Çok Okunanlar

'Hanımefendi danışmanı'ndan Atatürk düşmanına: 'Yanındayız kardeşim'

Sincan'da Gökçek krizi

CHP milletvekili hayatını kaybetti

AKP anketinde İstanbul için öne çıkan 3 isim

'İstanbul'un AKP adayı artık belli'

İstanbul'da elektrik kesintisinin nedeni hakkında açıklama

İstanbul’un birçok ilçesinde elektrik kesintileri yaşanıyor.

Kesinti TEİAŞ kaynaklı

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamada şöyle denildi:

"TEİAŞ kaynaklı arıza meydana gelmiş olup gerekli incelemeler yapılmaktadır."

İstanbul’da planlı elektrik kesintileri tekrar başlıyor. Olumsuz hava şartlarından ve sabotaj girişimlerinden dolayı istem dışı elektrik kesintilerinin yaşanması nedeniyle planlı elektrik kesintilerine ara verildiği açıklanmıştı. Hava şartlarının normalleşmesi ve yaşanan aksaklıkların giderilmesi ile tekrar elektrik kesintileri başladı. BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre 15 ocak Pazar gününden itibaren planlı elektrik kesintileri uygulanmaya devam edecek.

BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre planlı elektrik kesintileri tekrar başlıyor. 15 Ocak Pazar günü itibariyle devam edecek olan elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş saatleri belli oldu. Yapılan açıklamada Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacağı ifade ediliyor.

Abonelerin kesintiler öncesinde gerekli tedbirleri alması isteniyor. Yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçilmesi için kombilerin kesinti süresince kapalı tutulması tavsiye ediliyor.

15 OCAK PAZAR GÜNÜ İSTANBUL PLANLI ELEKTRİK KESİNTİLERİ

– HÜRRİYET Mh., ARNAVUTTEPE Cd., BAHADIRHAN Cd., OKUL 2 ÇIKMAZI Sk., OKUL YOLU 1 Sk., OYUNBOZAN Sk., SOMUNCU Sk., SOYBAŞI Sk., TIRMIK Sk., TOZKOPARAN Sk., TÖRE Sk., TRAFO YOLU Sk., TOPÇULAR Sk., TULUMBACILAR Sk., TURGUTREİS 2 Sk., TURNALAR Sk., TUTKALCI Sk., TROFO ALTI Sk., (BÜYÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 09:00-15:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4716-24394)

– CİBALİ Mh., ELVANZADE CAMİİ Sk., YEŞİL TULUMBA Sk., SALİHPAŞA Cd., ÜSKÜPLÜ Cd., ÜSKÜPLÜ ÇIKMAZI Sk., PEKMEZCİ Sk., FUKARABABASI Sk., ATATÜRK Bul., DEMİRTAŞ Mh., KIBLE ÇEŞME Cd., KIBLE ÇEŞME ÇIKMAZI Sk., KANTARCILAR Cd., ORD. PROF. DR. CEMİL BİRSEL Cd., KEPENEKÇİ SABUNHANESİ Sk., SARIDEMİR Mh., RAGIP GÜMÜŞPALA Cd., (FATİH İlçesi) ve civarında 08:00-19:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4718-2825-2254)

– KAZIM KARABEKİR Mh., 4. Sk., 4/1B Sk., 4/1A Sk., 7. Sk., 8/3. Sk., 6. Sk., 5. Sk., 4/2A Sk., 4/2. Sk., 4/3A Sk., 6/A Sk., 8/5A Sk., 8/5. Sk., 6/1. Sk., 8/4. Sk., (BAĞCILAR İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4719-18617)

– ORHAN GAZİ Mh., (ESENYURT İlçesi) ve civarında 10:00-22:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4717-21030 DM )

İlgili Haberler

Güncel

Kara Cuma indirimleri ne zaman?

Güncel

Flormar işçilerine 'muhbirlik davetinde bulunan' bir broşür dağıtıldı

Güncel

Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov savunma yapmadı

Güncel

Korkunç tablo... 8 ayda 21 bin çocuk hamile kaldı!

Güncel

İşçilerin kaldığı prefabrikte yangın

Güncel

Abdullah Cömert davasında karar açıklandı

Güncel

'Hz. İsa'nın kutsal kasesi Antakya'da' iddiası

Güncel

'Hanımefendi danışmanı'ndan Atatürk düşmanına: 'Yanındayız kardeşim'

Güncel

Kadıköy'de 2 kadın, 1 metre çukura battı

Güncel

Bu da oldu... İstanbul'da balerin heykeline cinsel saldırı

Güncel

Başkan Ali Kılıç: Maltepe'yi Maltepeliler yönetiyor

Güncel

Antalya'da 1000 yıllık Viking kılıcı bulundu