darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

Emeklilere maaş şoku!

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

İsmail Küçükkaya ile Nedim Şener arasındaki kavgaya Oray Eğin de girdi

Oray Eğin, Akşam gazetesinin eski yayın yönetmeni İsmail Küçükkaya için "En yakın arkadaşı Akif Beki'ydi. Birlikte müteahhit otellerinde bedava kalıyorlardı, onu yazar yapacaktı." dedi.

Odatv kumpasında bir yıl tutuklu yargılanan Gazeteci Nedim Şener ve o dönem Akşam gazetesinin yayın yönetmeni olan Fox Tv Haber Sunucusu İsmail Küçükkaya Twitter'da tartıştı.

Her şey Küçükkaya'nın cemaatin dinlediği telefonların resmi evrakını paylaşmasıyla başladı. Nedim Şener, Küçükkaya’nın bu tweetine cevap olarak 'Keşke yönettiğiniz Akşam gazetesi muhabirleriniz Ali Fuat Yılmazer'in kucağındayken sorsaydınız’ dedi.

Küçükkaya'nın Hrant Dink cinayeti ile ilgili dezenformasyona dayalı haberler yaptığını söyleyen Şener, Küçükkaya'nın Haber Müdürü Ercan Gün'ün de Dink cinayeti zanlısı olarak tutuklandığını hatırlattı.

Küçükkaya'nın Cemaatçi Emniyet Müdürü Ali Fuat Yılmazer ile yakın ilişkide olduğunu iddia eden Nedim Şener, kendisinin nezaretteyken görüntülerinin o dönem Akşam gazetesindeki isimlere izlettirildiğini öne sürdü.


Küçükkaya ise Şener'i AKP ile işbirliği yapmakla suçladı ve "AKP ile dansında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı. Tartışma'nın devam etmesi üzerine İsmail Küçükkaya Nedim Şener’i blokladı.

KAVGAYA ORAY EĞİN DE GİRDİ

İkili arasında devam eden kavgaya gazeteci Oray eğin de dahil oldu.

Odatv davasında polisin sızdırdığı bilgiler üzerinden Küçükkaya'nın kendisini hedef aldığını belirten Eğin şunları yazdı:

"Odatv davasında polisin sızdırdıklarını beni de hedef alarak basan bir karaktersiz o, boşuna nefesini tüketme @nedimsener2010. Zamanında hem Cemaat'e hem AKP'ye oynadığı için dışlandı, zoraki muhalif oldu. Yoksa kucağa oturmakta onun üzerine yok. En yakın arkadaşı Akif Beki'ydi. Birlikte müteahhit otellerinde bedava kalıyorlardı, onu yazar yapacaktı. Aksam'ın onun zamanındaki 1. sayfalarına bakın, Cengiz İnşaat, Makyol övgüleri. Her yeri kirliliğe batmış bir zavallı o.

Emniyet iyi besledi İsmail'i, gazeteye FETÖ'cü muhabirler doldurdu. O ajanlar patronları bile tehdit etti. Yarına yazdım. Ekrem'in ve M. Karaali'nin emir eriydi. Ne zaman gazeteci olmuş, hadi oradan. Ettiğim her küfrü hak eden bir zavallı."

İlgili Haberler

Medya

Gazeteci Deniz Yücel'e M100 Medya Ödülü verilecek

Medya

TGS'den hükümete çağrı: Kağıt desteği sağlanmalı

Medya

Fatih Portakal'dan dikkat çeken 'Uğur Gürses' paylaşımı

Medya

Ahmet Hakan'dan ilginç Bülent Arınç yazısı

Medya

Ahmet Hakan'dan 'Anti-Amerikancılık' dersleri

Medya

Cumhuriyet gazetesine zam

Medya

CNN Türk'te bir dönem sona eriyor

Medya

TRT yine skandala imza attı!

Medya

Gazeteciliği de böldüler! Nurcular'dan haremlik-selamlık gazetecilik semineri

Medya

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, cezaevindeki gazetecilerin bayramını kutladı

Medya

DİSK Basın İş: TL'deki değer kaybı gazetelerde kağıt sıkıntısına neden oluyor

Medya

'7 TL'den dolar bozduranlar hem kârlılar hem de vatanseverler'