darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Başkanlık Sistemi sona erdi'

Dolar ve Euro niye düştü? Piyasalar o ihtimali satın aldı iddiası...

3 kuruş para için hayvanlara eziyet: Kendi dışkılarında yaşamaya zorluyorlar

Katar'dan gelecek 15 milyar doların gideceği adres belli oldu

New York Times'tan kritik iddia: ABD THY'ye yaptırım uygulayacak

İl il 1 Mayıs programı!

Yurttaşlar tüm engellemelere rağmen 1 Mayıs'ta sokakta olacaklarını duyurdu. İşte il il 1 Mayıs programları

» İstanbul
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’nin çağrısıyla Bakırköy Halk Pazarı’nda yapılacak kutlamalar için iki ayrı yürüyüş kolu oluşturulacak. İşçi ve emekçiler saat 11.00’den itibaren Marmara Forum ve E-5 İncirli yönünde toplanarak iki koldan Bakırköy Halk Pazarı’na yürüyecek. Miting 13.00’te başlayacak. DİSK Nakliyat-İş ve İnşaat-İş’in de aralarında olduğu bazı sendikalar ile siyasi örgütler ise 1 Mayıs’ta Taksim’e yürüyeceklerini duyurdu.

» Ankara
1 Mayıs mitingi saat 13.00’te Kolej Meydanı’nda başlayacak. Haziran Hareketi üyeleri saat 12.00'de Özelleştirme Dairesi önünde buluşacak. Valilikten yapılan açıklamada da kutlamaların 11.00-16.00 saatleri arasında yapılacağı belirtildi.

» İzmir
İzmir’de işçiler ve emekçiler saat 11.30’da dört ayrı noktada toplanarak mitingin yapılacağı Gündoğdu Meydanı’na yürüyecek. DİSK ve Haziran Hareketi Konak Pier önünde, KESK üyeleri eski Sümerbank önünde, Türk-İş’e bağlı sendikalar da Alsancak Limanı önünde bir araya gelecek. TMMOB üyeleri ise Cumhuriyet Meydanı’nda buluşacak. Miting saat 13.00’te Gündoğdu Meydanı’nda başlayacak.

» Kocaeli
İşçiler ve emekçiler saat 12.00’de İnsan Hakları Parkı’nda (Sabri Yalım) buluşacak, buradan Perşembe Pazarı’na yürüyecek. Miting, saat 13.00’te Perşembe Pazarı’nda başlayacak. Mitingde Serhad Raşa bir konser verecek.

» Gebze
Cuma Pazarı’nda saat 10.00’da bir araya geçecek olan işçiler, 11.00’de Kent Meydanı’na doğru yürüyüşe geçecek. Meydanda 12.00’de başlayacak miting, 14.00’te sona erecek.

»Eskişehir
İşçiler ve emekçiler saat 12.00’de Sakarya Caddesi’ndeki DİSK binası önünde bir araya gelecek, buradan Sıhhiye Meydanı’na yürüyecek. Miting saat 13.00’te başlayacak.

» Edirne
Ayşekadın Şükrüpaşa İlköğretim Okulu önünde saat 11.00’de toplanacak işçiler ve emekçiler, buradan Saraçlar Caddesi’ne yürüyecek. 1 Mayıs kutlamaları Saraçlar Caddesi’nde gerçekleştirilecek.

» Adana
Bu yıl Valilik 'güvenlik’ gerekçesiyle yürüyüşü yasakladı. Buna karşın bazı sendikalar ve siyasi örgütler, saat 15.30’dan itibaren Atatürk Parkı’nda toplanarak, buradan mitingin yapılacağı Uğur Mumcu Meydanı’na yürüyeceklerini duyurdu. Miting, saat 17.00’de başlayacak.

» Antalya
Antalya’da bu yıl iki ayrı 1 Mayıs programı var. Türk-İş ve Birleşik Kamu-İş üyeleri, saat 10.00’da Aydın Kanza Parkı’nda toplanacak, buradan Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek. DİSK, KESK, TMMOB ve Tabip Odası üyeleri ise saat 13.00’te Aydın Kanza Parkı’nda toplanacak, Güllük Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek.

» Bursa
Atatürk Stadyumu önünde saat 13.00’te toplanılacak, kortejler saat 14.00’te yürüyüşe geçecek. Miting saat 15.00’te Kent Meydanı’nda başlayacak.

» Zonguldak
İstasyon Meydanı’nda saat 11.00’de toplanılacak, buradan Madenci Anıtı’na yürünecek. Kutlamalar saat 17.00’ye kadar sürecek.

» Mersin
Valilik yürüyüşü yasakladı, ama pek çok kurum ve örgüt kendi binası önünde toplanarak 1 Mayıs mitinginin yapılacağı Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek. Haziran Hareketi üyeleri saat 16.00'da Nobel Oteli önünde buluşacak. Miting, saat 17.00’de başlayacak.

İlgili Haberler

Güncel

Merdan Yanardağ: Erdoğan, kararname ile bir gecede herkesin mülküne el koyabilir!

Güncel

İzmir'de bayramda ulaşıma yüzde 50 indirim

Güncel

Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile telefonda görüştü

Güncel

AKP'li başkan kazara kendini vurdu

Güncel

Akşener'den Erdoğan'a: Gardaşımızı İran'a teslim etmeyin

Güncel

Marmaris'te kıyı ve deniz dibi temizliğinde 3,5 ton çöp toplandı

Güncel

Uçak tuvaletinde sigara içen yolcuya bin 717 TL ceza kesildi

Güncel

'Geceleri Fetullah Gülen ölsün diye dua ediyordum'

Güncel

AKP üyelerini taşıyan otobüsle otomobil çarpıştı: Ölü ve yaralılar var!

Güncel

İzmir'de trafik polisinin köpeğe ateş ettiği iddiası ile ilgili açıklama

Güncel

ÖKK darbe girişimi davasında ara karar açıklandı

Güncel

Türkiye'de bir Almanya vatandaşı tutuklandı