darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

Emeklilere maaş şoku!

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Mezhepçi-faşist AKP'li Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'lilere küfür etti

Bazı köşe yazılarını ve haberleri paylaşarak üstlerine kendisi yorumlarda bulunan Hilmi Yücel, "CHP artık Kızılbaş, Alevi partisi olmuş. Ak Parti seçmenine it diyen o..... çocukları", "Bu o..... çocuğunu alkışlayanlar da o..... çocuğu. Kimse kusura bakmasın. İsteyen istediği yerden alsın" ve "Bize küfür eden bu şerefsizin anasını avradını bu millet ...... O..... çocuğunun ne anası belli, ne babası" gibi paylaşımlarda bulundu. 

Hilmi Yücel paylaşımlarının bazı yerel gazetelerin internet sitelerinde yer alması sonrası Facebook'tan yazılı açıklamada bulundu.

Yücel, Atatürk'ün kurduğu CHP'ye asla sözünün olamayacağını belirterek,"Benim gerçek bir hiçbir CHP'liye sözüm olamaz. Benim dedem ve babam, sülalem CHP için savaşan ve bu partinin var olması için canla başla mücadele edenlerdi. Benim sözüm 70 milyon önünde küfürler savurup, bunları alkışlayan, destekleyen, CHP'yi çıkar ve menfaat için kullanan zümreye. Her kim bize 'it oğlu it' diye hitap ederse sözüm onadır. Biz Ak Parti'ye oy verdik. Bizim de babalarımız var. Bizim babalarımıza it kimse diyemez. Bizim babalarımız belli. Bazı babaları belli olmayanlar var" sözlerini paylaştı. 

BAŞKANIN OĞLUNDAN HAKARET

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Hilmi Yücel'in Facebook'tan küfürler etmesi, ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'nun isminin baş harflerini vererek, "K.K. bir b.. çuvalıdır" diye tweet atması üzerine yazılı açıklamada bulundu. Cengiz Sarıbay hukuki yollara başvuracaklarını belirterek, şöyle dedi:

"Genel başkanımıza, partimize ve inandığımız tüm değerlere ağır hakaret içeren bir dil ile karşı karşıyayız. Artık kendi fikirlerini üretmekten, söylemekten iyice uzaklaşan ve Recep Tayyip Erdoğan'ın bir metni okunurken bile hazır ol duruşunda bekleyen kadrolar, sadece ve sadece CHP düşmanlığı yaparken fütursuz ve kuralsız davranıyorlar. Kullandıkları kabul edilemez dilin dozunu sürekli hakaret ve küfürlerle artırıyorlar. AKP Başiskele İlçe Teşkilatı'nın eski yönetim kurulu üyesi Hilmi Yücel partililerimize ve genel başkanımıza, analarımıza akıl almaz küfürler etti. AKP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı yapmış, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı'nın oğlu İsmail Karaosmanoğlu da seviyesiz hakaret dolu tweetler attı. Bütün bu sözleri kendilerine iade ediyorum. Bu konuda cezai ve hukuki yollara başvuracağız. Bu kişilerle ilgili AKP Başiskele İlçe yönetimini ve AKP Kocaeli İl Başkanını da göreve çağırıyorum. Onların bu ağır hakaretleri eden ve bu davranışları yapan şahıslara gereken cezayı vermelerini bekliyoruz. Hiç kimse hepimiz için kutsal olan analarımıza ve inandığımız değerleri temsil eden partimize ve partimizin lideri genel başkanımıza küfür edemez. Eğer AKP'liler gereğini yapmazsa, CHP'liler olarak bu hakaretleri karşılıksız bırakmayacağımızı tüm kamuoyuna duyururuz."

İlgili Haberler

Güncel

Kamu lojmanları satışa çıkarılıyor

Güncel

Boğaziçi Üniversitesi'nde yemeğe yüzde 50 zam

Güncel

'4'lü zirve iptal edilmedi' ama gerçekleşmeyecek

Güncel

İyi Partili Özdağ'ın TSK'ya yönelik iddialarına yanıt

Güncel

Trump: Erdoğan'la anlaştığımı düşünerek karşılığında yardım ettim

Güncel

Die Welt: TL'nin düşüşünden Erdoğan sorumlu

Güncel

Çapa Tıp'ta ücretleri ödenmediği için hak arayan emekçileri dekanlık tehdit etti

Güncel

Kurban Bayramı tatilinde 3 günlük kaza bilançosu: 49 ölü, 206 yaralı

Güncel

Ne kadar zaman cinsel ilişki olmazsa boşanabilirsiniz

Güncel

NYT: Erdoğan'ın acımasız baskısı demokrasi umudunu boşa çıkardı

Güncel

Ticaret Bakanlığı'ndan ABD'nin gümrük vergileri için dava

Güncel

ABD Büyükelçiliği'nden saldırıyla ilgili son dakika açıklaması