşturma ve davalardaki suçlamaları gözden geçirdiler. Hepsi çaresiz.
7. Toplantıda, Rusya'nın BM'ye verdiği rapor masaya yatırıldı. Raporda IŞİD’le yapılan petrol ticaretine dair detaylar yer alıyor.
8.Ruslar, IŞİD petrolünün K. Irak petrolüne karıştırılarak Türkiye'ye sokulduğunu kaydetmişler. Varank, 'Adamlar çok detaylı çalışmış' dedi.
9. Bulut'un, dosyanın benzerinin Pentagon'da bulunduğunu ve Berat Albayrak'ın da adının geçtiğini söylemesi toplantıdakileri şoke etti.
10. Dosyada IŞİD'e silah ve kimyasal madde verilmesi, malzemelerin türü ve miktarı,  şirket isimleri, ne zaman yollandığı bilgileri de var.
11. Dosya'daki son başlık, teröre insan kaynağı kazandırılması. Bu kısımda, Narsist'in ve partisinin çok detaylı suç bilgileri var.
12. Sınırdaki şehirlerin IŞİD’e militan yetiştirme üssüne çevrildiği ve AKP'ye yakın özel güvenlik firmalarının militan eğittiği de dosyada.
13. Antep, Kilis, Urfa, Konya ve İstanbul’da eğitilen 5 bin kişinin IŞİD’e katıldığı ve yaralıların Türkiye’de tedavi edildiği not ediliyor.
14. Avanelerin elindeki bir diğer belge Alman istihbaratının hazırladığı gizli bilgiler. Ciddi suçlamalar içeren bir istihbarat raporu.
15.Raporda, Narsist’in mülteci sorununu koz olarak kullandığı, Fransa ve Belçika’daki eylemler için IŞİD'le işbirliği yaptığı iddia ediliyor
16. Almanlar, rapora bazı MİT ve hükümet yöneticilerinin görüşme tapelerini ve teröristlerin konuşmalarının deşifrelerini de koymuşlar.
17. Almanlar'a göre, Avrupa'da patlayan bombaların malzemeleri Türkiye'den gitmiş ve IŞİD'çilerin lojistik ihtiyaçlarını MİT karşılamış.
18. Rapordaki ayrıntılar Narsist'in önüne konduğunda yüzü kapkara kesildi. Sus pus oldu. Tüm suçları Fidan'a yükleyecek.
19. İsrail ile anlaşıp, Esad'a zeytin dalı uzatıp, IŞİD'e yardım işini 'Beni aldattılar' diyerek Davutoğlu ile Fidan'ın üzerine atacak.
20. Ülkeyi kaosa sürüklemekten başka alternatifi kalmayan Narsist, biran önce iç savaş olsun istiyor. Çıkış yolu kalmadı.
21. Topbaş'a ve Avcı'ya 'Ne olursa olsun Gezi projesini uygulayacaksınız' dedi. Topbaş, neredeyse ağlayacaktı.
22. Veli Küçük'ün kankası Kasırga eski derin ekibiyle içerden, Sinirlioğlu dışardan çalışıyor. Narsist yuları çoktan kaptırmış.
23. Plan safha safha uygulanıyor. Narsist, kendi halkına savaş açarak kendi sonunu hazırlıyor. Oyun bitti. Farkında değil.
24. Ne yaparsa yapsın dünya Narsist’in bütün illegal işlerinin farkında. Başını kuma gömse de gövdesi olduğu gibi dışarda.
Türkiye, dünyanın gördüğü pislikleri ülkesinde görünmez kılmak için savaş çıkarabilecek hasta bir Narsist tarafından yönetiliyor.

İlgili Haberler

Güncel

Basın kartı yönetmeliğindeki değişiklik yargıya taşınıyor

Güncel

Sosyal medya operasyonu: 4 kişi tutuklandı

Güncel

Metrobüs arızalandı: Uzun araç kuyrukları oluştu

Güncel

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında ne oldu?

Güncel

Meslek liselerine askerlik sürprizi

Güncel

Nihat Genç hakkında suç duyurusu... 'Suçüstü yakalandılar'

Güncel

Ankara'da yaşanan tren faciasının görüntüleri!

Güncel

Bir poğaça yemeden önce iki defa düşüneceksiniz!

Güncel

TGC'den Basın Kartları Yönetmeliği'ne eleştiri

Güncel

Yeliz Koray | Murat Hazinedar'ın çok konuşulacak röportajı

Güncel

Bozuk etler nasıl imha ediliyor?

Güncel

Ankara'da yaşanan tren faciasında hayatını kaybeden HDP aday adayı toprağa verildi