darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Kriz kapıda: Vatandaşı işsizlik ve aşsızlık bekliyor!

AKP'liler arasında 'havlama' polemiği

ABD Büyükelçiliğine saldıranların fotoğrafları ortaya çıktı

HDP'de dikkat çeken istifa: Parti içinde oligarşik bir yapı oluştu

'Ankesörlü telefon' operasyonlarına ilişkin dikkat çeken yazı: Diğer ucunda kim var?

Özhaseki: "Bildiğiniz FETÖ mensubu bakan varsa hemen söyleyin"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,“Kripto FET֒cüler asıl AK Parti'nin yönetiminde, bakan düzeyinde var, ben isimleri biliyorum’ diyen hiç durmasın hemen bunları başbakana, cumhurbaşkanına söylesin" dedi.

Hürriyet'e konuşan Bakan Mehmet Özhaseki, belediyelerin İçişleri Bakanlığı’ndan alınarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlanacağını açıkladı. ÇED kurallarını da eleştiren Özhaseki, "ÇED kuralları deyip, zulme dönüştürmüşler. Dünyanın her yerinde çevre korunarak yatırıma izin verilir. Biz put haline getirmişiz çevreyi" ifadelerini kullandı. 

KRİPTO BAKANLARI BİLEN SÖYLESİN

Cemaat operasyonlarına da değinen Mehmet Özhaseki, AKP içinde bulunan kripto Cemaatçilerin ihbar edilmesini isteyerek şunları söyledi:

“Kripto FET֒cüler asıl AK Parti'nin yönetiminde, bakan düzeyinde var, ben isimleri biliyorum’ diyen hiç durmasın hemen bunları başbakana, cumhurbaşkanına söylesin. Saniye geçirmeden paylaşsın. Bugüne kadar kendini saklamış, kurumlarda üst düzeye gelmiş gizli FET֒cüler kripto olarak tanımlanıyor. Biz hem hakkında bilgi belge hem de vicdani kanaatle tespit ettiklerimizi atıyoruz. FET֒nun sendikasına üye olmuş, çocuklarını onun okullarına göndermiş, bayrak denilen haberleşme sistemi üzerinden konuşmuş olanlar için bir de 'bu adamı nasıl bilirsiniz’ diye soruyoruz.'

ÖZHASEKİ, O İŞADAMLARINI PENSİLVANYA'YA GÖTÜRMÜŞTÜ

Cemaat soruşturması kapsamında tutuklanan Boydak Holding yöneticisi Hacı Boydak, kendilerini Pensilvanya’ya dönemin Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin götürdüğünü söylemişti.

Cezaevinde kendisini ziyaret eden CHP'li heyete konuşan Boydak şunları söylemişti: “10 yılda bir sefer gittim Belediye başkanı çok ısrar etti, beraber gittik. O beni zorladı, ben üç gün kaldım. Heyette Özhaseki, şu anki genel sekreter İsmail Tamer, Ahmet Öksüzkaya, Hamdi Kınaş, İlham Mirabeyli,Ali Öziş vardı. Ben üç gün sonra döndüm. Esas Washington’a gittik. Ondan sonra 2 saat Pensilvanya’ya gittik. Sonra ben New Jersey’e gittim. Onlar orada okulları gezmeye devam etti. Ben 10 yıldır 1 kez gittim.'

İlgili Haberler

Güncel

Trabzon'da yangın: 80 dönüm alan zarar gördü

Güncel

Almanya'dan İnsani Yardım Vakfı yasağına onay çıktı

Güncel

Hakkari'de 2 PKK mensubu öldürüldü

Güncel

Kaçan kurbanlık koçlar drone ile bulundu

Güncel

Tunceli'de patlama!

Güncel

Sosyal medya Atatürk'ün o videosuyla bayramlaşıyor

Güncel

Kurban bayramı rezilliği: Hayvanlar havasızlıktan öldü

Güncel

ABD Büyükelçiliği'ne ateş eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı

Güncel

Brunson'ın ilginç talebine savcıdan onay

Güncel

Kurban Bayramı tatilinde 4 günlük kaza bilançosu: 56 ölü, 261 yaralı

Güncel

Öğrenciler dayatılan liselere yerleştiriliyor!

Güncel

AKP'li vekil imam kardeşini danışman yaparsa... Cami lojmanından çıkmıyor!