Çok Okunanlar

Diyanet'in skandalları bitmiyor! Atatürk'e ağır gönderme

FETÖ ile suçlanan Arda Turan ve Okan Buruk için karar verildi

Gizli çalışmanın ayrıntıları ortaya çıktı!

Can Ataklı isyan etti: Bana akıllı troll yollayın

Selvi: İstanbul için Kılıçdaroğlu'nun gönlünde yatan ismi biliyorum

Fuat Avni: Erdoğan'ın sara nöbetleri arttı, kalp krizi riski yüksek

Fuat Avni Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hastalığıyla ilgili yeni iddilarda bulundu. Erdoğan'ın sara nöbetlerinin arttığını ileri süren Fuat Avni, 'İlaçlarla ayakta duruyor, halk içerisinde kriz geçirebilir' dedi. 

Fuat Avni'nin iddiasına göre Erdoğan'ın kalp krizi riski de yüksek. Kalp krizi ihtimaline karşı Saray'a 17 adet şok cihazı alındı. 

Fuat Avni'nin mesajları şu şekilde; 

1. Faşist'in doktorları sürekli bir endişe ve panik halinde. Konuşmaya korkuyorlar. Ellerinde olsa hepsi görevi bırakacak.

2. Faşist'in Sara nöbetleri sıklaşmaya başladı. Halk içinde nöbet geçirirse, Faşist hepimizi asar diye doktorların ödü kopuyor.

3. Faşist'e yıllar önce kriz geçirirken müdahale eden ve ileri derece Sara teşhisi koyan doktorun şaibeli ölümü herkesi endişelendiriyor.

4. Faşist, kolon kanseri ve epilepsiden dolayı sürekli ilaçlı dolaşıyor. İlaçlarla ayakta duruyor. Her an kriz geçirebilir.

5. Doktorlar baskı ve tehdit altındalar. Yeni hastalıklar baş gösteriyor ama doktorlar bunu korkudan Faşist'e iletemiyor.

6. Kalp krizi riskinin çok yüksek olduğunu öğrenen Faşist, korkudan ne yapacağını şaşırdı. 17 şok cihazı aldırdı ve her yere konuldu.

7. Faşist'in ölüm korkusu paranoyaya dönüşmüş durumda. Neredeyse her gece 'Acaba kalp krizi mi geçiriyorum' diye milleti ayaklandırıyor.

8. Şeker hastalığı ve prostat hastalığı için kürcü başdanışmanın hazırladığı bitkisel ilaçların Faşist'e pek faydası olmuyor.8. Şeker hastalığı ve prostat hastalığı için kürcü başdanışmanın hazırladığı bitkisel ilaçların Faşist'e pek faydası olmuyor.

9. Faşist'in hastalığı nüksettiğinde yüzü kapkara kesiliyor. Elindeki kaşığı tutamayıp yemeği üzerine döküyor.

10. Faşist'in hastalık anındaki hallerine tanık olan Bilal bunalıma girmiş durumda. Bilal, yine durup dururken ağlamaya başladı.

11. Faşist, hastalıkları bilinmesin diye yoğun çaba harcıyor. Biatçılar 'Herif ölüp giderse halimiz ne olur' diye endişelerini dillendiriyor

12. Davutoğlu'nun 'Cumhurbaşkanımızın ailesi benim ailemdir' açıklaması Faşist'in paranoyasını alevlendirdi.

13. Faşist, Davutoğlu'nun adamlarının, hastalıklarıyla ve ailesinin halleriyle ilgili bir çok bilgi ve belgeyi ortaya saçacağından korkuyor.

14. Faşist, 'Bu herif yakında pislik saçacak, ailesi ve danışmanları ile ilgili ne varsa servise hazır olun' dedi.

15. Davutoğlu’nu kullanıp atan Faşist, çevresine korku saldığını düşünüyordu. 'Artık herkes haddini bilir' deyip duruyordu.

16. Faşist'in mesajı ters tepti. Başta Fidan olmak üzere kendisini korumaya almak isteyen herkes bilgi ve belge toplamayı hızlandırdı.

17. Derinlerin içerdeki adamı Kasırga, Faşist'in hastalıklarıyla ilgili en küçük notu bile kaydetmiş. 'Domuz gibi, ölmedi gitti' diyor.

18. Kasırga'nın en büyük korkusu, oğullarının kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesi. Kasırga'nın oğullarının aldığı her ihale şaibeli.

19. Kasırga'nın haramzadelerinin şirketine özel şartnameler hazırlanıyor. Daha işe başlanmadan hak edişleri yatıyor.

20. Derin devletin has adamı Kasırga, Faşist kendisini harcamasın diye İsrafsaray’da önemli şeyler yapıyormuş havası veriyor.

21. Kasırga, Faşist'e, Güvenlik Politikaları Başkanlığı kurulmasına yönelik teklif sundu. Bu teklif Perinçek'in adamlarından geldi.

22. Kasırga sunum yaparken '13 müdürlük planlıyorum. En önemlileri Genel Güvenlik, İstihbarat ve Paralel Yapı ile Mücadele' dedi.

23. Kasırga’yı gözden çıkaran Faşist, sunumu istemeye istemeye dinledi. Sunum bittikten sonra tek kelime etmeden suratını asıp gitti.

24. Faşist, son dönemlerde paralel korkusuna bir de Ergenekon korkusunu eklemiş durumda. 'Beni öldürecekler' diye sayıklıyor.

25. Faşist, 'Ergenekoncular, Ecevit'i hasta etmişlerdi, şimdi de beni hasta ettiler' dediğinde doktorlar ne diyeceklerini bilemediler.

26. Faşist'in ipini en yakınındakiler çekecek. Bunun farkında olan Faşist, hastalıklarının da etkisiyle kafayı sıyıracak.

İlgili Haberler

Politika

KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak?

Politika

AKP'den, Erdoğan-Bahçeli görüşmesiyle ilgili açıklama geldi

Politika

AİHM'nin Demirtaş kararı: 5 soruda kararın önemi ve olası etkileri

Politika

İyi Parti, CHP ile anlaştı

Politika

Adana'da 'tek adam, tek parti rejimi'ne karşı güç birliği çağrısı

Politika

ABD'den SDG'ye 300 TIR silah ve zırhlı araç

Politika

İyi Parti: Gezi olayları yeniden ısıtılarak, gündeme sokulmaya çalışılmaktadır

Politika

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi sona erdi

Politika

Karamollaoğlu Erdoğan'a AİHM hatırlatması...

Politika

İyi Parti'den Demirtaş açıklaması

Politika

Trump: Time'ın Yılın Kişisi Trump'tan başkası olamaz

Politika

MHP'de istifa depremi