Çok Okunanlar

Diyanet'in skandalları bitmiyor! Atatürk'e ağır gönderme

Gizli çalışmanın ayrıntıları ortaya çıktı!

Can Ataklı isyan etti: Bana akıllı troll yollayın

Selvi: İstanbul için Kılıçdaroğlu'nun gönlünde yatan ismi biliyorum

FETÖ ile suçlanan Arda Turan ve Okan Buruk için karar verildi

İzmirli Sanayiciler: Adayımız Binali Yıldırım

Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Esen ve Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar yaptıkları ortak açıklamada, AKP Genel Başkanlığı ve Başbakanlık için en güçlü aday olan Binali Yıldırım'a destek vererek, "Bizlerin gönlünden geçen isim Sayın Binali Yıldırım'dır" dedi.

İzmir'deki sanayicileri temsil eden Ege Bölgesi Sanayi Odası yönetecileri yaptıkları ortak açıklamada Yatırım yapan, üreten, katma değer yaratan, istihdam sağlayan, döviz kazandıran bir kesimin Başkanları olarak; bizleri dinleyen, anlayan ve çözüm odaklı Sayın Binali Yıldırım’ın isminin Başbakanlık için geçmesinden büyük memnuniyet duymaktayız.' ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın devamında ise “Ülkemiz özellikle son bir yıldır, siyasi gerilim içerisinde çok zaman kaybetmiştir. Ülkemiz ve İzmir için yapacak çok işimiz, gerçekleştirilecek hayallerimiz var. O nedenle de, icraatçı bir Başbakan, ülkemize değer katmaya devam edecek, İzmir de bu değerden payına düşeni alacaktır.Siyasi tecrübesi ve bilgi birikimi ile Bakanlığı dönemi içerisindeki faaliyetleri, Sayın Binali Yıldırım’ın yapabileceklerini de ortaya koymaktadır. Sayın Binali Yıldırım’ın önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı, ardından İzmir milletvekilliği İzmir sevdasını açıkça ortaya koymaktadır. Samimiyeti, çalışkanlığı ve konulara yaklaşımı ile İzmir içinde de, Sayın. Binali Yıldırım’ın yeri ayrıdır. O nedenle, İzmir’e bir Başbakan çok yakışacak olmakla birlikte, esas olan Binali Yıldırım’ın İzmir’e çok yakışacağıdır. Tüm adaylara saygımız sonsuz olmakla birlikte, bizlerin gönlünden geçen isim Sayın Binali Yıldırım’dır' denildi.

İlgili Haberler

Ekonomi

Halkbank'da gece yarısı doları 3.72'den alanların peşine düşmeyen devlet soğanın ensesinde

Ekonomi

SGK'dan prim borçlularına yeni hak

Ekonomi

Türk Lirası en çok Seyşeller karşısında eridi

Ekonomi

Berat Albayrak'tan soğan açıklaması

Ekonomi

İDO'dan sonra TURYOL: Her an kontak kapatabiliriz

Ekonomi

870 beyaz et üreticisi kepenk kapattı! Gerekçe...

Ekonomi

Almanya Merkez Bankası: Bazı ülkeler sert bir şekilde etkilenecek

Ekonomi

Diyanet'in bütçesi ne kadar arttı?

Ekonomi

Soğanın fiyatı yüzde 100 arttı

Ekonomi

Türkiye, yurt dışı varlıklarını kaybediyor

Ekonomi

TL haftaya nasıl başladı?

Ekonomi

Mahkemeden tüketiciyi sevindirecek, müteahhiti üzecek gelişme