Çok Okunanlar

Saray'dan Fenerbahçe mesajı: FETÖ faşistlerinin yapamadığını...

'Fethullah Gülen ve Mehmet Şevket Eygi Özel Harp Dairesi elemanıydı'

Yandaş yazar CHP'nin Ankara ve İstanbul adayını açıkladı

Kadın ve erkekler farklı saatlerde sevişmek istiyor

Aydın Doğan'dan flaş Londra hamlesi

Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’a yumruk atıp kaçtı!

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın torunu, Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, bir gece kulübünde eski emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan’la yumruklaştı. Olay yerine gelen polis ekiplerine de saldıran Özbizerdik, gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay, Ortaköy’de bir gece kulübünde dün gece yaşandı. Gece kulübünde eğlenen Onur Özbizerdik, eski Organize Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ile karşılaştı. İkili arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddiaya göre Özbizerdik, Saçan’ı yumrukladı.

Olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Ancak Özbizerdik bu kez de polis ekiplerine direndi. Polis tarafından gözaltına alınan Özbizerdik, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Emniyette işlemleri süren Özbizerdik’in yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

ADİL SERDAR SAÇAN'DAN AÇIKLAMA

Adil Serdar Saçan, olayla ilgili ABC Gazetesi'ne yaptığı açıklamada "Arkadaşlarımın daveti üzerine gittiğim mekanda yanıma geldi. Kendisini tanımam. 'Merhaba abi' dedi. Başımı çevirince bir yumrtuk atıp kaçtı. Korumaların müdahalesi ile yakalanarak polislere teslim edildi. Burada da polisin kulağını ısırdı" dedi.

Yıllarca mafya ve çetelerle mücadele ettiğini ancak bugünkü iktidar tarafından meslekten men edildiğini hatırlatan Saçan, "Bize ne silah taşıma izni verildi ne de koruma. Mafya ile mücadele eden bir emniyet müdürünü bu şekilde açık hedef haline getirirseniz, bu tür olayların yaşanması kaçınılmaz olur. Kabadayı olma özentisi içinde olanların böyle eylemlerle gündeme gelmeye çalışmasını normal karşılıyorum. Ama yumruk atıp kaçmasının nedenini anlayamadım" diye konuştu.

Eski emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan, İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürlüğü yaptığı dönemde suç örgütlerine ve mafyaya karşı verdiği mücadele ile tanınmıştı.

Daha önce defalarca yaralama olayına karışan ve kız arkadaşına tanınmayacak hale gelene kadar işkence yapan Onur Özbizerdik'in ise her olayın ardından bir şekilde serbest kalması ise dikkat çekiyor.

İlgili Haberler

Güncel

Koruma altındaki yaban keçisini öldürenlere adli kontrol

Güncel

Japonya, Sinop Nükleer Santrali Projesi'nden çekiliyor mu?

Güncel

Maket polis aracını gerçek sandı, 1 saat gitmesini bekledi

Güncel

Meteorolojiden gelen bilgilere göre kayak merkezlerindeki son durum

Güncel

Bursa'da iş cinayeti

Güncel

Beyaz Tv programcısından akıllara zarar 'cin' videosu

Güncel

Ankara Siyasal'da 'kapı yasağı' protesto edildi

Güncel

CHP'li belediye evlenecek çiftlere gelinlik ve damatlık hediye ediyor

Güncel

Ankara'ya kar geliyor: Tarih verildi

Güncel

Naylon poşet yasasına kar banyolu destek

Güncel

Mersin'de bir yavru kedi, yakılarak öldürülmüş halde bulundu

Güncel

TBB İnsan Hakları Onur Ödülü Tahir Elçi'ye