darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Takvim: Katar'dan Türkiye'ye büyük ihanet

Benzin ve motorine büyük zam!

'Piyasalara saldırının en büyüğü geliyor'

'Otomotiv sektörüne büyük darbe'

Abdulkadir Selvi'den Brunson iddiası

İlluminati'den kendine pay çıkardı

Çakıcı, daha önce yaptığı açıklamada FETÖ mensubu hakim ve savcılar tarafından yargılandığını ve bu nedenle fazladan ceza hapis cezası yattığını dile getirmişti. Çakıcı, kendisine ceza veren hakimin ve savcıların FETÖ bağlantılı çıktığını iddia ederek, davasının yeniden tarafsız bir şekilde görülmesini ve hukuksuzluğun giderilmesini talep etmişti.

Cezaevinden yazdığı son mektupta, 15 Temmuz darbe girişiminin ardındaki güçlerin bu uluslararası güçler olduğunu savunan Çakıcı,  FETÖ'nün "İlluminati" bağlantılı olduğunu ileri sürdü.

İşte o mektup;

"Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı’na

Sayın Bakanım, Hak, hukuk, adalet kavramını sürekli gündeme getiriyorsunuz. Devletimiz 15 Temmuz darbe girişimi sonrası, FETÖ terör örgütüne, CIA’e okyanus ötesi ABD’ye hizmet eden bu hainleri deşifre etti. Daha evvel de yazdığım gibi Fransa’dan günümüze kadar bir fiil 17 yıldır yatmaktayım.  Rahşan affından faydalanmama rağmen geçenki 9. Ağır Ceza’ya gönderdiğim yazıda olduğu gibi 10 yıl 11 aydır fazladan yatmaktayım. Bu FET֒cü namussuzların, Alaattin Çakıcı devletin kılcal damarlarına yerleştirmedi.  2002’den 2011’e kadar bizzat AK Parti Hükümeti tarafından mecliste AK Parti saflarında yer alan mebuslardan TMSF’nin başına geçen bürokratlardan polisin ve askerin içine sızan FET֒cüleri yine Alaattin Çakıcı yerleştirmedi.

İLLUMİNATİ TEŞKİLATININ YÖNLENDİRMESİYLE

Evet! 1967’lerden başlayıp, değişik hükümetler tarafından sahip çıkılan mason ve illuminati teşkilatının yönlendirmesiyle FETÖ denen bu gevur imamına batı sahip çıkarak, Türkiye’deki kurulan hükümetler tarafından himaye edilip, palazlanırken 2002-2011 yılları arası devlet içinde bir paralel devlet olan adliye, askeriye, mülki güvenlik güçleri arasında büyük bir güç sahibi oldukları, arkalarında ABD ve AB’yi alarak ülkemizde 15 Temmuz’a kadar 2 defa toplumu sokağa döküp başaramayınca 15 Temmuz’u gerçekleştirmişti.

Sayın Adalet Bakanım

Ne sizden, ne cumhurbaşkanımızdan “Adalet dilenmiyorum, dilenmem de!'

İsteğim Türkiye Cumhuriyeti kamuoyunun bana yapılan adaletsizliği bilmesidir.

Rabbim şahidim, kimseye biat etmem, sadakatimiz devletimizedir. Kamuoyunda Cumhurbaşkanına söz verdim bu zorlu süreç içerisinde .

Yoksa Türkiye’de son gelişen bazı siyasi söylemlerle ilgili söyleyeceklerim var.

Ama bu zorlu süreçte bir yerden PKK bir taraftan, İŞİD bir taraftan, FETÖ diğer taraftan Irak’ta Musul sorunu ile ilgili 60 yıldır bizim dostumuz olan ABD bizi stratejik ortak yerine terörist unsurları kendilerine müttefik seçerek Cumhuriyet’ten günümüze kadar ülkemizde sürekli by-pas yapma arzusunda olan bir düşüncenin devamını benimsemiştir.

Koyun can derdinde, kasap et derdinde olmamalı. Önce terörün minmuma inmesi uluslar arası güveliğimizin güven altına alınıp ülkeye huzur geldikten sonra kasap ev haklıda isterse o zaman koyunu kesmek bu millet için hayırlıdır.

Saygılarımla arz ederim.

Not: Dilekçem UYAP üzerinden resmi evraklar olan FETÖ bağlantılı hakim ve savcıların tutanaklarını ve evrakları medya üzerinden yayınlıyorum.

Sayın Adalet Bakanım, Sayın Cumhurbaşkanımız ve siz basın ve medyada konuşmalarımızda sürekli FET֒yü iade ediniz diye söylemde bulunuyorsunuz. PKK, PYD’ye sahip çıkan bunu dünyaya deklare eden 15 Temmuz’un arkasında olan

ABD SİZE FET֒YÜ İADE ETMEZ!

Niye kendinizi bu kadar yoruyorsunuz? Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FET֒yü bu ülkeye getiremezler ama Pensilvanya’da FET֒yü toprağa gömerler. Kendileri de bu kutlu dava için orada seve seve ölürler. Dünyanın neresinde üst düzey FETÖ üyesi ne kadar olursa olsun istenildikten sonra onlarda bulunmuş oldukları ülkelerde toprağa gömülür.

Bu aziz millet bunu yapmaktan aciz değildir. Tankların altına bedenlerini siper edenlere dünya şahit oldu.

Bu şerefsiz FETÖ için lütfen ABD’ye bir daha talepte bulunmayın. Bu milletin içerisindeki fedailer onu ve onun üst düzey yöneticilerini yok etmesini bilir. Yok edenler de bedenlerini de feda ederler.

Millete hizmetin mükafatı devlet katında değil Allah katındadır."

İlgili Haberler

Güncel

Tutuklu Yunan askerler hakkında flaş karar

Güncel

Yeliz Koray | Gemi

Güncel

TEM tünelinde araba yangını

Güncel

Kocaeli'de tünelde araç yangını

Güncel

Muska yazan sahte imam, suçüstü yakalandı

Güncel

İş cinayeti: Hatay'da elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Güncel

Dışişleri Bakanlığı'ndan İtalya'ya taziye!

Güncel

Hakan Ural canlı yayında polis için suç duyurusunda bulundu

Güncel

Batman'da bir evin bahçesinde patlama

Güncel

Mahkeme 3 IŞİD sanığını serbest bıraktı!

Güncel

Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumu'ndan 'kriz' mesajı

Güncel

6 ayında endüstri tesislerinde 137 patlama meydana geldi