darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

Emeklilere maaş şoku!

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

İmamın oğlundan küçük kıza bıçak zoruyla tecavüz!

Sakarya'nın Hendek İlçesi'nde Kız Meslek Lisesi öğrencisi olan R.K.'nın içine kapanması ve kimse ile konuşmamasından şüphe eden okulun rehber öğretmeni Tuğba Bayram, öğrencisi ile özel olarak ilgilenmeye başladı. İlerleyen süreçte R.K.'nın daha önce ilaç alarak intihar girişiminde bulunduğunu öğrendi. Rehber öğretmenin şüpheleri giderek artarken R.K. ilköğretim 8. sınıfa giderken imamın oğlu ve kendi kuzenleri tarafından cinsel saldırıya uğradığını söyledi. Bunun üzerine öğretmen gerekli işlemleri yaparak, olayı milli eğitim müdürlüğü ve emniyete bildirdi.

Bıçak zoruyla tecavüz

R.K. polise verdiği ifadesinde 2012 yılında 8. sınıfın 2. döneminde okul çıkışında eve giderken imamın oğlu M.B'nin kendisini yanına çağırdığını, sonra kolundan tutup, bıçak zoruyla kendisini evlerinin yakınında bulunan boş bir mekana götürüp tecavüz ettiğini söyledi. Küçük kız olaydan sonra çok korktuğunu ve kimseye anlatamadığını belirtti.

R.K. ifadesinde bu olaydan bir ay sonra kuzen E.K'nın USB bellek istemek için evlerine geldiğini, kendisinin de USB belleği verdiğini ve E.K.'nın evden çıktığını söyledi. Evde kendisinden başka kimsenin olmadığını belirten R.K. bir süre sonra kuzeninin tekrar gelerek odasına girdiğini ve kendisine saldırdığını söyledi. Yaz aylarında köye tatile gelen bir başka kuzeni K.K.'nında kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu öne sürerken diğer kuzeni E.K.'nın bu olayları kimseye anlatmaması hususunda kendisine tehditlerde bulunduğunu söyledi. Bu olaylardan sonra psikolojisinin bozulduğunu belirten R.K. Mayıs 2015’te ilaç içerek intihara teşebbüs ettiğini belirtti.

Aile Bakanlığı müdahil oldu

Olaya ilişkin Ağustos 2015'te başlayan soruşturmadan sonra şüpheliler M.B,  E.K ve K.K  hakkında 'cinsel saldırı’ suçlamasıyla dava açıldı. Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada şüpheliler ifadelerinde suçlamaları ret etti. 2. Duruşmanın görüldüğü 16 Haziran tarihine kadar ortada olmayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, ailenin yardım istemesi üzerine davaya müdahil oldu. Dava ileri bir tarihe ertelendi.  

Kaynak:YURT Gazetesi-Barış CAN

İlgili Haberler

3.Sayfa

Adana'da inşaat sahasında bulunan 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

3.Sayfa

Tırmandığı Afyon Kalesi'nden düşen Afgan çocuk yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Antalya'da zincirleme trafik kazası meydana geldi: 11 yaralı

3.Sayfa

Tunceli'de feci kaza: Ölü ve yaralılar var

3.Sayfa

Kurban kesimi yüzünden tartıştığı torununu öldürüp, intihar etti

3.Sayfa

Şanlıurfa'da kurban kesme kavgası: Yaralılar var

3.Sayfa

Erkek şiddeti bitmiyor! Eşini defalarca bıçakladı

3.Sayfa

Yol ortasında falçatalı ve kemerli kavga

3.Sayfa

Yük treni otomobile çarptı: 1 ölü

3.Sayfa

İzmir'de şüpheli ölüm: Cinayet mi?

3.Sayfa

Seyhan Nehri'ne giren gencin cansız bedeni bulundu!

3.Sayfa

Ankara'da silahlı kavga: 1 kişi ağır yaralı