MHP İÇİN 'KANDAN, KADAVRADAN BESLENİYOR' DEMİŞTİ

MHP ile yakınlaşmaktan rahatsızlık duymayız diyen AKP'li Metiner, çözüm süreci devam ederken Abdullah Öcalan'ın AKP'nin çizgisine geldiğini savunnuyor ve MHP'yi çok sert sözlerle eleştiriyordu. Metiner, 2013 yılında AKP İl Danışma Toplantısı’ndaki konuşmasında 'MHP kandan ve kadavradan besleniyor. Biz bu sorunu çözdüğümüzde MHP tabelasını indirmek zorunda kalacak. MHP diye bir parti kalmayacak. Dağlardan şehitlerimiz gelmediği zaman MHP diye bir parti kalmayacak.' şeklinde konuşmuştu.

 

 

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "https://cdn-photo.pivol.com/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Ekonomide korkulan senaryo gerçekleşmek üzere'

Katar'dan gelecek 15 milyar doların gideceği adres belli oldu

Yanardağ: Erdoğan, bir kararname ile herkesin mülküne el koyabilir!

Ünlü muhabirden Brunson krizine ilişkin önemli iddia

Alman basını: Erdoğan'ın fikrini değiştirmesi için fazla zamanı kalmadı

'MHP kandan besleniyor' diyen Metiner yine çark etti: MHP çizgisine gelmekten rahatsızlık duymayız

ABC Gazetesi

AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, yakın zaman kadar "Kandan, kadavradan besleniyor" dediği MHP'ye bu kez övgüler yağdırdı. Metiner "MHP çizgisine gelmek bizi hiç rahatsız etmez" dedi.

MHP BAŞKANLIĞA 'EVET' DEDİ, METİNER MHP'Yİ ÖVMEYE BAŞLADI

Daha önce Tayyip Erdoğan hakkında sarf ettiği "Türkiye'yi yönetecek entelektüel birikime sahip değil" şeklindeki sözleri ortaya çıkınca defalarca Erdoğan'dan özür dileyen Mehmet Metiner, bu kez de daha önce ağır sözlerle eleştirdiği MHP'yi övdü.

Başbakan Binali Yıldırım ile MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bugün yaptıkları görüşmenin ardından başkanlığın önünü açan anayasa paketi hakkında anlaştıklarını açıklamalarının ardından, Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programında anayasa değişikliği ve AKP-MHP yakınlaşması masaya yatırıldı.

 Programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz'ın, "MHP, 'AKP bizim çizgimize geldi' diyor. Bu konuda ne diyorsunuz?" diye sorması üzerine AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "Hiç rahatsızlık duymayız MHP bunu söylüyorsa. Biz MHP ile yakınlaşmaktan rahatsızlık duymayız. Yeter ki MHP bizimle yakınlaşmaktan rahatsızlık duymasın" diye konuştu.

 

MHP İÇİN 'KANDAN, KADAVRADAN BESLENİYOR' DEMİŞTİ

MHP ile yakınlaşmaktan rahatsızlık duymayız diyen AKP'li Metiner, çözüm süreci devam ederken Abdullah Öcalan'ın AKP'nin çizgisine geldiğini savunnuyor ve MHP'yi çok sert sözlerle eleştiriyordu. Metiner, 2013 yılında AKP İl Danışma Toplantısı’ndaki konuşmasında "MHP kandan ve kadavradan besleniyor. Biz bu sorunu çözdüğümüzde MHP tabelasını indirmek zorunda kalacak. MHP diye bir parti kalmayacak. Dağlardan şehitlerimiz gelmediği zaman MHP diye bir parti kalmayacak.' şeklinde konuşmuştu.

 

 

İlgili Haberler

Politika

Başbakanlık eski müşavirinden Kılıçdaroğlu'na dava

Politika

Demirtaş'tan yeni açıklama: Aramızda en küçük bir örgütsel ayrılık veya kriz yok

Politika

Merkel'den, Erdoğan'ın duyurduğu dörtlü zirve hakkında açıklama

Politika

Mahkemeden Rahip Brunson için yeni karar

Politika

Rahip Brunson krizinde yeni gelişme

Politika

Döviz bürolarının kapısına abone oldular: AKP'lilerde neden bu kadar fazla '1 dolar' var?

Politika

Muharrem İnce'den ekonomiye yönelik açıklamalar

Politika

Muhalifleri eleştireyim derken rezil oldu: Engin Ardıç bildiğiniz gibi...

Politika

Erdoğan'a hakaretten tutuklanan HDP'li tahliye edildi

Politika

AKP'den belediyelere 'dolar' talimatı

Politika

Yandaş yazar Yusuf Kaplan: Tanzimat ve Cumhuriyet ile ayağımıza kurşun sıktık

Politika

AKP'den yerel seçim hamlesi