unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Karaman'da Ensar'ın önüne yatanlar Diyarbakır'da ahlak bekçisi!

Karaman'da Ensar Vakfı'na ait evlerde 45 çocuğa cinsel istismarda bulunulduğunun ortaya çıkmasının ardından Ensar Vakfı'nı korumak için önüne yatan dinciler, Diyarbakır'da düzenlenecek LFBT panelini hedef aldı.

10 Nisan Pazar günü Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde bulunan Sümerpark Kompleksi`nde düzenlenecek LGBT paneli Sosyal Medyadan hedef haline getirildi. Başlatılan linç kampanyasının ardından bölgedeki dinci yapılanma Hizbullah'a yakın bazı hesaplardan paneli hedef alan ve provokatif bir saldırının olabileceği yönünde mesajlar paylaşıldı.

HÜR EKİP Sosyal Medya Platformu adı altında birleşen dinci gerici bir kadro, saat 11.00`da sosyal medyada #DiyarbakırdaSapkınlığaDURde adıyla geniş katılımlı Hashtag çalışması başlattı.

Başlatılan Hashtag çalışmasıyla ilgili HÜR EKİP Sosyal Medya Platformu'ndan yapılan açıklamada “Üç aylara girdiğimiz bu günlerde sahabeler şehri olarak bilinen Diyarbakır`da böylesi sapkın bir panelin yapılması manidardır. Bölgede yaşanan bunca acılar ve halkın duçar olduğu bunca tarifsiz mağduriyetler ortadayken,  aile yapılarının temelini yıkacak, toplumu inancından uzaklaştıracak, sapkın ve hastalıklı olan eşcinseller için yapılacak bu panel kabul edilemez.  İnancına bağlı olan Kürt halkının yaşadığı yerlerde, Kürtlerin temsilcisi olduğunu iddia eden HDP ve türevlerinin böylesi  sapkın bir paneli düzenlemek istemesi niyetini açıkça ortaya koymaktadır.' denildi.

Açıklamanın devamında: “Bölge halkının huzura, barışa ve kardeşliğe ihtiyacı vardır. Çatışmaları halkın yaşadığı alanlara taşıyan, sokaklarda kazdıkları çukur ve ördükleri barikatlarla halka hayatı zindan eden, şehirleri yaşanmaz hale getiren bu zihniyet, yaptıkları bu tahribatı az görerek, bu kez aynı yerlerde, hayatı zindan ettiği halka manevi tahribat yaşatmaya çalışıyor. Artık her yönüyle bu zihniyet halkın yakasında düşmelidir. Bizler HÜR EKİP Sosyal Medya Platformu olarak, halkının Müslüman olduğu bir beldede böylesi sapkın bir panelin yapılmasını kabul etmiyor ve tüm Müslüman halkımızı tepki göstermeye davet ediyoruz.'ifadesine yer verildi.

İşte Twitter'da başlatılan linç kampanyası için paylaşılan mesajlardan bazıları:

lgbti_1460192222.jpglgbti_1460192240.jpglgbti_1460192278.jpglgbti_1460192300.jpg
lgbti_1460192315.jpglgbti_1460192397.jpglgbti_1460192407.jpglgbti_1460192416.jpg

 Çok Okunanlar

Muharrem İnce'nin ekibinin topladığı imza sayısı belli oldu

CHP'li Aksünger: Muharrem Bey'in sonuç monuç aldığı yok

Diğer cemaat ve tarikatlara operasyon geliyor mu? Yandaş yazar yanıtladı...

Teknosa'da işler böyle yürüyor!

Hakan Şükür'den tepki çeken 15 Temmuz mesajı

İlgili Haberler

Güncel

Ankara'da fabrikada patlama!

Güncel

Eski 'kedicik'ten canlı yayında flaş itiraflar

Güncel

'Kedicikler' gözaltındayken bakın ne talep etti!

Güncel

AKP'li patrondan maaşlarını alamayan işçiler eyleme başladı

Güncel

FETÖ'nün TSK'daki yapılanmasına operasyon: 35 tutuklama

Güncel

Kayıp engelli kıza cinsel saldırı iddiasına 9 gözaltı

Güncel

Aksaray'da iş cinayeti

Güncel

Aydın'da ambulans ile kamyonet çarpıştı: Yaralılar var

Güncel

Tetikçi Tezcan: Nefes alamayacaksınız, göreceksiniz!

Güncel

Muhtar, belediye başkanın eşi ve CHP İlçe Başkanı'nı vurdu

Güncel

İstanbul Üniversitesi'nden 'Botanik Bahçesi' açıklaması

Güncel

Kadınlara cinsel organını gösteren adam: Hacıyım